"bu hamburgeri o kadar çok sevdim ki, kıçımdan çıkmasın diye kıçımı dikmek istiyorum." -himym
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Da Vinci's Demons
Final Yaptı
9.1 794 kişi Puan Ver

Da Vinci's Demons dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Da Vinci's Demons

Leonardo Da Vinci'nin sır gibi saklanan gençliğinin konu alındığı dizide insanüstü zekaya sahip genç bir adam ile karşılaşıyoruz. 25 yaşında geleceği şekillendirmeye ve özgür kılmaya çalışan Leonardo; tarihi yalnızca gerçekleri örtbas etmek için kullananlara karşı, silah olarak sadece zekasını kullandığı bir savaş başlatıyor. Tek başına mücadele verdiği bu savaşta aklını yitirmenin sınırlarına yaklaşırken gerçek ve yalan, geçmiş ve gelecek gibi olgular arasındaki çelişkileri çözmeye uğraşıyor.
Hikayenin devamını oku
Da Vinci's Demons Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 198 yorum

xfalcon
xfalcon 1 hafta önce

Dizinin oyuncularını ekleyin pls

0
xfalcon
xfalcon 2 hafta önce

Tam istediğim türden bir dizi, başlamanızı tavsiye ederim. Kendini izlettiriyor

0
Sawyer7
Sawyer7 2 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

3.sezon rezalet.Herkes osmanlıyı kötülüyor filan diyor hadi eyvallah ama resmen elektrik,tank var bide şehzadeyi öldürüyorlar.

2
selmahasret
selmahasret 2 ay önce

ilk sezon mükemmeldi 2. sezon da iyiydi ama 3. sezon berbattı. ileri sara sara izledim o kadar ki sıkıcı ve saçmaydı. izlemeyin boşverin

1
chiefofficerD
chiefofficerD 3 ay önce

Bitti mi lan? Bir kontratı bu diziyle bitirdim. Tavsiyemdir.

0
TyphoonTR
TyphoonTR 4 ay önce

Princeeffect sonunda doğru mantıkla düşünen biri çıktı. Sağolasın andam.

0
reds
reds 6 ay önce

Dizinin her bölümüne ''Bu hikayedeki kişiler ve olaylar tamamen hayal ürünü olup gerçekle alakası yoktur.'' yazılmalı .

6
MERT1993
MERT1993 7 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

İlk 2 sezon ne kadar güzelse 3.sezonu da bir o kadar kötüydü.Bunun nedeni koskoca sezonun sadece Osmanlı ve Türk düşmanlığına bağlanmasaydı sadece.O kadar barbar gösterildik ki haddi hesabı yok.Bana kalırsa ya bitirelecek diye son sezon bu kadar kötüydü ya da son sezon gerçekten fiyasko olduğu için dizi iptal edildi.İzlemeyen arkadaşlar ilk 2 sezondan sonra 3.sezonu izlediğinde ne demek istediğimi daha iyi anlarlar.Dizide Osmanlı'yı konu ediyorlar,iki lafın başı Türk kelimesi geçiyor ama bir tane doğru dürüst Türkçe konuşan oyuncu oynatmamışlar.Bizi aşağılamak için söylemiyorum ama Arap gibi veya daha beter bir halde göstermişler.İlk iki sezonun güzelliğine bu dizi izlenir 8 puan verilir.İzlemeyenlere de öneririm her ne kadar eleştirilerim olsa da piyasa da bu kadar çöp dizi arasında izlenir.

2
WnFx
WnFx 7 ay önce

Kaynağını tarihten alan fakat tarihi yansıt(a)mayan bilim kurgu(!) dizisi.İlk 2 sezonu efsane 3.sezonu da sırf çekelim de aradan çıksın diye yapmışlar.Zamanınız varsa izleyin pişman olmazsınız

1
gezer
gezer 7 ay önce

ilk sezonu izleyip bırakın diyenler, ne manası kalır ki o zaman dizinin. konu ilginizi çekiyorsa izleyin. çok da iyi değil, böyle bir zaman dilimi, böyle bir adam çok daha iyi işlenebilirdi ama olmamış maalesef. umarım Da Vinci ile ilgili ileride çok daha iyi diziler yapılır. bu arada Türkleri kötü göstermiş diyenlere bu lafım. olduklarından bin kat daha iyi göstermişler.

4