"gerçeği aramak kolay, kabullenmek zordur." -star wars
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > River hakkında mantık hatası *spoiler*

yeni konu aç River hakkında mantık hatası *spoiler*

melaniegreyx 2 ay önce

Hatırlarsanız River, Husbands of River Song bölümünde Doktor'u ararken ve 12.nin Doktor olduğunu bilmezken Doktor'un 11 halinin resmini sırasıyla göstermişti ya biliyordu yani ki bu da ölmeden önce son karşılaşmalarıydı Şarkı Söyleyen Kuleler'e gitmişlerdi hatta. Ancak Silence In The Library'de -bir nevi öldüğü bölümde- 10.Doktor ciddi ciddi onu hatırlamadığını söyleyene kadar hatırlamasını bekledi. E bu kadın Doktor'un görünüş sırasını biliyor, o güne kadar da 11. ile birlikte nasıl anlamıyor hemen şu meşhur "ters taraflara yolculuk işinde" sona geldiğini?

The Benefactor 2 ay önce

oha :o çok mantıklı aynneeenn madem yüzünü biliyo hepisinin niye tanımadı

melaniegreyx 2 ay önce

Değil mi ya takacağına dair bir umudum olsa Moffat'a twitterdan falan soracağım da o umut yok işte

bordocoraplielf 2 ay önce

Dediğin gibi Doktor ve River ın zaman akışları birbirlerine zıt.Doktor ile ne kadar genç karşılaşırsa River o kadar yaşlı oluyor.Öldüğü zaman River 9. Doktorla karşılaştığını bile düşünebilir.

hyperi0n 2 ay önce

River Song zamanarının aynı olmadığının farkında ama doktorun gözünden onunla ne zaman tanıştıklarını o da bilmiyordu. Yani ilk tanışmaları olduğunun o esnada farkında değildi. Daha önceki doktorlardan biriyle de olabilirdi sonuçta ilk tanışmaları. Şaşırıyor ama sonra anlıyor.

melaniegreyx 2 ay önce

tamam ama husbands of river songda "yüzü sürekli değişiyor" diyip sırasıyla 11 halini de göstermişti doktorun daha 12. bilmediği için bi o yoktu sırasıyla biliyosa tüm suratlarının anlaması lazım 10. görünce onu tanımaması gerektiğini

KeyLeader 4 hafta önce

10. Doktor'un onu tanımaması gerektiğini biliyor ama yine de üzülüyor. Çünkü River onu çok uzun zamandır tanıyor ve bu onu üzüypr. Bilgi değil duygu önemli.

konuya abone kullanıcılar 6