"bir adam kendi oğlunun ölümünü görecek kadar yaşamamalı." -oz
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
İşler Güçler
Final Yaptı
9.2 354 kişi Puan Ver

İşler Güçler dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

İşler Güçler

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz muhteşem filmlerini çekme hayalleri kuran ve gerekli parayı toplamak için istemeyerekte olsa 'Meslek Hikayeleri' adlı belgesel-programda sunuculuk yapan üç aktördür. Ahmet, başrol oynadığı günlerin özlemini çekmekte, mazideki başarılarının göz ardı edilmesinden şikayet etmektedir. Murat, mesleğinin gereklerini yapmaya çalışırken , kendisini terketmiş olan eski sevgilisiyle beraber çalışmanın zorluklarını yaşamaktadır. Sadi, kapı gibi gümrük memurluğunu oyuncu olmak için bırakmış, para dertleri ve ailevi sorunlarla uğraşmaktadır. Figürasyon yaptığı bir tarihi diziden başka gelir kaynağı olmayan Sadi için 'Meslek Hikayeleri'nin yayınlanması ve ücretlerini almaları çok önemlidir. Bu sıra da programın yapımcısı ve yapım ekibi işleri kolaylaştırmamakta güçleştirmektedir.

İlginç aile üyeleri, değişik menecerleri ve olmazsa olmaz komşuları ile üçlümüzün hayatları bütün tuhaflıkları ile devam etmektedir. 'Meslek Hikayeleri' için çektikleri ve yayınlanmayan bölümler içlerine dert olan üçlü, yayınlanabilecek kalitede bir bölüm için kolları sıvarlar. Ve ellerinden geleni de yaparlar.
Hikayenin devamını oku
İşler Güçler Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 21 yorum

ertugrulsucuk
ertugrulsucuk 2 ay önce

İbrahim kendine gel.

0
kividinyo
kividinyo 7 ay önce

Gece saat 2.40 ta starda hala izlerim sıkılamıyorsun

1
Alphynn
Alphynn 8 ay önce

Ahmet Kural'ın ve Murat Cemcir'in çıkış yaptığı dizidir. Aslında Sadi Celil Cengiz de çıkış yapmıştır ama kendisini bu ikili kadar tv de göremiyoruz. Her zaman demişimdir Zeki ile Metin ne ise Ahmet ile Murat da öyledir. Bu ikili Türkiye'nin en iyi komedyenlerindendir.

0
BırChesterfıeldMısalı

Televizyonda yeni bölümleri nezaman gelicek diye beklediğim, 20dk reklamlara dayanıp izlediğim ilk dizidir.

0
ALPERENTR
ALPERENTR 2 yıl önce

kaç sefer izledim bilmiyorum ama. bu sefer senin sayende izliyorum.

8
mozdmr
mozdmr 2 yıl önce

Bipsiz mi?

4
NickMickYock
NickMickYock 2 yıl önce

Dizilab türk dizileri ekleyerek diğer sitelerdeki üstünlüğünü yok etti. Artık benim için diğer sıradan sitelerden bir farkınız yok.

113
1 yanıtın tümünü görüntüle
boranol26 2 yıl önce

@NickMickYock, nasıl bir nankörlüktür nerdeyse her dizi var buldukça animasyon dizilerini bile koyuyorlar türk dizisi ekleyip bozmuş diyorsun bunlar en sevdiklerimiz türk dizileri sanki adamlar aşkı memnu yprak dökümü koyuyor

0
alpcan 2 yıl önce

@NickMickYock, Ya iyice saşmalamışsın kusura bakma da adamlar belli başlı Türk dizilerini ekliyor, yani kalkıp da @boranol26 nın dediği gibi saçma pembe diziler değil.. Adminler sizden bi isteğim var Behzat Ç. bipsiz olarak eklerseniz süper olur

0
vecrea
vecrea 2 yıl önce

İBRAHİM KENDİNE GEEL

0
Burakcan
Burakcan 2 yıl önce

Salih abiyi gören var mı? En son bi' 200 dolar ateşledim hala ortalıkta yok herif.

1
SatanistKedi
SatanistKedi 2 yıl önce

Ahmet Kural varsa izleyin.

3