"bir adam kendi oğlunun ölümünü görecek kadar yaşamamalı." -oz
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Klondike
Final Yaptı

Klondike dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Klondike

Dizi iki macera tutkununun arkadaşlığını konu alıyor. Bu iki çocukluk arkadaşından birisi Bill Haskell (Game of Thrones’tan tanıdığımız Richard Madden), diğeri ise Byron Epstein’dır. (En son Kick-Ass 2′da gördüğümüz Augustus Prew) Bill ve Byron, Kanada’nın Kuzeybatısındaki Yukon eyaletinin Klondike bölgesinde altın bulunmasıyla birlikte 1896 – 1899 yılları arasında bu ücra bölgeye altın aramak için yola koyulan 100.000 civarı insandan ikisidir. Kısa yoldan zengin olma umuduyla bu topraklara doğru yola çıkan binlerce insanın büyük çoğunluğu hava şartlarından ölecek, çok azı gerçekten zengin olacaktır. Olay tarihte Klondike Altına Hücum ismiyle bilinmektedir. Peki Bill ve Byron altınlara ulaşıp altın için insan öldürebileceklerin bulunduğu bölgeden sağ salim çıkarabilecekler mi?

Dizinin yapımcıları arasında Ridley Scott var. Hikâye Charlotte Gray‘in Gold Diggers: Striking It Rich in the Klondike isimli kitabından esinlenme.
Hikayenin devamını oku
Klondike Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, mesaj

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

4 yorum

Aernon
Aernon 7 ay önce

Beyler Bayanlar boş zamanınızı tam anlamıyla değerlendirmek istiyorsanız bu dizi tam izlenmesi gereken bir dizi eğer vahşi batı filmlerini az çok seviyorsanız tavsiye ederim. Keşke kısa diziden çok uzun bir dizi yapsalarmış cidden.

0
ssseeemmmiiihhh
ssseeemmmiiihhh 9 ay önce

harbiden Richard Madden niye yoktur

0
meryemuzum
meryemuzum 10 ay önce

oyuncular kısmında richard madden neden görünmüyor?

0
meryemuzum
meryemuzum 10 ay önce

Bu dizinin bu sitede olduğunu bilmiyordum başka yerden izledim. Müthiş bir şey, oldukça iyi. Kuzey'in Kralı Robb Stark'la daha da güzel ;)

0