"bu da bir rüyaysa, beni uyandırmaya çalışan herkesi öldürürüm." -game of thrones
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Cosmos: A SpaceTime Odyssey
Final Yaptı
9.4 372 kişi Puan Ver

Cosmos: A SpaceTime Odyssey dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Cosmos: A SpaceTime Odyssey

Cosmos: Bir Uzay Serüveni; evrenin görkemini ortaya çıkartmak ve Kozmik Takvim ve Hayal Gücü Gemisi de dahil olmak üzere orijinal serilerin bilinen yönlerini tekrar keşfetmek için bilimsel hikaye anlatımının yeni yollarını bulacak.
Şüpheci yaklaşımlarla merakı bir araya getirerek ve bilimi görsel, duygusal, spiritüel elementlerle dokuyarak daha önce yaşamadığımız deneyimler yaşayacağız.
Hikayenin devamını oku
Cosmos: A SpaceTime Odyssey Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 55 yorum

kaanvuran
kaanvuran 2 gün önce

Bakacağım buna

0
Wings
Wings 4 hafta önce

Final erken olmuş. Devam ettirilmeliydi.

0
BetterCallUmut
BetterCallUmut 2 ay önce

Muhteşem bir şey, bir yerlerde keşfedilmeyi bekliyor.

0
ni.ght
ni.ght 2 ay önce

ALLAH YOK DİN YALAN MUHAMMED ŞİZOFREN

3
AnalImpaler 1 ay önce

@ni-ght, +Pedofiili +Barbar +Pezevenk +pislik semitic

1
Bloo23
Bloo23 2 ay önce

Beynim yandı, düz oldu.

1
chester26
chester26 3 ay önce

belgeselde baştan sona kadar defalarca tanrının eli değmiş olmasının ne kadar olası olduğundan bahsediliyor, resmen din propangası yapılıyor ama bazı arkadaşlar ısrarla dinden çıkıyor. kusura bakmayın da sorun sizde. belgesele gelirsek orta okul müfredatına girmesi gereken 13 temel eser.

8
avelox41
avelox41 3 ay önce

Harika bir belgesel. Herkes birbirinin fikir ve düşüncelerine saygılı olsun. Yorumlarda yazılan '' izlemeyin ateist oldum'' sözlerini dikkate almayın arkadaşlar. Sorgulayarak dinden çıkmazsınız. Dinin amacıda sorgulamaktır zaten. Belgeselde herşeyin tesadüf olamayacağında bahsediyor. Sizler yeterki merak edin, merak etmeyip araştırmadığımız için bu hale geldik. Şiddetle öneriyorum İZLEYİN.

1
0nDu
0nDu 4 ay önce

Dizinin efektleri sunumu çok güzel, insanların en büyük sorunu olan sıkılmaktan kurtarmışlar. Dizide evrim teorisi biraz fazla geçiyor, yorumlarda sürekli din tartışmaları görebilirsiniz ama dizide sadece evrim var diyor o kadar başka dinle ilgili bir şey yok. Dizinin verdiği bilgiler çok üst düzey bilgiler değil sayısalcıysanız ve lisenin hakkını vererek okuduysanız dizide bilmediğiniz tek şey bilim adamlarının isimleri.

0
JosephJacop
JosephJacop 4 ay önce

Bi de bunu izlemeyen biriyle evren hakkında tartışmaya girmek gibi aptalca bi davranıştan kaçının....(Anlayamaz)

2
orcunfndk
orcunfndk 4 ay önce

Bilimsel bir belgesel adamların amacı ne dinden çıkarmak nede din sorgulatmak ne takmışsınız. Sadece bilimden bahsediliyor genel kültür ve teoriyi açıklayıp öğretiyorlar o kadar.

0