"dünyadaki en üzücü şeylerden biri, bir zamanlar birbirinin her şeyini bilen iki insanın birbirine yabancı davranmasıdır." -candy
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
2 Broke Girls
Devam Ediyor
9.4 1412 kişi Puan Ver

2 Broke Girls dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

2 Broke Girls

Başrollerini iki güzel oyuncunun üstlendiği 2 Broke Girls, iş dışında hayal kurmaya vakti olmayan Max ile o güne kadar tüm hayalleri anında gerçeğe dönüştürülmüş Caroline'ın ortak hayallerinin peşinden koşma hikayesini anlatıyor.

Sex and the City’nin yaratıcılarından Michael Patrick King’in imzasını taşıyan ve başrollerini iki güzel oyuncunun üstlendiği 2 Broke Girls, son yıllarda erkeklerin hüküm sürdüğü komedi dizileri arasında öncelikle bu yönüyle dikkatleri çekiyor. Dizinin başkarakteri Max’i canlandıran Kat Dennings, erkek egemenliğinden bunalan izleyiciler için fıstık gibi iki kızın maceralarını anlatan bu dizinin kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşünüyor. Bugüne kadar birçok sinema filmi ve televizyon dizisinde yer alan Dennings, kariyerinde yıllardır beklediği hamleyi sonunda 2 Broke Girls ile yapmayı başardı. Caroline Channing'i canlandıran Beth Behrs ise bu “eski milyoner/ yeni züğürt” karakterinin kızın bazı izleyicilere fazlasıyla “züppe” gelebileceğini, ancak onun sadece dilinin kemiği olmadığını söylüyor. Behrs’e göre dizinin iki ana karakteri birbirine muhtaçlar. Max’in çalışkanlığı ve el becerisiyle ürettiği top kekleri var; Caroline’da ise bu top kekleri pazarlayarak köşeyi dönmeyi düşünecek kadar büyük bir hayal gücü... Bunun için ihtiyaçları olan tek şey ise; 250 bin dolarlık bir sermaye.

Kaynak: cnbce.tv
Hikayenin devamını oku
2 Broke Girls Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 187 yorum

mscrazy
mscrazy 2 hafta önce

Beth Behrs'in instagrama attığı snap sayesinde oyuncuların (özellikle Earl) dizi çekimi dışında da bol bol espiri yapıp aralarında gülüştüğünü duydum

0
Bynuwanda35
Bynuwanda35 2 hafta önce

Son bölüm 28 şubat diyor hafta da 1 defa çıkan bölüm hayırdır niye yeni bölüm hala gelmedi 9-10 gün olmuş..

0
mscrazy 2 hafta önce

@bynuwanda35, son bölüm geldi, ne zaman geldi bilmiyorum ama eklenme tarihi 28 şubata konulmuş. Sitenin uygulamasına bugün yüklendi 18. bölüm.

0
vampirizma
vampirizma 4 hafta önce

Başroldeki iki ateşlinin gerçekteki dostluğu ve genel olarak ekibin dostluğu diziye müthiş bir hava katıyor. Kendileri de söylemişler zaten diziyi çekerken çok eğlendiklerini hiçbir zaman iş gibi hissettirmediğini... Mutlaka izleyin derim. Hele ingilizce biliyorsanız tadından yenmmiyor

0
omerfarukunlu 1 hafta önce

@vampirizma, link atar mısın

0
hz. yaren
hz. yaren 4 hafta önce

İlk 2 sezon beni pek sarmamıştı ama 3. sezondan sonra güzelleşti

0
semaasmsk
semaasmsk 2 ay önce

acı bir gerçek sezon izledik iyi güzel ama artık bitmesi gerek bence sadece altyazıyı okuyorum sıfır reaction bırakmak istemiyorum ama ilerlemiyo gibi

5
@JosephMorgan1
@JosephMorgan1 2 ay önce

bu diziyi beğenmeyenlere şöyle dicem You're fat, you're ugly, you're fuckly. (Max♥)

0
BurakDmn13 2 ay önce

@josephmorgan1, Profilinde Robert Sheehan var ve 2BG izliyorsun ikizim misin acb dfslkghlşasf

0
hz. yaren
hz. yaren 2 ay önce

Dizi çok çok güzel veya çok çok komik diyemem ama moraliniz bozuk olduğu zamanlarda açın izleyin illaki gülümsetir sizi.

0
mazu
mazu 2 ay önce

Earle bişey olursa bu dizi ne yapar hiç bilemiyorum

1
BurakDmn13
BurakDmn13 2 ay önce

Diziye başlayıp başlamama konusunda tereddüt edenler, hiç korkmadan başlayın. Emin olun harcadığınız zamana değecek. Max'in alaycı tavrı, Caroline'ın eski hayatından alıntıları, Han'ın sevimliliği, Oleg'in çılgınlık derecesindeki sapıklığı, Sophie'nin restoranta her girişinde "Hay evribadeyyh" deyişi diziye hemen bağlıyor insanı. Earl'ün varlığı bile yetiyor aslında. Bir sevimliliği var adamın yahu! Kısacası; hiç durmayın başlayın.

1
HedaLeksa
HedaLeksa 2 ay önce

tam kafa dağıtmalık dizi, kafa yoran bi tarafı yok moral bozukluğuna bire bir izleyin

0