"Hayvan gibi şiy yapıyosunuz yav.." - Malkoçoğlu Firar
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Beyond
Devam Ediyor
8.9 52 kişi Puan Ver

Beyond dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Beyond

  • Ortalama N/A dakika
  • Gizem
Dizi, 12 yıl sonra komadan uyanan ve tehlikeli bir komplonun içine düşürülmek üzereyken doğaüstü yetenekleri olduğunu keşfeden Holden (Burkely Duffield) isimli genç bir adamı merkezine almaktadır.
Hikayenin devamını oku
Beyond Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 20 yorum

class
class 3 hafta önce

mükemmel ötesi

0
dizimanyağı
dizimanyağı 2 ay önce

Akıcı bir hikayesi var diziyi izlerken aklınıza sorular gelir ve cevaplarsınız ya bunda cevaplayamıyosunuz bu güzel bir şey izlemeye değer kılıyo diziyi

0
marton
marton 2 ay önce

Başrol oyuncusu Willa yani Dilan Gwyn Türk değil, Kürttür. Babası Orhan Kotan, Kürt-Kominist yazar, şair ve gazetecidir.
Irkçılık olarak algılamayın aman diyeyim. Sadece doğru bilgi vermek istedim.

0
TyphoonTR 2 ay önce

@marton, Babasının özellikle Türküm diye açıklama yaptığını okumuştum sanki

0
marton 2 ay önce

@typhoontr,
Orhan Kotan (Gazeteci, Siyaset Adamı)

1944 yılında Muş'un Malazgirt ilçesinde doğdu. Üniversite eğitimine, Ankara’da Dil-Tarih ve Edebiyat Fakültesi’nde başladı. 68 gençlik hareketinin içinde aktif görev aldı. Aynı yıl Malazgirt’e döndü. Askerliğini er öğretmen olarak yaptı.

Siyasal çalışmalarına devam etti. Dr. Şıvan hareketi içinde yer aldı. Hareket içinde bölge sekreterliğine yükseldi. 74 sonrasında ise DDKO sürecinde “Ocak Komünü” ekibinin yanında yerini aldı. KOMAL yayınevinin kuruluşuna katıldı ve yönetimini üstlendi. İkinci kitabı “Gururla Bakıyorum Dünyaya” kitabını yayınladı. Bu dönem bir çok yayın yaptı.

1976’da yayına başlayan Rizgarî dergisinin yazı kurulunda görev aldı. Rizgari sürecinde hareketin önde gelen teorisyenlerinden biri oldu. Hareketin teorik ve siyasal tezlerinin kurulmasında etkin bir rol oynadı. 1976 yılında Ankara DGM tarafından tutuklandı. 8 ay Merkez Kapalı Cezaevi'nde kaldı.

Kürdistan Komünist Partisi-Örgütlenme Komitesi’nde de yer aldı. 1980 askeri darbesi öncesinde Suriye üzerinden Avrupa’ya kaçtı. Avrupa’da Dengê Komal Yayınları'nı ve KKP-ÖK’nin yayın organı olan “Yekiti” dergisini organize etti. Partiya Rizgariya Kurdistan/Rizgari örgütünün kuruluşuna katıldı ve yönetiminde yer aldı.

“Kurdistan Press”in başredaktörlüğü sırasında ilk kez kendi imzasıyla yazılar yazmaya başladı. 1991 yılında partili arkadaşlarıyla görüş ayrılığına düştü. Marksist-Leninist görüşlerini terk etti. Yeni siyasi görüşünü yalnız savunmaya karar verdi. Örgütsel ilişkilerden çekilerek, bundan sonra bir aydını olarak çalışmalarını sürdürdü.

Yıllar süren gurbet hayatından sonra, 1995 yılında İstanbul’a döndü. Ve “Realite PRESS” gazetesinin yayınını örgütledi.

Ülserle birlikte böbrek yetmezliği sonucunda uzun yıllar diyaliz makinesine bağlı olarak yaşadı. Böbrek nakli ve kalp ameliyatları geçirdi. 9 Temmuz 1998 tarihinde öldü.

2
patchin_norasi
patchin_norasi 2 ay önce

la başröldeki kız türkmüş ya

2
zeynepsahn 2 ay önce

@patchin_norasi, Kürt imiş

1
StRonK
StRonK 2 ay önce

Şimdiden ergen dizisi lafları denmeye başlamış dizi tam anlamıyla zirve yapınca görücem sizi

1
falamanga
falamanga 2 ay önce

beyler yenı bölümü ne zaman
lütfen biri söylüyebilirmi ?

0
hayalperestd
hayalperestd 2 ay önce

oyunculuklar biraz sırıtıyor ve kesinlikle daha iyi işlenebilirmiş ama yine de oldukça keyifli bir dizi. 2.sezon daha ilginç olabilir gibi duruyor.

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 2 ay önce

Beyond 2. Sezon Onayı Aldı

Freeform, 2 Ocak'ta ilk iki bölümü ile prömiyerini yapan yeni doğaüstü temalı drama serisi Beyond'a ikinci sezon onayını verdi.

Freeform Başkanı Tom Ascheim, Kaliforniya eyaletinin Pasadena şehrinde yapılan TCA panelinde yaptığı açıklama ile oyuncu ve yapımcıları şaşırttı. Ascheim, "Beyond'u başlatmamızdaki amaç, izleyiciye, izlemek istedikleri şekilde olağanüstü içerik sunmaktı.
Aldığımız olumlu tepkiler tüm beklentilerimizi aştı. Hem niceliksel hem de niteliksel olarak büyüyen hayran kitlesine daha fazla 'Beyond' getirmek için sabırsızlanıyoruz." dedi. Dizi yayınlandığı ilk hafta, tüm platformlarda 14 milyondan fazla izleyiciye ulaştı.

0
janjan441
janjan441 2 ay önce

Hatun çok tatlı ya :@

0
April
April 2 ay önce

Açıklama kısmına "bir ergenin maceraları" yazsalar inanın hiç sırıtmaz.

4