"ne zaman bir erkek yanlış bir şey yapmadım derse yanlış bir şey yapmıştır." -teen wolf
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Luther
Final Yaptı
8.9 48 kişi Puan Ver

Luther dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Luther

Luther sorunlu ama zeki bir İngiliz polisi John Luther'in davalarını konu alıyor. John seri cinayetleri çözmek için kullanılan acımasız bir yöntemle, hala çok sevdiği ama ayrı olduğu karısıyla yeniden bir araya gelme çabaları arasında kalmıştır. Oldukça duygusal bir adam olan Luther bir davayı çözmek veya bir can kurtarmak için kanunları yok sayan polislerdendir.

İlk bölümde, Luther annesi ve babası korkunç bir cinayete kurban giden Alice Morgan (Ruth Wilson) ile tanışır. Bu dava, Luther'in karşılaştığı en zor davadır. Alice Luther’i tuhaf bir şekilde büyülemiştir. Devam eden etkileşimleri ve birbirlerinden etkilenmeleri sezonun sonuna kadar dizinin arka perdesinde devam ediyor. Luther'in keskin kenarlı polis taktikleri üstlerinin ondan endişe duymasına neden olur. Çünkü Luther’in itibarlarına ve polis güçlerine karşı bir tehdit olduğunu düşünmektedirler.

Luther ilk bölümden son bölüme kadar farklı konuları ve insan ruhunun derinlerine inmesiyle farklı bir gerilim dizisidir...
Hikayenin devamını oku
Luther Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

20 yorum

hacko9
hacko9 3 hafta önce

Dizide anlam veremediğim bi çekicilik var.Belkide alice yüzündendir.Ama her diyaloğun bu kadar anlam ifade ettiği başka polisiye dizi az bulunur.

0
Karo
Karo 1 ay önce

İdris diye karakter var. Bu diziye başlamalıyım.

0
kazimadilovic
kazimadilovic 4 ay önce

Gayet güzel bir dizi. Oyuncular çok başarılı genel olarak Idris ve Ruth hele... Polisiye dizisi sevip bunu izlemeyen kardeşim, izlemelisin! 1 Mentalist 2 Luther'dir benim için bu kategoride. Dizinin kısa olmasıda böyle polisiye diziler için daha iyi oluyor gibi, Ana konudan sapmalar olmuyor Ama böyle olunca da özleniyor işte... İyi Seyirler Şimdiden...

1
Patrick Jane 123
Patrick Jane 123 5 ay önce

Final yaptı deniliyor ama bence devam eder, yani umarım. ayrıca Alice Morgan'lı bölümler cidden çokkk daha hevesle izleniyor

0
The Batman
The Batman 6 ay önce

Harika dizi, keşke bitirilmeseydi.

0
sıfır
sıfır 7 ay önce

Bu diziyi niye böyle kısa kestiler ki? Güzel oyunculukları, ilginç senaryosu ve genel kalitesi yüzünden mi? Yazık edilmiş, sağlam bir psikolojik suç dizisi olabilecekken pat diye bitirilmiş çok lezzetli bir dizi.

0
AnterVorte Cootuen
AnterVorte Cootuen 8 ay önce

Sezonlar gerçekten bu kadar kısamı ?

0
caner-mahluk
caner-mahluk 8 ay önce

Şu dizinin değerini bilin.Sadece Idris Elba'nın oynaması diziyi izlemeniz için sebep.

0
beguemuneal
beguemuneal 12 ay önce

Martin Luther King'le alakası var mı?

10
enkebit
enkebit 1 yıl önce

dizinin yeni bölümleri geldi. burada yayınlanmıyor ve final yaptı yazıyor.

0