"mutlu mu olmak istiyorsun? kimseden bir şey bekleme." -bob marley
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Dominion
Devam Ediyor
8.7 246 kişi Puan Ver

Dominion dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Dominion

2010 yapımı Legion (Kıyamet Melekleri) filminden türeyen Dominion, epik bir doğaüstü drama. Konusu ise kısaca şöyle: Gabriel (Cebrail) tarafından bir araya getirilen bir melekler ordusu, insanlığa karşı savaş açar. Ancak baş melek Michael (Mikail), kendi türüne sırt döner ve insanlığın yanında, Gabriel’a karşı savaşmaya karar verir.

Dizide, Christopher Egan (Resident Evil: Extinction), Tom Wisdom (300), Roxanne McKee (Game of Thrones), Alan Dale (Lost), Anthony Stewart Head (Buffy the Vampire Slayer) ve Luke Allen-Gale (The Borgias) gibi isimler yer alıyor.
Hikayenin devamını oku
Dominion Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 56 yorum

Welkam Tu Cehennem
Welkam Tu Cehennem 4 ay önce

hayatımda 70 dizi bitir mi şimdir ama kesinlikle bu dizi en iyilerin içindeydi 1.sırada diyebilirim benim için böyle bir dizi piyasada yok bu konusu olsun olayları olsun çok üzüldüm bittiğine gerçekten devam etmesi gereken bir dizi

1
falamanga
falamanga 5 ay önce

bu diziye çok haksızlık edildi bence yeniden başlamalı bu dizi !!!!

0
busealy
busealy 10 ay önce

İlk bölümlerde dizi su gibi akıyordu ama sonradan çok bozdu bence

1
Uchiha D Goku
Uchiha D Goku 11 ay önce

Dizi devam etmeliydi beyler güzel diziydi ilk bölümden falan önyargılı olmayın başlarsanız sonralarda herşey yerli yerine oturuyor fakat iptal edilmiş işte

1
BLACKCATS35
BLACKCATS35 12 ay önce

Benim için EFSANE dizidir. 3. sezonu kesinlikle olmalıydı. Haksızlık yapıldığını düşündüğüm bir dizidir. İlk başlayacak olanlar kesin izlemelisiniz.

0
Oasis
Oasis 12 ay önce

Bu diziyi izlediğim halde hatırlamıyorum, nasıl bir sikkoluksa.Başka hiç bir dizide yaşamadım bu sorunu, aklımda kalmıyor kodumun dizisi.

3
Fatihsahin
Fatihsahin 12 ay önce

Reytinglerin düşmesi yüzünden dizi iptal edilmiş arkadaşlar

0
Snoww
Snoww 1 yıl önce

ne zman devam etcek bu dizi bilen var mı?

0
berfinxyx
berfinxyx 1 yıl önce

Neden izleyenlerin ilk bölümüne bakarak bıraktığını anlayamadığım muhteşem dizi, ayrıca michael karakterine daha tanrısal bi oyuncu getirilemezdi herhalde resmen cuk oturmuş

0
D.
D. 1 yıl önce

Dizi maalesef iptal edildi.

4