"sürekli alaycı ruh halinin güçlü bir depresyon belirtisi olduğunu biliyor muydun?" -dexter
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Banshee
Sezon Finali Yaptı
9.3 239 kişi Puan Ver

Banshee dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Banshee

Bir zamanlar ülkenin en ünlüleri arasında yer alan bir mücevher hırsızı (Anthony Starr) hapishaneden yeni çıkmıştır. Yeraltı dünyasından bir arkadaşının yardımıyla, hapishaneye düşmesine neden olan soygundan kazandıklarına sahip olan eski ortağının (Ivana Miličević) peşine düşer. Ama aradan 15 yıl geçmiştir ve Anna olarak tanıdığı kadın artık Carrie ismini kullanan saygın bir emlakçıdır. Kadın Bölge Başsavcısı ile evlidir ve iki çocuğu vardır. Peki ya soygundaki pırlantalara ne oldu?

Bu sırada, bizim mücevher hırsızımız kasabaya yeni Şerif ile aynı anda gelir ama birkaç olaydan sonra kahramanımız Şerif Lucas Hood kılığına girer ve kasabaya kendisini öyle tanıtır. Banshee korkunç derecede kanunsuz bir kasabadır. Hood da hemen bu durumu benimser ve bölgenin mafya babasına karşı doldurulur. Ancak bir yerlerde Bay Tavşan ismiyle tanınan bir patron daha vardır. Bu adam da on beş sene önce pırlantalarını çalan ikiliyi aramaktadır.
Hikayenin devamını oku
Banshee Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 69 yorum

Karo
Karo 2 ay önce

Yapımcı harika bir iş çıkarmış !

0
Elvenwiir59
Elvenwiir59 2 ay önce

Dizinin giriş müziği her ne kadar bana Manga'yı andırsada, harika bir jeneriği var kesinlikle. Her bölümü bende büyük bir etki yapan ve herkese "Artık şu diziye başlamalısın" dediğim nadir dizilerden.

0
valarmorghulisss
valarmorghulisss 3 ay önce

Bittiğinde boşluğa düştüğünüz, tüm bölümler nasıl böyle çabuk bitti diyebileceğiniz bir dizidir. Bana göre hiçbir bölümü sıkıcı değildir ayrıca çok özleniyor çok...

0
eulusoy
eulusoy 4 ay önce

Önceden nasıl başlamamışım bu diziye?

0
kralragnar
kralragnar 4 ay önce

çok güzel dizidir.Zaten yorumlardan da belli oluyor.Kesin izleyin düşünmeden

0
erkansahin6
erkansahin6 5 ay önce

izlemeyenlere acıyorum hatta üzülüyorum ... böyle bir başyapıt izlenmez mi hemen başlayın.. bütün oyuncular efsane gerçekten kusursuz bir diziydi

0
QuickRhyMe
QuickRhyMe 7 ay önce

Efsane dizilerdem biri final yaptı gerçekten izlenmeye değer... Abi bu kadar iyi olamazdı efsane dediklerimin arasına hoşgeldin banshee bitmemeliydi devam edebilirdi ama efsaneler zirvede bırakır adamımsın joe

0
ostark
ostark 9 ay önce

efso dizi

1
Tezacan
Tezacan 10 ay önce

15

0
roi
roi 10 ay önce

ÖNEMLİ NOT: Gerçek ismi söylenmedi falan diyorlar ama; Dalton sorgularken tam sahne geçişinde John Smith demişti ve ayrıca FBI kağıtlarını yakınlaştırınca John Smith adı gözüküyor.

2