"korkma ben yanındayım diyen biri olmalı hayatınızda." -skins
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Breaking Bad
Final Yaptı
9.4 3744 kişi Puan Ver

Breaking Bad dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Breaking Bad

Sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White'ın öleceğini öğrenince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, çarpıcı bir kara mizaha dönüşüyor.

Doktor, hasta olduğunuzu ve yaşamak için iki seneniz kaldığını söyledi... Ne yapardınız? Dünyayı gezmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek, asla cesaret edemediğiniz bir şeyi denemek... Tüm bunlar sizin için bir seçenek olabilir. Ancak Walter White için durum biraz farklı. The X-Files'ın yapımcısı Vince Gillian'ın imzasını taşıyan Breaking Bad, ölümle yüzleşen sıradan bir adamın sıradışı hikayesini anlatıyor.

Walter, eşi ve engelli oğlu Jr. ile New Mexico'da tüm hayatını kurallara göre yaşayan kendi halinde bir kimya öğretmeniyken, ölümcül safhada akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Yaşamak için iki senesi kalmıştır. Bu haberle sarsılan White, hayatının denklemini değiştirir. Tüm günlük endişelerden ve toplumun dayattığı sınırlamalardan sıyrılarak yeni bir adama dönüşür... Kimya bilgilerini farklı bir neden için, uyuşturucu üretip satmak için kullanan bir adam. Amacı ölümünden sonra ailesinin geçinebilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır. Ancak işler kontrolden çıkar.

Basit bir aile babasının uyuşturucu çetesinin elebaşına dönüşmesinin komik ama aynı zamanda duygu yüklü hikayesini kaçırmayın. Hele Malcolm in the Middle'ın babası Bryan Cranston, Emmy'ye aday gösterilen ve "Drama Dalında En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazanan Walter rolünde hayatının performansını sunarken.
Hikayenin devamını oku
Breaking Bad Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 684 yorum

WwPinkman
WwPinkman 3 gün önce

Keşke bi şekilde hafızamı kaybetip tekrar baştan izlesem

0
oknozkn
oknozkn 4 gün önce

brekıng badı sevıyorum cok sacma. 3. kez ızlemek ıstıyorum cok sacma. skyler olsun ıstıyorum cok sacma. beach dıye ınsanlara bagırmak ıstıyorum cok sacma. Yenıden cekılsın ıstıyorum cok sacma.

0
costwo
costwo 5 gün önce

lisede işlenen kimya derslerinde, bu diziyi derslerle birlikte verseler çocuklar aydınlanır azq. öğretmenin veli toplantısında '' kafa var ama çalışmıyor, çalışsa yapar '' dediği öğrencileri o zaman görün bide.
çocuklarda kafa var, vizyon yok.

0
Yavru Tanrı
Yavru Tanrı 1 hafta önce

bu dizi tutmaaaazzz

1
tylntng 2 gün önce

@yavru-tanri, troll demi amk

0
sennere2
sennere2 2 hafta önce

bidahamı başlasam yaw :(

0
GaulCrixus
GaulCrixus 2 hafta önce

Beyler size nihai bir gerçeği açıklamak istiyorum biliyorum kimse farkına varmadı ama dizide öyle bir şey var ki duyunca şok olacaksınız belki spoiler ama yinede söyleyeceğim, adamlar o kadar hassas işlemiş ki bu konuyu onu çekip çıkartmak çok zor saadede geliyorum inanın ki hepiniz şok olacaksınız ama "orospu skyler"

0
dizicierdem
dizicierdem 2 hafta önce

Bazı yorumları okuyorum da diziye küfür edenler, kötüleyenler vs.çok fazla kötü söz söyleyenler var. 1.bölümü izleyip böyle yorum yapmaları çok saçma. İleriki bölümler ve sezonlar efsane sarıyor onda sıkıntı yok.

0
class
class 3 hafta önce

Tabikide mükemmel bir dizi

0
hocanız
hocanız 1 ay önce

Şunu belirtmek isterim ki, izlenebilecek çok kaliteli bir dizi. Oyuncu kadrosu ise hakikaten mükemmel seçilmiş. Gökkuşağına selamlar olsun...

1
fuckmedaryl
fuckmedaryl 1 ay önce

Breaking Bad WhatsApp grubu açmaya karar verdik, ayrıntılar için forumlara göz atabilirsiniz!

0