"şiddet kendi iyiliği için hiç bir sonuca varamaz." -oz
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Fortitude
Devam Ediyor

Fortitude dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Fortitude

Fortitude dünyada başka benzeri olmayan bir yerdir. Kuzey Kutup Bölgesi'nin fırsatları, zenginliği ve keşfi vaadi ile geleceği parlak, kutup doğasının vahşi güzelliğiyle kuşatılmış ve dünyadaki en güvenli kasabalardan biri olan Fortitude'da hiçbir şiddet suçu işlenmemişti. Ta ki şimdiye kadar.
Hikayenin devamını oku
Fortitude Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

14 yorum

sakız
sakız 2 ay önce

esrarengiz olaylar oluyor filmde, merak uyandırıyor ancak çok yavaş gelişme kaydediyor olaylar hele birde arabayla bir yerden bir yere gitmeleri uzun uzun göstermiyorlar mı ! neden adamın arabayla gidişini dakkalarca izletiyorsunuz,?

1
sakız
sakız 2 ay önce

5 bölüm izledim, cinayet soruşturması, kim katil merak ediyorum ama olaylar o kadar yavaş gelişiyor ki her an izlemeyi bırakabilirim. düzenli izlediğim dizilerin yeni bölümleri gelene kadar bakarım sanırım.

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 3 ay önce

Sky Atlantic 10 bölümden oluşacak ikinci sezon için diziyi yeniledi. Başlama tarihi ise 26 Ocak 2017 Perşembe olarak açıklandı.

Genel olarak olumlu eleştiriler alan Fortitude, Metacritic sitesinden 15 inceleme ile 75%, Rotten Tomatoes sitesinden ise 27 oy ile 89% puan aldı.Simon Donald tarafından oluşturulan dizinin üretiminiFifty Fathoms ve Tiger Aspect Productions şirketleri yapmaktadır.

0
mrsmrc
mrsmrc 3 ay önce

Ocak'ta 2.sezon başlıyor. Heyecanla beklediğim yeni sezonlardan birisi

0
B.B
B.B 1 yıl önce

Çekilen dizinin yerleri ve manzarası çok güzel 2.sezon çok iyi olacaktır bence

0
cdilek
cdilek 2 yıl önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Julia Ormond ve "Commander Hamilton"dan bu yana çok severek izlediğim Peter Stormare'ın oynadığı "Smilla ve Karlar" ("Smilla's Sense of Snow") isimli gerilim'i; "Fargo"yu izleyip sevdiyseniz, "Fortitude"u sevmemeniz imkansız

0
Günahkar Tanrı
Günahkar Tanrı 2 yıl önce

Yıllardır onlarca dizi izledim bu kadar sıkıcısını izlemedim. İlk defa bir diziyi yarım bıraktım. Oyunculukları filan cidden berbat. Yoklukta bile gitmez. Bence başlamayın.

3
TheConqueror
TheConqueror 2 yıl önce

beğendiğim, yeni sezonunu beklediğim diziler arasında, 10 numara 5 yıldız olmasa da umut vaad eden bir dizi bence. Fargonun tarzını alın, içine bilim kurgu katın, onun arasında bir şey, her ne kadar tam karşılamasa da, bence izlenecek dizilerden biri.

5
SibaOz 2 yıl önce

@TheConqueror, yanlışlıkla unlike butonuna bastım. k.b

2
Edizhilmioglu
Edizhilmioglu 2 yıl önce

8.bolum ne zaman geliyor ?

0
fehi22
fehi22 2 yıl önce

İlk Olarak dizi 2. sezon onayını aldı

Konusu: Fortitude dünyada başka benzeri olmayan bir yerdir. Kuzey Kutup Bölgesi’nin fırsatları, zenginliği ve keşfi vaadi ile geleceği parlak, kutup doğasının vahşi güzelliğiyle kuşatılmış ve dünyadaki en güvenli kasabalardan biri olan Fortitude’da hiçbir şiddet suçu işlenmemişti. Ta ki şimdiye kadar.

Bana göre dizi fazla hareketli değil uzun soluklu.

0