"dünyada görmek istediğin değişimin parçası ol." -prison break
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Dickensian
Devam Ediyor
8.1 12 kişi Puan Ver

Dickensian dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Dickensian

  • Ortalama 30 dakika
  • Dram
Charles Dickens'ın eserlerindeki kahramanların buluşturulduğu 2015 tarihli BBC yapımı dizi. Bleak House, Oliver Twist, The Old Curiosity Shop, A Christmas Carol, Great Expectations, Our Mutual Friend, Little Dorrit ve The Pickwick Papers gibi baş yapıtlardan böylesine bir derleme ciddi bir cüret gerektiriyor. Neyse ki aynı cüret hikayeleri bilmeyenlerden çok da beklenmiyor, Zira izleyiciyi zorlamadan ilerleyen kurgu Dickens'ın büyülü dünyasına misafir olmak isteyenler için eşsiz bir fırsat sunuyor.
Oyuncu kadrosu duayenlerle dolu dönem dizisi Dickensian kış günlerimize sımsıcak öyküler taşıma vaadinde.
Hikayenin devamını oku
Dickensian Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 2 yorum

durmazzade
durmazzade 9 ay önce

1s 12. bölüme kadar yayınlandı, bilginize

0
EmirSuner
EmirSuner 1 yıl önce

Tuppence Middleton hatrına başlıyorum diziye , war and peace'e de onun için başladım ve diziyi çok sevdim. BBC'nin bu yılki roman uyarlama dizilerindeki oyuncu benzerliği de gözden kaçmıyor.

0
todesarten
todesarten 1 yıl önce

Dickensian hakkında birkaç kelâm etmek isterim izninizle:

Öncelikle bu dizi, haliyle her kesime hitap eden bir dizi değil. Bilirsiniz, hâlâ da yaparız bunu; çocukluğumuzda bir kitabı okurken, mekânları, kahramanları veya oyuncuları hayal gücümüzle pekiştirip tasvir eder, kendi dünyamıza ek olarak bir dünya daha ekler idik. Ben diziyi izlemeye başladığımdan beri çocukluğumda hayal ettiğim o imgelere tekrar geri döndüğümü hissettim bu dizide. Hazır, izlediğimiz dizilerin yeni sezonları da gelmeden, çok da fazla dizi aramadan mutlaka izlemenizi öneririm.

Dizi, gerçekten çok çok iyi gidiyor. Zaman kaybı olduğunu düşünmüyorum. Benim gibi 15-16. yüzyıl modern batı İngiiltere'sine evhamlı ve bir o kadar da ilham alan varsa, mutlaka izlemesini öneririm.

Şimdiden iyi seyirler.

1