"dünyadaki en üzücü şeylerden biri, bir zamanlar birbirinin her şeyini bilen iki insanın birbirine yabancı davranmasıdır." -candy
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
In the Flesh
Final Yaptı
7.9 51 kişi Puan Ver

In the Flesh dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

In the Flesh

The Walking Dead ile televizyonun sevilenleri arasına giren zombilere çok farklı bir bakış BBC’den geliyor. In The Flesh İngiliz kanalın ilk kıyamet sonrası dizisi değil ancak alıştığımız hikayeye farklı bir yaklaşım sergileyecekleri şimdiden kesin.

Dizimiz “uyanıştan” dört yıl sonrasını konu alıyor. Gönüllü İnsan Kuvvetleri zombi ayaklanmasını bastırmış, tüm zombiler ya öldürülmüş ya hapsedilmiş. Norlfork’da tedavi edilmiş ve topluma geri kazandırılmaya başlanmış. Topluma geri kazandırma projesi kapsamında hikayemizin merkezindeki karakterimiz Kieren Walker, kasabasına geri dönüyor. Dört yıl önceki ölümünden sonra ne ailesi ne de kasabasındaki diğer insanlar onu yeniden göreceklerini düşünmemişler ve bir anda karşılarına çıkan bu dramla nasıl başa çıkacakları konusunda hiçbir fikirleri yok.

PDS (Partially Deceased Syndrome-Yarı Ölü Sendromu) adı verilen duruma karşı hükümetin yeni çıkardığı yasalar topluma geri kazandırılan hastalara tolerans ve hoşgörü sunulmasını zorunlu kılıyor. Ama tabii kanlı bir insan zombi savaşından çıkan toplum ve kasabasına geri dönüp ailesi ile yüzleşmek zorunda bırakılan bu genç için olay bu kadar basit değil...
Hikayenin devamını oku
In the Flesh Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, mesaj

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 16 yorum

lewentliman
lewentliman 3 hafta önce

ilk sezonun üçüncü bölümünün sonuna geldiğimde dedim ki yaşayanların hikayesini ölüler üzerinden sarsarak anlatmak ne büyük ironi. zombi dizisi olarak bakmayın. gerçekten ait olduğumuz küresel toplumun nasıl çokan çürümeye başladığını içi boşalmış bir insanlıktan nasıl medet ummamız gerektiğini sorgulatıyor.

0
busealy
busealy 2 ay önce

ÇOK TATLI Bİ DİZİ BENCE

0
CLARKwinchester
CLARKwinchester 8 ay önce

IMDB puanı 8.1 ve iptal edildi ya bu nasıl bu iş

0
CLARKwinchester
CLARKwinchester 8 ay önce

hayatımda izlediğim en anlamlı zombie filmi

0
Junius
Junius 1 yıl önce

İlk bölümde bile bu kadar hüzünlendiren bir dizinin böyle bitmesi koyuyor.

1
Irmak Atalay
Irmak Atalay 1 yıl önce

Saçmalık dolu bir sürü dizi yayına devam ederken böyle kaliteli yapımları kaldırmalarını anlamıyorum ben. Zaten daha dokuz bölüm yayınlanmış, bir şans daha verilemez miydi diziye?

0
abdullahmabel
abdullahmabel 1 yıl önce

Diziyi yeniden başlatma kampanyasına destek olmak isterseniz başka bir kanalda şimdiden 30 bin ve 42 bin imza toplamış durumda. İşte linkler

https://www.change.org/p/amazon-amazon-give-in-the-flesh-a-new-home

https://www.change.org/p/netflix-netflix-give-in-the-flesh-a-new-home

0
Jason ve Machete
Jason ve Machete 2 yıl önce

Dizinin kaldırıldığını bile bile başlamış ve izlemiştim. Yarım kalmış 9 bölümüyle bile, bende finalini gördüğüm ve sezonlarca izlediğim bir çok dizinin bırakamadığı etkiyi bıraktı. İster istemez bir çok yönden baktım, aklıma yüzyıllardır renginden, dininden, tercihlerinden ötürü dışlanan, köleleştirilen ve hatta katledilen insanlar geldi. His dolu ve farklı bir bakış açısı, her biri ayrı tat katan oyuncular ve oyunculuklar bir de o kasaba havası. Netice de iptal edenlerin önleri kesilsin.

2
meteberkb
meteberkb 2 yıl önce

Kanalın fakir bütçesinden dolayı iptal edilen bir dizi daha! Abi, koskocaman BBC'nin alt kanalı nasıl olur da bütçe eksikliği olur? Buna yakınıyorum. Borç falan isteseydi de bari şu son aklımızda kalanları anlayabilseydik!

0
zehra1169
zehra1169 2 yıl önce

ya bu dizi diğer zombi dizilerinden çok farklıydı ben bayılmıştım yani iptal olmamalıydı. :( çok üzüldüm oysa 1. bölümünde diziye bayılmıştım.

0