"kızlar, erkeklerden daha çok kan görür." -game of thrones
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Blunt Talk
Devam Ediyor

Blunt Talk dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Blunt Talk

Walter Blunt Amerika’da kablolu bir kanalda haberleri sunan sıradan bir spiker olmayı başaramaz Blunt yaptıkları ve düşünceleri ile insanlara yardımcı olamak nasıl yaşamak istiyorlarsa o şekilde yaşamaları konusunda takıntılı bir hale gelmiştir. Bu düşüncelerini kendi hayatında da uygulamaktadır. Ne kadar iyi kalpli bir insan olsa da verdiği kararlar ile her zaman yanlış şeylerin ortasında kalır ve kimsenin alışamadığı komik ve ilginç bir hayata sahiptir.
Hikayenin devamını oku
Blunt Talk Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, mesaj

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

4 yorum

BLACKCATS35
BLACKCATS35 3 ay önce

Blunt Talk İptal Edildi

Amerikan kablo kanalı Starz Patrick Stewart'ın başrolünde oynadığı komedi serisi Blunt Talk'ı iptal etti. Toplam 2 sezon 20 bölüm yayınlanan dizinin 3. sezonu olmayacak.

Aslında dizi daha başlamadan iki sezon ve yirmi bölüm olarak planlanmıştı. İkinci sezon 2 Ekim'de başladı ve 11 Aralık'ta final yapmış oldu.
Dizi Los Angeles'e gelerek Amerikalılara tüyolar veren İngiliz haberci Walter Blunt'u (Patrick Stewart) izliyor. Patrick ile birlikte Jacki Weaver, Adrian Scarborough, Dolly Wells, Mary Holland, Karan Soni ve Timm Sharp dizide rol aldı.

Blunt Talk ilk bölümden itibaren hep düşük izlenme oranları yakaladı. İkinci sezon zaten düşük olan sayılar yarı yarıya geriledi. İkinci sezon 18-49 yaş arası yetişkinlerde 0.04 reyting derecesi ve bölüm başına ortalama 120 bin izleyi topladı. İlk sezon ise bölüm başına 0.08 reyting ve 220 bin izleyici ortalamasına sahipti.

Starz Programlama Başkanı Carmi Zlotnik yaptığı açıklama ile oyunculara ve yapımcılara teşekkür etti.

1
okakacukaka
okakacukaka 1 yıl önce

Dizinin başlangıçtan iki sezonluk onayı vardı ama reytingleri yerlerde sürünüyor. Başlarken aklınızda bulunsun

0
jksdfjksksjhfjds
jksdfjksksjhfjds 1 yıl önce

Bu dizi tutar

0
bor
bor 1 yıl önce

Diğer bölümler ne zaman eklenecek? Başka sitelerden izlemek istemiyoruz.

0