"tüm cüceler, babalarının gözünde birer piçtir." -game of thrones
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Firefly
Sezon Finali Yaptı
8.2 65 kişi Puan Ver

Firefly dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Firefly

Firefly, 2002 yılında 12 bölüm yayınlanmış bir bilimkurgu, drama dizisidir. Uzun soluklu bir yapım olabilecek iken Fox kanalı tarafından bitirilmiştir. Buna rağmen yüksek bir fan kitlesine sahiptir.

Firefly, bilimkurgu türünü western ile harmanlamış bir dizidir. Konusuna gelirsek, 2500'lü yıllarda Dünya nüfusunun iyice artması ve kaynakların tükenmesi sonucu insanların başka gezegenlere göçmesi başlıyor. Merkez gezegenlere yerleşenler medeniyeti devam etttiriyor ve Alliance (Abd & Çin ortak birliği) kuruyor. Diğerleri ise çevre gezegenlere ve aylara yerleşerek bağımsızlıklarını ilan ediyor. Alliance bu bağımsızları kendine katmak için savaş başlatıyor. Dizinin pilot bölümü olan Serenity bölümü, bu savaşla devam ediyor.

Savaş sonrası Mal (Kaptan Malcolm Reynolds), diziyede adını veren Firefly model bir uzay gemisi kaçırıp kaçakçılık işine giriyor.
Hikayenin devamını oku
Firefly Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 12 yorum

Berkm00n
Berkm00n 3 ay önce

İlk bölümü izledim sıkıcıydı devam edeyim mi güzelleşiyor mu?

0
NoweGhost
NoweGhost 4 ay önce

Adam Baldwin için izleyeceğim Albay John Casey ♥

0
deniztpk
deniztpk 9 ay önce

Verilen bölüm sırası yanlış. Doğru sıra;
1.Serenity
2.The Train Job
3.Bushwhacked
4.Shidding
5.Safe
6.Our Mrs. Reynolds
7.Jaynestown
8.Out of Gas
9.Ariel
10.War Stories
11.Trash
12.The Massage
13. Heart of Gold
14.Objects in Space

1
1 yanıtın tümünü görüntüle
DarthMouraut 2 hafta önce

@deniztpk, Şimdi araştırınca gördüm ki buradaki sıra yayınlanma sırası, ama zaten yayınlanma sırası yanlışmış. Kanal yapımcıların çektiği sırayla yayınlamamış.

0
tatarrmert
tatarrmert 2 yıl önce

Sıkı bir dizi takipçisi olarak söyleyebilirim ki gerçekten hayatımda izlediğim en tatlı en ponçik dizilerden biri. Maalesef gerek reytingi alamamış ve çekin maliyetinin yüksek olması sebebiyle dizi iptal edilmiş. İzlerken keşke 10 sezon olsa diyor insan. Herkese tavsiye ederim, özellikle western seviyorsanız.

0
karaoz
karaoz 2 yıl önce

Keske iptal edilmesin diyeceğiniz türden

0
ich bin stark
ich bin stark 2 yıl önce

bu dizinin 9.2 gibi bir imdp puanı almasını gerçekten sıradışı buluyorum en çok 3 eder çünkü saçmadan öte bir yapım ..

70
BaySejan 2 yıl önce

@ich bin stark, Demek ki sen zevksizmişsin o kadar kişi değil de..?

3
ich bin stark 2 yıl önce

@BaySejan, yanlız olmak haksız olmak demek degildir çogunluga uymak dogru olmak demekte degildir çogunluk koyundur) sürü pisikolojisi

15
BaySejan 2 yıl önce

@ich bin stark, Gerçi evet o da var ama listeye çok göz gezdirmiş biri olarak, hemen hemen doğru buluyorum dizilere verilen notları.

2
ich bin stark 2 yıl önce

@BaySejan, ben begenmedim 5 dakkikadan uzun bakamadım zevkim degil ...

8
BaySejan 2 yıl önce

@ich bin stark, tabii onu anlarım.

2
ich bin stark 2 yıl önce

@BaySejan, yayınlandıgı yıl için evet fazla bir dizi olabilir ama an iti bari ile bukadar övgüyü alıyor olmasını övenlerin o yılda kaldıklarını düşünüyorum. bu gün için game of thrones gibi dizi ler çıkmışken insanın en kıymetli olan zamanını bunun gibi bir dizi ile harcamasına karşı bir empati kuramıyoruzum.

5
pressr 2 yıl önce

@ich bin stark, Bu çoğunluğa uymak falan değil, senin yaptığın marjinal takılmaya çalışmak. Takip ettiğin dizilere bakılırsa zaten Sci-Fi diziler sevmiyorsun neden böyle efsane bir dizinin başlığına gelip kirlettiğini sorabilir miyim? Nolursunuz yorum yazmadan hatta ve hatta izlemeden önce konusuna bir bakın dizinin ona göre cevap yazın. Bu arada izlediğin dizilerin yarısı çöp, insana hiçbir şey katmayan diziler. Değerli vaktini nasıl harcayabildin o dizilerle acaba?

3
Turuncu 2 yıl önce

@ich bin stark, ben beğenmedim zevkim değil diyorsun izlemeyip bırakabilrsin ama bu dizinin kötü olduğu anlamına gelmiyor.

2
ich bin stark 2 yıl önce

@Turuncu, yorum yapma özgürlügüm fikir beyan etme özgürlügümün kahyası mısın ? eger öyleysen benim hiç haberim yok. sen begenmiş olabilirsin izleye bilirsin sana neden izliyorsun diyenmi var? sen izle begen sev banane ben begenmedim bunuda hür irademle belirtiyorum arkadaş ne olay oldu be....

5
zoiks
zoiks 2 yıl önce

Dizi neden iptl edildi?

0
ylvarie
ylvarie 2 yıl önce

Tek sezonuyla bile gönüllerimizde yer eden dizi. Kesinlikle izlemeye değer, müziğini duyduğumda hala gözlerim dolar.

2
Turuncu
Turuncu 2 yıl önce

Efsane dizi fox'un salaklığından dolayı iptal oldu ama o kadar çok diziyi seven kitle oluştuki pişman olmuşlardır ama yarıda kalmıyor 'serenity' adlı devam filmi var.

0
Jedi
Jedi 2 yıl önce

teşekkürler dizilab!

1