"ben hariç herkes salak." -homer simpson
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Childhood's End
Final Yaptı
8.9 20 kişi Puan Ver

Childhood's End dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Childhood's End

Kendisiyle aynı ismi taşıyan Arthur C. Clarke’ın romanından uyarlanacak olan mini dizi Syfy kanalında yayınlanacak. Dizi, uzaylı işgali sonrasında yaşanacak olayları konu alıyor. Başlangıçta barışçıl bir ütopya olarak görülen bu işgal zaman içerisinde insanların kimliğini yok etmeye çalışıyor.
Hikayenin devamını oku
Childhood's End Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

9 yorum

WrithQuars
WrithQuars 11 ay önce

1.Bölümün ilk 5 dakika sahnes için 2saat boyunca 2 bölüm izledim ve sonunda beni dizi çok şaşırttı diziyi okadar merak etmemin tek sebebi ilk sahnede Merhaba ben... ilk 2dakikalik o sahne yüzünden 3.bölüme kadar geldim grafikler falan güzelde sonu şaşırttı Mini-Dizi her bölüm 1saat 20dk falan

0
meteberkb
meteberkb 1 yıl önce

Farklı bir bakış açısı, devamı olsa -diğer gezegenlere olanları gösterse- çok iyi olurdu. "Barbie" yi burada görmek güzeldi. Dizi bittikten sonra akılda çok soru bıraktı diyebilirim. İlluminati vs. içermiyor. Dizinin senaristi bir ateist ve bu dizide onun gözündeki gelecek ve dünyanın sonu. Fazla takılmayın uzaylının tipine, sağlam yerlerden çekmişler.

1
cloneclub
cloneclub 1 yıl önce

Her bölümü film tadında. Konusu gerçekten farklı ve iyi düşünülmüş. Kitap delisi olan biri olarak , kitabını okumayarak direk diziye daldım , ne kadar sağlıklı bir karardı tartışılır ancak , izlediğim saatlerin boşa geçmediği düşüncesindeyim. Boş zamanlarınızda izleyebileceğiniz , efektleri gerçekten güzel , konusu doyurucu bir dizi. Başlamak isteyen gönül rahatlığı ile başlayabilir. Dizi devamında kendini izlettirecektir zaten.

0
Yabancı
Yabancı 1 yıl önce

Buram buram illuminati kokan yapım..

7
oguzhnunl
oguzhnunl 1 yıl önce

güzel konu kötü kurgu özellikle son bölüm beklediğimin çok altındaydı. Orta seviye film tadında izlenebilir 3 saatlik bişey zaten )

1
zaganoss
zaganoss 1 yıl önce

kitabını okumuştum, çoğu dizide olduğu gibi sündürmezlerse akılda kalıcı olur..

0
yunus1476
yunus1476 1 yıl önce

başlangıç güzel konu dikkat çekici fakat sanki sonda biraz bocaladı.yada ben öyle düşünüyorum.3 saat bişey izleyin bence memnun kalacaksınız

2
cantekin
cantekin 1 yıl önce

lan güzel dizi izleyin farklı dusunulmus bence

0
oceanic
oceanic 1 yıl önce

ya yorum yazın da bari izleyek mi izlemeyek mi fikrimiz olsun

0