"gerçeği aramak kolay, kabullenmek zordur." -star wars
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Glee
Final Yaptı
9.5 422 kişi Puan Ver

Glee dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Glee

Amerikan genç dizilerinden biri olan ve müzikal sevenlerin severek izleyecekleri dizilerden biri olan Glee dizisi gençlerin birbirleri ile yaşadıkları diyalogları konu almaktadır. William McKinley High School Glee klübünde olan bu öğrencilerin ilişkileri, sosyal problemleri, aşkları üzerinde durulmaktadır. Söz konusu takımın 20 üyesi bulunmaktadır. Klübün yöneticisi İspanyol öğretmen Will Schuester’dir. Will rolünü Matthew Morrison oynamaktadır. Takımın kaptanı rolünü ise Sue Sylvester yapmaktadır. Söz konusu rolü Jane Lynch oynamaktadır.

Glee dizisi post modern bir şovdur. Pek çok ergenin bir araya geldiği ve pek çok müzik ürettiği söz konusu dizide üretilen müziklerin her biri birbirinden oldukça keyiflidir. Aynı zamanda son derece eğlencelidir. Aynı zamanda söz konusu müzik tarzını dinlemek isteyen pek çok kişi Gleek olarak adlandırılmaya başlanmıştır. Çevreden kopmak isteyen ve bunu müzikle başaran gençler pek çok kişi tarafından beğenilmiş ve bu müzik tarzı da pek çok kişinin hoşlandığı bir müzik tarzı haline gelmiştir. Glee dizisi müzikal tarzında olan diziler çok az olduğu için özel bir yerdedir.
Hikayenin devamını oku
Glee Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 84 yorum

begumbas
begumbas 1 hafta önce

izlediğim ilk yabancı dizi. bende aşırı özel bir yeri var. her karakteri ayrı severim. şuraya yazacak çook şey var aynı zamanda hiçbir şey yok. bana karga gibi sesimle bile şarkı söylemeyi sevdirdi gerçekten bak. Bi de ben bu diziye başladığımda ortaokuldaydım hayaller MCKeinley high school hayatlar bilmemne anadolu lisesi. valla bi hayal kırıklığı olmuştu liseye geçince ama oralara hiç girmeyelim. Nolur izleyin kesinlikle pişman olmazsınız.

0
kardelensahin
kardelensahin 2 ay önce

her türlü insanın kendinden bir parça bulabileceği bir dizi, düşünmeden başlayabilirsiniz arkadaşlar.

0
deepmind
deepmind 2 ay önce

altyazılarda senkron sorunu çok fazla ve bazı bölümler hiç açılmıyor ilgilenebilir misiniz?

0
oceansinsideofme
oceansinsideofme 2 ay önce

Bir kere bitirdim ve ondan sonra bir kere daha bitirdim. Şimdi bir kere daha başlamayı düşünüyorum. Glee'nin yeri bende o kadar ayrı ki. Böyle mükemmel karakterler ve böyle mükemmel bir kurgu, dünya bir daha dizi aleminde bulunmaz. Eğer hala izlemediyseniz kesinlikle izleyin, her saniyesine değecek çünkü.

0
thealidemirbag
thealidemirbag 3 ay önce

We will miss

0
takeAselfie
takeAselfie 3 ay önce

Çocuklar Bu Dizi Güzel Mİ Ona Göre Başlicam Da

0
MusicLover
MusicLover 3 ay önce

Başlamayı düşünüyorsanız ama emin olamıyorsanız kesinlikle başlamanızı öneririm. Hayatım boyunca izlediğim en güzel dizi. Ve bazı insanların düşündüğünün aksine içinde sadece şarkı söylemiyorlar. İçinde fazlasıyla güzel mesajlar var. Belki ilk sezonda biraz sıkılabilirsiniz ama sonradan çok eğleneceksiniz

0
belinknowles
belinknowles 4 ay önce

Özledim

0
SantanalovesRoot
SantanalovesRoot 5 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bir günde nefes bile almadan üçüncü sezonu bitirmiş bir şahıs olarak söylüyorum,ilk üç sezonu izleyebildiğiniz kadar yavaş izleyin çünkü herkes mezun olduktan sonra bence her şey değişiyor ve tadı biraz da olsa kaçıyor.Böyle dediğime bakmayın.Dördüncü beşinci ve altıncı sezonlar yine de harikaydı,sadece ilk üç sezon kusursuzdu.Kesinlikle başlanılması gereken bir dizi.Eğer transfobik veya homofobik iseniz,tüm fikriniz değişebilir.Öyle olan insanların yaşadıkları zorluklar,zorbalar tarafından saldırıya uğrayan 'eziklerin' duyguları falan derken zaten onların yerine kendinizi koymaya başlıyorsunuz istemsizce.Herkesin hayatını değiştirebilecek nitelikte bir dizi.Ben keşke bitmeseydi demiyorum açıkçası.Biraz daha uzasaydı tüm tadı kaçardı.Hatta belki beşte bile bırakabilirlerdi.
Her şeyin özeti:
Bu diziyi izlemeden,ben dizi izlerim diyemezsiniz.

0
can_lbbh
can_lbbh 5 ay önce

izlediğinize kesinlikle pişman olmayacağınız bir dizi.

0