"mükemmel bir adam değildi ama benimdi." -friends
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
BrainDead
Devam Ediyor
8.8 73 kişi Puan Ver

BrainDead dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

BrainDead

Dizi, Washington'daki ilk işine başlayan Laurel'in hükümetin çalışmaları durduğunu keşfetmesi ile başlar. Durumu araştıran Laurel hükümetin önemli yetkililerinin beyinlerinin uzaylılar tarafından yenildiğini öğrenir. Aaron Paul ile birlikte oynadığı 2012 yapımı "Smashed" filmi ile öne çıkan ve "The Returned" dizisi ile bilinen Mary Elizabeth Winstead dizinin kadın başrol oyuncusudur. Ayrıca Aaron Tveit (Graceland, Gossip Girl), Nikki M. James, Johnny Ray Gill (True Blood) ve Danny Pino (Cold Case) başrolde yer alan isimlerdir.
Hikayenin devamını oku
BrainDead Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 27 yorum

Charybdis
Charybdis 3 gün önce

arkadaşlar dizi çok güzel.ilk sezondan bitirilmesi üzücü.ilk bölümler biraz sıksada cidden çok sarıyor.gizem komedi gerilim herşey var.tavsiye ederim.

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 5 ay önce

CBS, komedi ve bilim kurgu türündeki yaz dönemi dizilerinden BrainDead'i ilk sezonun sonunda iptal etti.

Haziran ayında ekranlara giriş yapan dizinin ilk bölümü 4,59 milyon izleyici topladı. Final bölümü ise 2,06 milyona kadar gerileyince dizinin iptal edilmesine karar verildi.

1
CilekliKaramel
CilekliKaramel 6 ay önce

bu dizinin ilk 8 bölümünü bir gecede izlemiştim ve gram sıkılmamıştım. erken bitmesi kadar rezalet bir şey olamaz. umarım ani bir kararla geri döner çünkü gustav gibi bir karakteri başka bir dizi hayatta hayata geçiremez.

0
oktayz
oktayz 6 ay önce

Güzelim diziyi erken bitirdiler be.

0
Axemour
Axemour 7 ay önce

Çerez dizi olur diye başlamıştım fakat her yeni bölüm çıktığında izlemeden yapamıyorum. Böcek konusunu politikayla yoğurunca ayrı zevkli olmuş.

0
uykusuzdragon
uykusuzdragon 7 ay önce

uzaylı yazmasına bakmayın uzaydan gelen böcekler hani o, dizi baya sürükleyici 45 dakika kolayca geciyo özellikle _previously on the_ kısımları harika olmus

0
ErenHp
ErenHp 7 ay önce

değerlencek ?

0
huysuzyorumcu
huysuzyorumcu 7 ay önce

Harika bir dizi bu! Bol bol alternatif kültürden fikir almışlar, özellikle Amerika'da epey underground kitlesi olan Alex Jones, George Noory vs.nin programlarından. Bu arada The Cars süper seçim müzik için - ki o parçayı ben de çok severim... lan yoksa??

0
Tural7
Tural7 7 ay önce

değerleniyor...

0
GöteleklerinEfendisi

5. bölüm neden hala çevrilmedi ?

1