"bu şey nasıl uçurulur biliyor musun?" -doctor who
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
House of Cards
Devam Ediyor
9.4 320 kişi Puan Ver

House of Cards dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

House of Cards

  • Ortalama 55 dakika
  • Dram
90’lı yıllarda, politikacı yazar Michael Dobbs tarafından yazılan aynı adlı kitaptan esinlenen ve BBC’ye mini dizi olarak uyarlanan “House of Cards”, şimdi Amerikalı yapımcılar tarafından bir kez daha, üstelik muhteşem bir kadro eşliğinde televizyona aktarıldı. Son yıllarda “The Curious Case of Benjamin Button” ve “Social Network” filmleriyle ses getiren David Fincher tarafından yapımcılığı ve yönetmenliği üstlenen dizinin başrollerinde, Fincher’ın filmlerinde de rol alan iki ünlü yıldız yer alıyor. “Seven” filminde birlikte çalıştığı Kevin Spacey ve “The Girl with the Dragon Tattoo” filminde rol alan Robin Wright.

“House of Cards” Washington’da hırslı bir politikacının zirveye tırmanışını anlatıyor. Kevin Spacey tarafından canlandırılan Francis Underwood yıllarını Beyaz Saray koridorlarında geçirdikten sonra, artık başkanlık seçimlerine adaylığını koyması gerektiğini düşünüyor. Ne de olsa bunca zaman o koridorlarda gördüğü tüm üst düzey bürokratlar ile ilgili her türlü bilgiye sahip. Kimi hangi dosyayla tehdit edeceğini biliyor. Bu gözü kara politikacının Robin Wright tarafından canlandırılan eşi Claire’in de ondan aşağı kalır yanı yok. Francis Underwood’un başkanlık koltuğuna ilerlemek için adeta iskambil kağıtlarından bir ev gibi itinayla inşa ettiği stratejisini ilgiyle takip edeceksiniz.
Hikayenin devamını oku
House of Cards Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 63 yorum

BLACKCATS35
BLACKCATS35 2 ay önce

Michael Dobbs'un aynı adlı romanından esinlenerek uyarlanan, Netflix'in politik drama dizisi House of Cards'ın 5. sezon başlama tarihi açıklandı.

28 Ocak 2016 tarihinde 5. sezon için yenilenen dizinin yayın tarihi daha önce 30 Mart 2017 olarak duyurulmuştu.
ABD'nin 45. Başkanı Trump'ın görevi devraldığı gün (bugün) bu tarih değiştirilerek 30 Mayıs 2017 Salı günü dizinin yayınlanacağı Twitter'dan duyuruldu.
13 bölüm sürecek 5. sezon sonunda dizi toplamda altmış beşinci bölüme ulaşacak.

3
ualfonzo
ualfonzo 2 ay önce

Robin Wright'ın Forest Gumptaki kız olduğunu öğrenince sevgim daha da arttı.

0
stvrbonth
stvrbonth 3 ay önce

allah bi' dizi olsaydı house of cards olurdu

8
serenity 3 ay önce

@stvrbonth, Kaşınmayın. Kaşırsak fena olursunuz.

6
stvrbonth 2 ay önce

@serenity, calm down keko

0
Yavru Tanrı 2 gün önce

@serenity, bu çomarı burdan alın

0
rajesh
rajesh 3 ay önce

Sadece Kevin Spacey değil abi her oyuncusu hakkını veriyor dizinin

0
T-BAGG
T-BAGG 3 ay önce

Kevin Spacey efsoo

0
coolworm
coolworm 4 ay önce

kevin baba'yi izledikçe islaniyorum

0
Blackened
Blackened 5 ay önce

Politikaya atılmayı teşvik edebilir veya Kevin Spacey sizi oyuncu olmaya azdırtabilir çünkü adam Dünyaya düşen bir tanrı parçacığı gibi, sulandırıyor.

1
emrecetiner
emrecetiner 6 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

İlk önce sözlerime Ajan Edward Meechum'un yakınlarına ve ailesine baş sağlığı dilerek başlamak isterim. Lafı fazla uzatmayacağım, birçok dizi izlemişimdir bu yaşıma kadar ama ben hayatımda gerçekten bu kadar sağlam bir dizi izlemedim.
Politikanın pis yüzünü cesurca anlatan, bu sağlam diyalogları beynimize işleten, bana gecenin körü Trump ve Clinton münazarasını canlı izlettiren, 4. sezonun sonlarında günümüz Türk Siyaseti'ne selam çakan herkese teşekkürü ve benden de bir selamı borç bilirim.
Frank & Doug adamımsınız, Claire sen sus sana kinim büyük. Ve sen Meechum rip...

0
Eddard Stark's bastard

1. sezon 9. bölüm nerde aq

0
watchman
watchman 6 ay önce

Diziyi izledikten sonra CNN'de başkanlık seçimlerini izlerken aha da aynısı dediğim dizi. Gerçeklikle paralel, çok başarılı bir kurgu.

0