"oz’un geri kalanında kimse kendisine davranılmasını istediği gibi davranmaz." -oz
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
Devam Ediyor
9.1 13 kişi Puan Ver

Dirk Gently's Holistic Detective Agency dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Dirk Gently's Holistic Detective Agency

İngiliz yazar Douglas Adams'ın aynı adlı romanından uyarlanan 'Dirk Gently's Holistic Detective Agency' BBC America kanalının komedi-bilim kurgu ve polisiye kurgu türündeki dizilerinden biridir.
Dizinin yaratıcılığı ve geliştirmesi ABD'li film yazarı, yönetmen, yapımcı ve aktör Max Landis (Chronicle, American Ultra, Victor Frankenstein) tarafından yapılmıştır. Tüm bölümlerin senaryosunu Landis yazmıştır. "Stargate SG-1" ve "Stargate Atlantis" dizilerinin üreticilerinden Robert C. Cooper, Ted Adams, David Alpert, Arvind Ethan David, Rick Jacobs, David Ozer ve Kim Todd dizide yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. 8 bölümden oluşacak ilk sezonun yönetmenliğini Paco Cabezas, Dean Parisot ve Michael Patrick Jann yapmıştır. Uluslararası dağıtım haklarını Netflix'in elinde bulundurduğu dizinin bölümleri ortalama 45 dakika sürecektir.
İlk kez 2016 San Diego Comic Con panelinde tanıtımı yapılan dizi BBC America ve Netflix ortak yapımıdır. "Horizons" olarak adlandırılan ilk bölüm 22 Ekim 2016 tarihinde BBC America'da yayınlanacaktır. İlk iki bölüm 1988 yapımı "The Appointments of Dennis Jennings" filmi ile Oscar ödüllü kazanan Amerikalı yönetmen Dean Parisot (Justified, Monk) tarafından çekilmiştir. İkinci bölüm "Lost & Found" olarak adlandırılmış ve 29 Ekim'de gösterime sunulacaktır. Dünya çapındaki tüm bölümlerin gösterimi ise Netflix üzerinde 2016 Aralık ayında gerçekleşecektir.
Başrolünü İngiliz aktör Samuel Barnett'in (Penny Dreadful) paylaştığı dizide ayrıca Elijah Wood (Wilfred), Hannah Marks (Awkward.), Jade Eshete, Fiona Dourif (True Blood), Dustin Milligan (90210), Miguel Sandoval (Entourage), Richard Schiff (Ballers, House of Lies, Rogue), Michael Eklund (Wynonna Earp, Bates Motel), Mpho Koaho (Falling Skies), Neil Brown Jr., Aaron Douglas (The Returned), Christian Bako (Gangland Undercover) ve Zak Santiago (Continuum,Shut Eye) rol almaktadır.
Dizi, zamanda yolculuk yaparak, doğaüstü olayları içeren davaları ele alan dedektif Dirk Gently (Samuel Barnett) ve onun gönülsüz yardımcısı Todd Brotzman'ın (Elijah Wood) maceralarını konu edinmektedir.
Hikayenin devamını oku
Dirk Gently's Holistic Detective Agency Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, mesaj

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

7 yorum

ismaailaaltun
ismaailaaltun 1 ay önce

bu yıl yeni bölüm çıkacak diye hep gelip kontrol ediyorum sabırsızlık dirk ün aksanına bir ben mi hayranım hele ki holistic dedective agency derken sjjsjsdjs

0
meto376
meto376 2 ay önce

Konusu gibi garip bir işleyişi olan garip bir dizi. Çokzel.

0
gokaytekinn
gokaytekinn 3 ay önce

Polisiye ve Komedi'yi görünce gelen "Acaba Chuck'ın boşluğunu doldurur mu?" düşüncesi

0
Epica 3 ay önce

@gokaytekinn, Zachary Levi, Yvonne Strahovski ve Adam Baldwin'siz mi, meh...

0
gokaytekinn 4 hafta önce

@epica, aynen öyle...Bu yorumu okuyunca içim sızladı bir kez daha Chuck'ı özledim :(

0
Leeshuss 2 ay önce

@gokaytekinn, Düşünceden öteye geçemez ama...

0
norek
norek 3 ay önce

Benim gibi kitabı okuyup, sevip de diziyi görünce afallayan arkadaşlar için bir iyi bir de kötü haberim var.
Kötü haber: Dizinin kitapla ismi hariç hiç ama hiç alakası yok.
İyi haberi: Dizi aslında çok güzel. Kitabı göz önünde bulundurmadan izleyince çok eğlenceli geliyor.

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 3 ay önce

Dirk Gently's Holistic Detective Agency 2. Sezon Onayı Aldı

BBC AMERICA, bugün Douglas Adams'ın aynı isimli romanından uyarlanan "Dirk Gently's Holistic Detective Agency " dizisine ikinci sezon onayı verdiğini duyurdu.

Samuel Barnett ve Elijah Wood'un başrolünü paylaştığı diziMax Landis (American Ultra, Chronicle) ve yönetici yapımcı olarak hizmet veren Robert Cooper (Stargate Atlantis, Stargate Universe) tarafından oluşturulmuştur. Üretimi iseAMC Studios tarafından yapılmaktadır.

10 bölümden oluşacak ikinci sezon 2017 yılı içerisinde gösterime sunulacaktır.

1
yalanciya
yalanciya 3 ay önce

diziye anlamsız bir şekilde bağlandım kendimi izlemekten alamıyorum çok garip bir işleyişi var. En azından 5 dk izleyip karar vermelisiniz.

0
ryoumaS
ryoumaS 3 ay önce

Bu dizi de tutar.

3