"ben hariç herkes salak." -homer simpson
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Lilyhammer
Sezon Finali Yaptı
8.8 23 kişi Puan Ver

Lilyhammer dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Lilyhammer

New York yeraltı dünyasına hükmeden İtalyan mafya babası Frank Tagliano, yakayı ele verince polisle iş birliği yapar ve tanık koruma programından yararlanır. 1994 Kış Olimpiyatları’nı izledikten sonra Norveç'in Lilyhammer kasabasına yerleşme kararı alır fakat Amerika’da korkulan ve saygı duyulan biri olan Frank’in sıradan bir göçmen hayatı sürdürmesi pek kolay gözükmemektedir.
Hikayenin devamını oku
Lilyhammer Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

4 yorum

sonerdenizd
sonerdenizd 1 yıl önce

Johhny Tagliano'da The Sopranos'un Silvio Dante'sini görüyorum resmen. O yüzdeki ifade, o konuşurken ellerin hareketleri, o yürürken omuzların biraz kaldırılıp boynun içe çekilmesi... Diziye 2 yıl önce televizyonda rastgeldim ama ismini bulamamıştım bi şarkı (Fly me to the Moon) dinlerken videolardan birisinde olan bi fotoğrafta Steven van Zandt'ı ve dizinin ismini görünce araştırmak istedim ve şimdi buradayım Çok efsane oldu.

0
canmrl
canmrl 1 yıl önce

Harika bir dizi.Dizinin kendi konusu dışında sanki Norveç'i tanıtan bir dizi gibi olmuş.Zamanınız varsa oturup izleyin.Gerçekten sıkılmadan izliyorsunuz.

1
ironcarbonom
ironcarbonom 2 yıl önce

karakterler norveç kültürünü, sistemini,insanını çok iyi yansıtıyor ve göçmen kültürsüzlüğünü(ortadoğu) de araya güzel sıkıştırmış. Steven Van Zandt tam bir godfather havasıyla oyunculuk dersi veriyor ve "güçlü olanın kanunu vardır" anlayışıyla amerikalılığı norveçlilere öğretiyor..Torgeir Lien sende sempatikliğinle rolünün hakkını veriyorsun .başlangıçtaki sountrack norveç folklorinden eğlenceli ezgiler içeriyor.efenim uzun lafın kısası soğuk kış gecelerinde izlenecek eğlenceli güzel bir dizi tavsiye ederim.

0
Cohle
Cohle 2 yıl önce

Özellikle Sopranos'u izleyenler için alternatif espritüel, yanlı-göndermeli (eh adamımız Little Italy den geliyor pek tabii ki vatansever-fanatizmi taşıyor bunları göz ardı ederek dizinin bunun üzerine kurulmadığını görüp keyfi seyrine bırakarak izlenecek türden, yoksa bir Godfather olarak aslını kaybetmiş bu herifi ben de tasvip etmem), mafia dünyasında sıfırdan başlamalı hayatta kalıp, North'un koşulları ve güzelliği çerçevesinde geçen iki ülke yapımlı Cennet North, Norway'i de özellikle tanıtarak sunan kışın hafta sonu sabahları atıştırmalık seyirlik güzel dizi, tavsiye çok bölüm izlenmeden tavsiye edilir kahve eşliğinde de güzel gider, iyi seyirler

0