"dünyadaki en üzücü şeylerden biri, bir zamanlar birbirinin her şeyini bilen iki insanın birbirine yabancı davranmasıdır." -candy
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Intelligence
İptal Edildi!
8.2 36 kişi Puan Ver

Intelligence dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Intelligence

Bu drama-gerilim dizisinde Josh Holloway (Lost) beyninde süper-bilgisayar mikroçipi bulunan yüksek teknoloji istihbarat ajanını canlandırıyor. Beynindeki bu implantla Gabriel (Holloway) dünya çapındaki bilgi ağına doğrudan bağlanan ve internete, kablosuz bağlantıya, telefona ve uydu sistemine erişimi olan ilk ve tek insandır. Amerika Birleşik Devletleri’ni düşmanlarından korumak için her bilgi merkezine, her anahtar bilgiye ulaşabilir. Gabriel’i desteklemek için oluşturulan elit siber güvenlik ajansının başında ise birimin görevlerini denetleyen Müdür Lillian Strand (Marg Helgenberger) vardır. Gabriel’i dış tehditlerden korumak ve umarsız davranışları ile protokole olan saygısızlığının önüne geçilmesini sağlamak için Gizli Servis ajanı Riley Neal (Meghan Ory) görevlendirilir. Bu ekibin diğer üyeleri arasında yetenekli federal araştırmacılar Chris Jameson (Michael Rady) ve Gonzalo “Gonzo” Rodriguez (James Martinez) de vardır. Çip tasarımını gerçekleştiren ise Dr. Shenendoah Cassidy’dir (John Billingsley). Ancak Cassidy’nin oğlu Nelson (PJ Byrne) Gabriel’in babasını için önemini kıskanmaktadır. Atan bir kalbe sahip ilk super bilgisayar olan Gabriel ülkede yaratılan gelmiş geçmiş en değerli teknoloji parçası ve Amerika’nın gizli silahıdır.
Hikayenin devamını oku
Intelligence Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

11 yorum

vimevim
vimevim 1 yıl önce

dizide boyna çeviri harfleri hatası var

1
SBaturay
SBaturay 1 yıl önce

abd'nin en üst düzey güvenlik teşkilatının, milyarlarca dolar bütçe ayırarak hazırladığı ve bizzat abd başkanı'nın kendisinden bile daha önemli gördüğü bir mikrocipi, düşman ülkenin ajanının içinde unuttuğu dizi.

1
OguzHanÇ1
OguzHanÇ1 2 yıl önce

dizi güzeldi ama günümüze dair fazla gönderme vardı bence bu yüzden iptal edildi

1
Oasis
Oasis 2 yıl önce

Josh Halloway hariç cidden oyunculuklar senaryo falan aşırı tırt dizi.İzledim ama beni bile sıktı, zor bitirdim.

3
samicicekli
samicicekli 2 yıl önce

2. sezon onayı almadı, dizinin durumu sezon finali olarak görünüyor. İptal Edildi olarak değiştirilirse daha doğru olur.

1
nesl14
nesl14 2 yıl önce

-BENCE- çok iyi olabilecekken (oyuncu kadrosu, senaryosu vs. ile) harcanılan diziydi. bi zorakilik, tutukluk sezmiştim ben izlerken.

1
ramazan tatlı
ramazan tatlı 2 yıl önce

bilim kurgu severler izlesin güzel bir dizi

3
fahrycan
fahrycan 2 yıl önce

2.sezon onayını aldı mı bilen var mı?

2
nesl14 2 yıl önce

@fahrycan, almadı

1
emregunsayar
emregunsayar 2 yıl önce

Dizinin sürükleyici kısmı oldukça iyi kurgular aksiyon sahneleri efektler ilgi çekici Nikita, Strike Back v.b dizileri izleyenler soluksuz izleyeceklerdir

1
joseph
joseph 2 yıl önce

2014 yapımı bir dizi, niye kimse iyi kötü efsane yorumları atmamış ? İzlemek zorunda bıraktınız başlıcam şimdi pilot bölüme.İzledikten sonra olumlu, olumsuz yorum da dönmücem çok beklersiniz.

4