"İnsanlar güce saygı duyar, dürüstlüğe değil.” - Frank Underwood
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
American Crime Story
Sezon Finali Yaptı
8.7 60 kişi Puan Ver

American Crime Story dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

American Crime Story

There are few truly unifying events in American life. When something happens that makes the entire country stop and take notice, we remember it forever. Everybody remembers where they were when O.J. Simpson, riding in a white Bronco, led the police on a low-speed chase all over Los Angeles. This marked the emergence of the 24-hour news cycle and the birth of reality television
Hikayenin devamını oku
American Crime Story Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 18 yorum

BLACKCATS35
BLACKCATS35 5 ay önce

Lady Gaga American Crime Story'nin 3. Sezonuna Katıldı

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga American Crime Story'nin üçüncü sezonunda Donatella Versace karakterini canlandıracak.

Lady Gaga dizide Gianni'nin kız kardeşi Donatella Versace karakterini canlandıracak. Amerikalı şarkıcı 2013 yılında yayınladığı ARTPOP albümündeki "Donatella" şarkısını ünlü italyan modacıDonatella Versace için yazmıştı.

Dizinin henüz yayınlanmayan ikinci sezonu ise 2005 yılında Amerika'da meydana gelen ve 1.836 kişinin yaşamını yitirmesine sebep olan "Katrina Kasırgası"nı konu edinecektir

1
BLACKCATS35
BLACKCATS35 5 ay önce

Ryan Murphy'nin yapımcısı olduğu ve dokuz dalda Emmy ödülü kazanan FX antoloji serisi American Crime Story üçüncü sezon onayını aldı.

Her sezon farklı bir konuyu ele alan antoloji serisinin ilk sezonu "The Run of His Life" olarak adlandırıldı. On bölümlük ilk sezonunda 1994 yılında meydana gelen O. J. Simpson cinayet davası işlendi.

İkinci sezon ise "The Great Deluge" başlığını taşıyor ve ABD tarihinin en yıkıcı ve ölümcül kasırgası olan "Katrina Kasırgası" konu edilecek.

10 bölümden oluşacak üçüncü sezonun konu başlığı ise "Vulgar Favors" olarak adlandırıldı. 1997 yılında Miami'deki evinin önünde Filipin ve İtalyan kökenli eşcinsel, erkek fahişeAndrew Cunanan tarafından öldürülen İtalyan modacı Gianni Versace cinayeti konu edilecek. Özel polis harekatı ile sekiz gün sonra teknede (yüzen ev) ölü olarak bulunan Cunanan'ın Versace beşinci ve son kurbanı olmuştur.

1
Zeyneper
Zeyneper 8 ay önce

American Crime Story’nin İkinci Sezonunda Neler Olacak?

Gizem perdesi aralanıyor

Televizyonun en önemli isimlerinden Ryan Murphy’nin son projesi American Crime Story’nin ikinci sezonundan haberler var. Bolca Emmy adaylığı kazandığı The People v. O.J. Simpson hikayesini geride bırakan dizi, yeni sezonda Katrina Kasırgası’nı konu alacak. Yeni konusu nedeniyle American Crime Story bu sefer belli bir suçun etrafında hikayeyi yaratmayacak, bir grup insanın bu süreçte yaşadıklarını ekrana taşıyacak.

Henüz birinci sezondaki oyuncu kadrosuyla resmi anlaşmalar imzalanmış durumda değil fakat John Travolta’yı yeni bölümlerde göreceğimiz kesinleşti. Netflix’in de yayın haklarını satın aldığı American Crime Story 2017’de geri dönecek.

0
kübrathefirst
kübrathefirst 12 ay önce

Ya Rabbelalemin bu kadına o saçı nasıl reva gördüler

1
Koray Zorlu
Koray Zorlu 12 ay önce

2 gündür sezon finalinin çevirisi gelmiyor şaka gibi.

0
zeliskrc
zeliskrc 12 ay önce

2 gündür 10. bölümün çevirisini bekliyoruz

0
lucitiel
lucitiel 12 ay önce

AHS ve ACS ;)

0
zeliskrc
zeliskrc 1 yıl önce

Şu dizi de sadece duruşmaları izliyoruz ama ben bundan çok büyük keyif alıyorum

0
kostasche
kostasche 1 yıl önce

İlk sezon efsane bi kadro ile gelip 2. sezon ilk sezonu aratmazlar umarım. bkz. fargo, true detective

0
refx2
refx2 1 yıl önce

Lily rabe yok at çöpe

5