"söz veremem ama denerim, denemeyi denerim." -bart simpson
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Aftermath
Devam Ediyor
8.3 33 kişi Puan Ver

Aftermath dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Aftermath

Kanada-Amerika ortak yapımı 'Aftermath' bu yıl içerisinde gösterime girmesi planlanan Syfy ve Space kanalının bilim kurgu ve drama dizilerinden biridir.
Kanada suç draması dizisi "Missing"in yaratıcıları William Laurin ve Glenn Davis tarafından oluşturulmuştur. Halfire Entertainment ve Bell Media şirketleri tarafından üretimi yapılan dizide ikili ile birlikte ayrıca Julie Hope yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. Suzanne Berger ve Connie Dolphin ise yapımcı olarak hizmet vermektedir. İlk iki bölümün yönetmenliğini Jason Stone'un (This is the End, The Calling) yapacağı dizinin üretimine 2 Mayıs'ta başlanacaktır.
Dizinin şimdiye kadar belirlenen oyuncuları Julia Sarah Stone (The Killing, Falling Skies), Levi Meaden (The Killing, Olympus) ve Taylor Hickson (Deadpool) olarak açıklanmıştır. Ayrıca en iyi "Tyrant" ve "24" dizisi ile bilinen Leslie Hope dizide sezon boyunca konuk oyuncu olarak rol alacak ve dizinin iki bölümünü yönetecektir.
Post-apocalyptic senaryoya sahip dizi, medeniyetin sona ermesinden sonra hayatta kalmaya çalışan üç çocuklu bir çiftin üzerine odaklanmaktadır. Yaşanan büyük fırtınalar, meteor yağmurları, depremler ve sonrasında veba hastalığının baş göstermesi ile tetiklenen bir kıyamet sonrası medeniyet yok olmuştur. Doğaüstü yaratıkların da yer aldığı yeni dünyada Karen ve Joshua Copeland çifti çocukları Dana (Julie Sarah Stone), Brianna (Taylor Hickson) ve Matt (Levi Meaden) ile birlikte hayatta kalma mücadelesi vermektedir.
Hikayenin devamını oku
Aftermath Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 19 yorum

team_z
team_z 22 saat önce

yaptiniz yapacaniz diziye sokam abi bu nasil psikilojik sacmaliktir be

0
nasdafi
nasdafi 1 ay önce

Dİzi 2.sezon onayını almadı İPTAL OLDU MİLLLET. Alsaydı belki iyiye gidebilrdi ne yapalım olacağı varmış. http://www.harikadizi4.com/blog/aftermath-iptal-edildi/

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 2 ay önce

Aftermath, ilk sezonun sonunda Syfy tarafından iptal edildi.

Dizinin başrol oyuncularından James Tupper, twitter’dan 2. sezonun olmayacağını duyurdu.

22dakika

0
sakız
sakız 2 ay önce

o kadar çok felaket bir arada ki dumur olunuyor, heyecanlı bir dizi. anne de asker kökenli, hayatta kalmaları ona bağlı gibi ama nereye kadar

0
sertan3118
sertan3118 2 ay önce

Diziyi neden bu kadar tokatladınız onu anlamış değilim. Diziyi 2 günde bitirdim gayet hoşuma gitti konu da ilgi çekici bi konu

0
izlemekolikk
izlemekolikk 3 ay önce

gayet başarılı

0
Flashher
Flashher 4 ay önce

güzel farklı tarzda bir dizi dizi arayışında olanlar bir baksın.

1
FreshRebel
FreshRebel 4 ay önce

Tutarsızlıkları olsada izlenilebilecek bir dizi

0
Helix
Helix 5 ay önce

Gerçekten çok iyi olmuş dizi ben beğendim

0
eva82
eva82 5 ay önce

BEGENMEDİM

1