"einstein 'iki şey sonsuzdur' demiştir. evren ve aptallık. ben şahsen aptallığın sonsuz olduğuna tanık oldum." -teen wolf
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Gilmore Girls: A Year in the Life
Devam Ediyor
7.8 19 kişi Puan Ver

Gilmore Girls: A Year in the Life dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Gilmore Girls: A Year in the Life

Gilmore Girls'ün devam dizisi
Hikayenin devamını oku
Gilmore Girls: A Year in the Life Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, mesaj

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 4 yorum

tieyar
tieyar 3 ay önce

Baktım dlb puanına göre listenin başına geçmiş yapıştırdım 1 puanı

2
terliklisinek
terliklisinek 3 ay önce

Kahkaha patlamaları ve gözyaşları arasında gidip geldim
Eski bir dostla yıllar sonra bir araya gelmişim gibi..

0
gokaytekinn
gokaytekinn 4 ay önce

Yerlerinizi alın arkadaşalr bu dizi tutmaz

6
1 yanıtın tümünü görüntüle

@gokaytekinn, dizi tutmuş, bitmiş, 8 sene sonra geri getirmişler.

0
oth 3 ay önce

@gokaytekinn, neyi tutmaz ya da tutar anlamadım. zaten 4 bölümlük mini dizi

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 4 ay önce

Gilmore Girls'ün devamı niteliğinde çekilen 'Gilmore Girls: A Year in the Life' Netflix'in yaklaşan komedi-drama türündeki dizilerinden biridir.

Amy Sherman-Palladino tarafından oluşturulan dizide eşiDaniel Palladino'da yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.Lauren Graham, Patricia Fass Palmer, Helen Pai, Mel Efros ve Jenji Kohan ise yapımcı olarak görev almaktadır. ÇekimleriCalifornia eyaletinin Burbank ve Beverly Hills şehirlerinde yapılan dizinin üretimi Warner Bros. Television ile birlikteDorothy Parker Drank Here Productions şirketi tarafından yapılmaktadır.

İlk kez 5 Ekim 2000 tarihinde The WB kanalında ekranlara giriş yapan Emmy ödüllü komedi serisi "Gilmore Girls" toplam yedi sezon yüz elli üç bölüm yayında kalmıştır. Altıncı sezon The CW kanalına transfer olmuş ve 20 Mayıs 2007 tarihinde final yapmıştır. 29 Ocak 2016 tarihinde Netflix dizinin "Gilmore Girls: A Year in the Life" başlığı ile bir mini dizi olarak yeniden uyarlanacağını duyurdu. 90 dakikalık dört bölümden oluşacak dizinin tüm bölümleri 25 Kasım 2016 tarihinde yayınlanmıştır. Bölüm isimleri"Winter/Kış","Spring/İlkbahar","Summer/Yaz" ve"Fall/Sonbahar" başlıklarını taşımaktadır.

Orjinal dizinin oyuncu kadrosuna sahip dizide rol alan isimlerLauren Graham, Alexis Bledel, Melissa McCarthy, Keiko Agena, Yanic Truesdale, Scott Patterson, Kelly Bishop, Liza Weil, Jared Padalecki, Milo Ventimiglia, Sean Gunn, Chris Eigeman ve Matt Czuchry olarak açıklanmıştır.

Dizi, "seçmece" insanlardan oluşan Stars Hollow adlı hayali bir kasabada yaşayanLorelai (Lauren Graham) ve kızı Rory'i (Alexis Bledel) merkezine alır. Birbirlerine çok benzeyen ve çok iyi iki arkadaş olan bu ana-kızın arasında güçlü bir ilişki vardır. İkisi de aynı ilgi alanlarına, aynı düşünme yetisine ve aynı bağımlılıklara sahiptir. Ve hayattaki aynı tecrübeleri yaşamaları da büyük bir olasılıktır. Lorelai, geçmişinde yaptığı hataları kızının da tekrarlamaması için elinden geleni yapar.

1
NoviceDevil
NoviceDevil 4 ay önce

Heyecenla bekliyoruzz

0