"en başarılı evlilikler yalanlar üzerine kuruludur." -house m.d.
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Family Guy
Devam Ediyor
9.2 149 kişi Puan Ver

Family Guy dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Family Guy

Emmy adayı çizgi dizi “Family Guy”ın kahramanları, üç çocuklu, orta halli bir aile. Ani geri dönüşleri ve ilgisiz kültürel referanslarıyla, yaygın ve sadık bir hayran kitlesi var.

Son yılların en fazla heyecan yaratan çizgi dizisi Family Guy, The Simpsons’a benzer bir aile çevresinde geçiyor. Baba işçi, aile orta halli, üç çocukları, bir de köpekleri var. Baba Peter Griffin sık sık kendi antikalıklarının ceremesini çeken Katolik bir İrlandalı-Amerikalı. Dizi devam ederken, kısmen de Afrikalı-Amerikalı olduğunu öğreniyor. Oysa hiç de karaderiliye benzer hali yok. Karısı Louis piyano öğretmeni ama esas olarak evkadını. Louis, zengin ve sosyetik Pewterschmidt ailesinden geliyor. Yeniyetme kızları Meg Griffin, çirkinliği yüzünden hep şaka konusu oluyor. Oğul Chris ise, pek çok yönden babasının genç bir versiyonundan farksız.

Ama ailenin en ilginç üyeleri, bebek Stewie ile köpek Brian. Stewie’nin aklı fikri dünyaya hâkim olmakta. Annesinin karnından, üzerinde “Bombala!” noktacıkları olan bir Avrupa haritasıyla çıktığı söyleniyor. İkinci hedefi de, annesini öldürmek. Stewie kötünün kötüsü, doğuştan canavar ve çok komik. Hayli anlaşılır şekilde konuşsa da ailesi, onun yaşını göz önüne alarak söylediği bazı şeyleri anlamazlıktan geliyor. Köpek Brian ise zeki, hatta entelektüel ve konuşabiliyor! Ailenin annesi Lois’e karşı da romantik duygular besliyor. Ailenin, Stewie’ye bebek muamelesi edeceğine onu gerçekten anlayan tek üyesi. İki ayağının üstünde yürüyor, martini içiyor, kendi arabası var, Griffin’lerle oturup sohbet ediyor. Zaman zaman köpek nitelikleri benimsediği de oluyor.

Family Guy, 1990’ların ortasında, dizinin yaratıcısı olan Seth MacFarlane’in yaptığı yaklaşık 10’ar dakikalık iki kısa filmden doğdu. İki ana karakteri vardı: Aptalca şeyler yapan şişman, yaşlı, saçları açılmış Larry ile, çoğu insandan daha akıllı olan konuşan köpek Steve. Bu filmlerin ikincisi, 1997’de Cartoon Network’te yayınlandı. Fox yöneticileri iki kısa filmi de gördü ve MacFarlane’e, onların üzerine kurulmuş bir dizi geliştirme şansı verdi. Sonuçta ortaya Family Guy çıktı. MacFarlane dizinin bütün senaryolarını yazmıyor. Ama aralarında Peter, Brian, Stewie, Glenn Quagmire, Tom Tucker ve başkalarının da bulunduğu pek çok karakteri seslendiriyor.
Hikayenin devamını oku
Family Guy Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 58 yorum

fredoom
fredoom 1 hafta önce

buradan izlemeyin.

0
tieyar
tieyar 2 ay önce

Rick and Morty ile birlikte en sevdiğim çizgi dizidir. İzlemenizi tavsiye ederim replikler efsane.

1
kalkar
kalkar 3 ay önce

e silinmiş hepsi?

0
kazimadilovic
kazimadilovic 4 ay önce

Merhaba diziyi izleyip yeni bölüm bekleyen arkadaşlar. Diziye yeni başlıyorum hiç beklemeden arka arkaya patapatata izleyecem de, bilin istedim. FeelsGreatMan

1
UgurDikce 3 ay önce

@kazimadilovic, FeelsBadMan sanırsam sitede tüm bölümler yok

0
Apinity
Apinity 4 ay önce

Millet direk gidin başka siteden izleyin diziyi, gerçekten hemen hemen her bölümde altyazı kaymış izlenme yani bu dizi burada.

0
Apinity
Apinity 5 ay önce

Animasyon olarak favorilerim arasında ama bölümlerin %25 inde altyazı problemi var çok kaymış altyazilar.

0
hakankurt34
hakankurt34 6 ay önce

izlesemmi diye düşünüyorum hep

0
bghjk
bghjk 8 ay önce

3.sezondaki pek çok bölümde altyazı problemi var

2
qwerty22
qwerty22 9 ay önce

Ingilizce altyazı da ekleyin lütfen.

1
LifencRs
LifencRs 9 ay önce

Niye adamlara sövüyosunuz orospu çocukları

9
Salmoneus 1 ay önce

@lifencrs, niye disslike attınız lan orospu çocukları

1
LifencRs 1 ay önce

@salmoneus, 8 ay önceki yorumum hortladı evet neden dislike atıyosunuz orospu çocukları

2