"bir insana yapılacak en büyük kötülük ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir." -friends
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Falling Water
Devam Ediyor
8.1 34 kişi Puan Ver

Falling Water dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Falling Water

Gördükleri rüyaların tek bir rüyanın farklı farklı parçaları olduğunu yavaş yavaş fark eden birbirleriyle alakasız 3 kişiyi merkezine alan bir psikolojik gerilim draması. Bu üç kahramanımız da birbirinden farklı arayışlar peşindedirler. Birisi kayıp kız arkadaşını, birisi oğlunu, sonuncusu da katatonik annesi için tedavi bulmaya çalışmaktadır. Gördükleri rüyalar onlara arayışlarında ipuçları sunmaktadır.
Hikayenin devamını oku
Falling Water Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 13 yorum

hz. yaren
hz. yaren 2 ay önce

Konusu Sense8'i hatırlattı güzel gibi başlarım bi ara

0
huysuzyorumcu
huysuzyorumcu 2 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Şimdiii.... derin bir nefes alıp başlayayım bu diziden bahsetmeye.. önce, sen değerli izleyici; canın sıkıldığı için izleyecek bir şeyler mi arıyorsun? Bütün dizileri izledim bir de buna mı bakayım diyorsun? Deme. Bakma. Sana göre değil bu sayfa. Bak yeni bir sürü havalı havalı dizi başladı, onlara git.
Pekiii... bu dizilerde Lost'dan beri bir tuhaflık var, değişik bir şeyler anlatılıyor sanki, A Series Of Unfortunate Events'in sinema sahnesi gibi, uygun bir gözle bakarsan bir takım parçalar birleşiyor diyebiliyor musun? Occam'ın usturası senin için körelmiş bir ustura mı? Kainatın lineer sebep-sonuçlarla işlemediğinin farkında mısın? O zaman burada evindesin. Otur, izle, tadını çıkar ey izleyici. Bu dizinin temel özeti 7.ci bölümün açılış ve kapanış söyleminde var;" Hobbs-Locke-Rousseau (Lost'a selam!) Batı kültürünü kainatın mekanik çarklı bir makina gibi işlediğine inandırdı ama gerçek öyle değil, asıl işleyiş lineer mantığın ve kaba indirgemeciliğin gözünün yaşına bile bakmıyor!"

0
kadir001
kadir001 4 ay önce

gerek yapmış olduğunuz yorumlar olsun gerek trailerı ve konusu güzel duruyor bu gece başlıyorum bu diziye hadi bakalım hayırlısı

0
orknc
orknc 4 ay önce

Buralar değerlenecek söyleyim yerimi ayırtayım )) suan 1.sezon 6.bölüm cıktı önümüzdeki sezonlarıda mutlaka olacaktır daha izlemeye başlamadım konu ve fragman cok hosuma gitti ama bölümler artınca izleyeceğim takipteyim

0
KediK
KediK 4 ay önce

Ben dizide diğerlerine benzemeyen farklı bir hava seziyorum ve alışık olmadığım şeyler buluyorum. Garip bir şekilde izlettiriyor kendini ve yeni bölüm yayınlanır yayınlanmaz da izliyorum çünkü merak ediyorum olacakları. İzledikten sonra gizemler bırakıyor geriye öyle kolay kolay anlayamıyorsunuz. Düşündüren, dikkati sınayan, zorlayan bir senaryo olduğuna inanıyorum.

0
blueAngel78
blueAngel78 4 ay önce

Her ne kadar bilimkurgu ve gizim türü fılmler favorilerım olsa'da bu dizi beni sarmadı.Yani kötü değıl ama , senaryoda rötüşler gerek,dizinin eksi yönü diziyi izledikten en fazla 5 dakıka sonra ben ne ızledım yaavv dedırten ,çok fazla iz bırakacak etkıleyıcı bölüm ve sahneleri yok..
Eskiden" STİGMATA" isimli bir film vardı, en az 50 defa ızlemeye başladım hep uykumu getirdiği için bıtırmeden kapatmıştımD ..Bu dızı de bende aynı etkıyı yarattıDD

0
DemliCay
DemliCay 5 ay önce

boş bir günde konusunu sense8'e benzettiğim için bugüne kadar yayınlanmış 3 bölümünü izledim.. aşağıda bir arkadaşın dediği gibi aşırı ağır işliyor konu.. Gerçekten psikolojik dram.. boşta kaldığım zaman izlerim yoksa buna özel zaman ayırmam..

0
hadess
hadess 5 ay önce

sıradan yazılmız bilim kurgu senaryolarına hiç benzemiyor. bu dizi tutar önerilerimi sunarım. MR. ROBOT gibi bomba misali düşer gündeme...

0
Yüce Klaus Mikaelson

“Falling Water” aynı rüyanın ayrı parçaları olan, birbirini tanımayan fakat yaşamlarına büyük etkisi olan üç yabancı etrafında döner. Her biri son derece kişisel ve esrarengiz bir arayış içerisindedir. Biri kaçırılan kız arkadaşını, biri kayıp çocuğunu, biri ise katatonik (şizofreni) annesi için tedavi aramaktadır. Arayışlarına götüren ipuçları ortak gördükleri rüyalarında saklıdır. Hedeflerine ulaşabilmek için ortak rüyalarını araç olarak kullanmaya başlarlar. Ancak derinlere indikçe gördükleri rüyaların onlara birşey anlatmaya çalıştığını farkederler. Görevlerinin kişisel sorunlarından çok daha büyük olduğunu anlarlar. Dünyanın kaderi onların ellerinde olabilir.

Şu yazı bile o kadar çekiyorki seni içine... Buralar değerlenecek buraya yazayımda. Bir bomba geliyor gençler hazır olun

2
vatan54
vatan54 5 ay önce

VALLA FRAGMANINI İZLEDİM VE BENİM İÇİN OLAY BİTMİŞTİR BU DİZİ İZLENİ,R BEKLENİR MÜPTELASI OLUNUR

0