"suya dinamit atana kadar balık tutmaya devam edebilirsin." -the big bang theory
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Lost
Final Yaptı
9.4 1054 kişi Puan Ver

Lost dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Lost

Korkunç bir uçak kazası... Bir adada mahsur kalan kazazedeler ve adada keşfettikleri gizemler...

Bizleri her yıl adanın yepyeni bilinmezleri ve karakterler arasındaki akıl almaz bağlantılarla şaşkına çeviren, şok edici sahneler ve kafa karıştırıcı sorular denince akla ilk gelen televizyon dizisi olan LOST'a, dünya üzerinde 7'den 70'e tüm televizyon izleyicilerinin beğenisini kazanmaya ve izleyiciye bilimin, mantığın akıl almaz koridorlarını keşfettirmeye devam ediyor.

Dizinin ana konusu olan ada dışında, karakterleriyle de izleyiciyi kendisine bağlayan LOST, sıkı karakterleri, aralarındaki uçurumları ve bol drama yüklü hikayeleriyle her hafta bizleri mest etmeye devam ediyor.

16 yıldır adada tekrar etmekte olan bir telsiz mesajından tutun, insanları öldüren, ormanda sürünerek ilerleyen ve kıvılcım sesleri çıkaran bir Siyah Duman'a, Ötekiler'in hayatına, Dharma Girişim'in birbirinden ilginç deney ve aktivitelerine, adada kurulmuş istasyonlarda 108 dakikada bir dizinin favori rakamlarını girerek elektromanyetik bir akımı durdurmaya, psikolojik deneylere; sırlara ve gizemlere, ihanetlere, aşklara, kaçışlara, insanların geçmişlerindeki kalıcı olaylarla ilgili birtakım izleri adada tekrar yaşamalarına kadar her şey bu dizide... LOST sizi ada çevresinde kurduğu bambaşka bir evrene davet ediyor!
Hikayenin devamını oku
Lost Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 265 yorum

EgoistSeyirci
EgoistSeyirci 1 gün önce

dizi için batırdılar gibi yorumlara da rastlıyorum evet, şurdan çıkıp tüm dizilerin bir kritiğini yapsam tonla hata bulur çıkartırım, adamlar istikrarlı bir şekilde sunmuş daha ne? 3 sezon izleyip sağdan soldan final kötüymüş diye duyup tüm kalan sezonları da kötüleyenler neyin kafasındalar bilmiyorum -_-

0
Kimliksiz izleyici
Kimliksiz izleyici 1 hafta önce

Efsane dizi ya ♥

1
Kimliksiz izleyici
Kimliksiz izleyici 1 hafta önce

özledim ya. keşke 10 sezon falan olsaydı. düşündükçe Hurley , Sayid , Sawyer , Jack , Jin , Sun , Benjamin , Claire , Kate'i falan özlüyorum. Ölenleri de özledim. Charlie , Boone falan. Micheal'a sövmeyi bile özledim. ♥

5
hz. yaren 6 gün önce

@kimliksiz-izleyici, Spoiler tuşuna basmak bu kadar zor mu? Senin gibiler yüzünden izleme zevki kalmıyor insanda

0
Kimliksiz izleyici 10 saat önce

@hz-yaren, Başta spoiler tuşluk bir şey göremedim. Boone zaten ilk bölümlerde öldüğü için basmadım , Charlie için ise özür dilerim. Spoiler tuşuna basılmamasına bende karşıyım fakat burda farkedemedim.

0
Kara Dehşet Balerion
Kara Dehşet Balerion 1 hafta önce

Bu dizi hem kendi türünü yaratmış, hem de bu türü kullananlara ilham kaynağı olmuştur.

0
Sadık Bishop
Sadık Bishop 2 hafta önce

olum bu dizi yüzünden uyku düzenim bombok oldu normalde gece 1-2 gibi yatardım şimdi 4-5 gibi yatıyorum ardı ardına bölüm izlemeyince kendimi boşlukta buluyorum

0
Heisen_Berk
Heisen_Berk 3 hafta önce

Bitirdiğime pişman olduğum dizidir.Efsane dizi.

0
dizi_kolik
dizi_kolik 3 hafta önce

İzlerken sayısız kez küfür ettiğim ama bir o kadar da iyi ki de izliyorum dediğim dizi.

0
NükleerYalnızlık
NükleerYalnızlık 1 ay önce

Saçmaladı filan diyorlar ya olacak o kadar kardeşim. Kesinlikle 1.band of brothers 2. breaking bad 3. losttur benim için. Dizilerin efsanelerinden bence. Olayın içindesiniz içinde. Abi kısa sürede izleyin bitirin "adadan ayrıldığınıza üzüleceksiniz" der susarım.. KEŞKE 4 kere bitirmemiş olsam hiç izlememiş olsam da en baştan başlayabilseydim şu diziye.. Dizi bulamama sebebimsin LOST!

0
AnalImpaler
AnalImpaler 1 ay önce

Şuanki saglam dizilere kıyasla baya çöp ama çıktığı zamana göre iyi bir dizidir kendisi.
Ama simdi izlemeye baslamak istiyom diyosaniz yapmayin bence derim zaman kaybi

4
LydiaVenture
LydiaVenture 1 ay önce

Hayatımın dönüm noktası.

0