"bir adam kendi oğlunun ölümünü görecek kadar yaşamamalı." -oz
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Dexter
Final Yaptı
9.5 1161 kişi Puan Ver

Dexter dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Dexter

DEXTER'LA TANIŞIN... KARANLIK DÜŞLERİNE ŞAHİT OLUN.

Gündüzleri adli tıp polisi, geceleri ise seri katil, üstelik ikisinde de çok başarılı. Bir katili bir başka katilden daha iyi kim anlayabilir! Öldürme arzusu dışında insani duygulardan yoksun doğan Dexter, ahlaki değerleri olan bir seri katil: Sadece yasaların elinden kaçmayı başaran canileri öldürüyor.

Üç yaşında öksüz ve yetim kalan Dexter, bir polis tarafından evlat edinilmiş. Yeni babası, Dexter'ın karakterindeki karanlık tarafı çok geçmeden fark etmiş ve onun önü alınamayan şiddet arzusunu, insan öldürenleri öldürmeye kanalize etmesini sağlamış. Bunun sonucunda Dexter, hem seri cinayet işleyenleri hem de kanundan yakasını kurtaran diğer katilleri kendine hedef olarak seçmeye başlamış. Dexter Morgan içindeki müthiş öldürme arzusuna karşın, günlük hayatta insanlarda hayli sakin, iyi huylu ve kendi halinde bir adam izlenimi bırakıyor. Sempatik görünümü sayesinde, kimse onun böyle bir "karanlık tarafı" olabileceğinden şüphelenmiyor

Dexter, şaşırtıcı olay örgüsüne ve kahramanına rağmen, ilk bölümünden itibaren en sevilen diziler arasında yerini aldı. Bu başarıda, iki kez Altın Küre ve oyuncuların meslek kuruluşu SAG ödülüne aday olan, televizyon eleştirmenlerinin En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Michael C. Hall'un da büyük payı var. Dexter, sizi bir katilin zihninin kanlı derinliklerinde dolaşmaya çıkarırken, Six Feet Under'dan tanıdığımız Michael C. Hall onu sempatik ve karizmatik kılarak bütün etik anlayışınızı değiştirecek. Onunla bağ kurarsanız kendinizi suçlu hissetmeyin.
Hikayenin devamını oku
Dexter Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 243 yorum

alcapone54
alcapone54 3 hafta önce

sen gidince miami de suç oranı arttı be kardeşim çık gel artık bıçağın benden orjinal sürmene

0
Sadık Bishop
Sadık Bishop 1 ay önce

final dışında efsane dizi olmasını gerçek anlamda taşıyordu lise yıllarımda okuldan çıkıp hemen izlemek için sabırsızlandığım ikinci diziydi diğeri de prison break'ti

0
hilalhayran
hilalhayran 2 ay önce

8.5 mi ?!?!?!
Yapmayın ya 10 üzerinden 1000 veririm ben bu efsaneye.

3
mr.koray 2 ay önce

@hilalhayran, orda 9.5 yazmıyor mu

0
aylonaylo
aylonaylo 2 ay önce

Bu dizinin tek kötü yanı var
O da bittikten sonra çok fena boşluğa düşüyor olmanız
Kim ne derse desin Dexter dizi-film tarihinin en iyi ve en çok sevilen seri katilidir
''Hannibal daha iyi ağbi ya'' diyenleri takmayın Dexter gibi seri katil yok olamaz da

2
Rapper 2 ay önce

@aylonaylo, ikisini de izledim. Dexter, Hannibal'ın 1 bölümü bile edemez. Hannibal izleyen onlarca insan Dexter'ı saçma bulup başlamadı günümüzde. Çünkü oradaki katliamlar ve cesetlerle Dexter'dakinin arasında dağlar kadar fark var. Objektif bakın meselelere fan olarak değil. Ben Hannibal'ın fanı filan da değilim objektif bakıyorum, aralarında dağlar kadar fark var lütfen yapmayın.

5
Görükmez Adam
Görükmez Adam 3 ay önce

Bu yorumun aşağısında komik olduğunu zanneden bir embesilin, spoiler içeren bir yorumu var. Okumayın yorumları. Diziyi de izleyin beğenirsiniz zaten. Ama bu yorumdan sonrasını okumayın.

1
Özkan Yurtdaş
Özkan Yurtdaş 3 ay önce

özledim seni dexter... :(

0
camirt
camirt 3 ay önce

debra ölcek doakes ölcek laguerta ölcek

41
5 yanıtın tümünü görüntüle
zengin 2 ay önce
Cevap spoiler içeriyor. Okumak istiyorsanız tıklayın.

@camirt, peki

0
Cünupias 1 ay önce

@camirt, ahahahah benim bayrağı devralan biri başta eksi verdim şimdi artı vericektim kendi yaptıklarımın hatırına ama veremicem dizilab sitesi hesabımı sildi 9 10 ay önce sonra yeniden açmak zorunda kaldım asla benim kadar efso bir spoilerist olamayacaksın bunu da bil evlat

1
bugraaydin1276
bugraaydin1276 3 ay önce

Adamda tam psikopat tipi var be

0
fucking gallagher
fucking gallagher 3 ay önce

Bunca izlediğim dizi arasında Dexter'ın yeri benim için ayrıdır. Önceden bitirdiğim veya şu an izlediklerimin hiçbiri Dexter kadar keyif vermiyor. Özlettin "Tonight is the night!"

1
serena07
serena07 3 ay önce

Dün bitirmiş bulunmaktayım beni breaking bad kadar etkilemedi hele son bölüm neydi öle fena değil izlenebilir bugün prison break e başladım şuan 1x2 yi izledim ıkı bolum ızlememe ragmen beni çok etkiledi yani dexter o kadar da efsane değil ama kesinlikle izlenilip hakkında fikir sahibi olunması gereken bir diziymiş.

5