"sana güvenen bir insana yalan söyleme. sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme." -dexter
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Major Crimes
Devam Ediyor
9.1 52 kişi Puan Ver

Major Crimes dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Major Crimes

The Closer’ın yapımcıları “Bir kapı kapanır, bir kapı açılır.” diyor! Sevilen polisiye The Closer, 7 sezonun ardından seyirciye veda edecek; ancak dizinin yapımcıları ve oyuncu kadrosunun büyük bir bölümü yeni spin-off Major Crimes ile ekran maceralarına devam ediyor.

The Closer’ın başkarakteri Brenda Leigh Johnson’ın (Kyra Sedgwick) LAPD’den ayrılışının ardından Major Crimes biriminin yönetimini Sharon Raydor (Mary Mcdonnell) devralıyor. MC ekibi tarafından pek sevilmeyen Sharon Raydor artık kendini kanıtlamalı ve onların güvenini kazanmalı; elbette ekibimiz de bu arada yeni yöneticilerinin katı kurallarına ve her şeyi kitabına uygun yapma sevdasına ayak uydurmak zorunda!

The Closer’daki suçların çözülmesi büyük ölçüde Brenda’nın üstün sorgulama taktiklerine ve suçlulardan kopardığı itiraflara dayanıyordu. Major Crimes ise suç dünyasına farklı bir açıdan yaklaşıyor: “Suçu itiraf ettirmenin ötesinde, bir de suçluya hüküm giydirme vardır.” sloganıyla yola çıkan dizi, adalet sistemine odaklanan bir polisiye/dram olma yolunda ilerleyecek.

Başarılı bir tiyatro ve sinema kariyerinin yanı sıra Battlestar Galactica’daki Laura Roslin rolüyle televizyon tarihinde önemli bir yer edinen; Oscar, Altın Küre ve Emmy adaylıkları bulunan Mary Mcdonnell (Capt. Sharon Raydor) Major Crimes’ta başrolü üstleniyor. The Closer’dan tanıdığımız G.W. Bailey (Lt. Provenza), Tony Denison (Lt. Flynn), Micheal Paul Chan (Lt. Tao), Raymond Cruz (Det. Sanchez), Phillip P. Keene (Buzz), Robert Gossett (Taylor) ve Jon Tenney (Fritz) cinayetleri çözmeye tam gaz devam edecekler! Kearran Giovanni (Det. Sykes), Graham Patrick Martin (Rusty Beck) gibi yeni yüzlere karşılık kadrodan ayrılan oyuncular ise Kyra Sedgwick’in (Brenda Leigh Johnson) yanı sıra Corey Reynolds (Sgt. Gabriel) ve J.K. Simmons (Chief Pope).
Hikayenin devamını oku
Major Crimes Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Henüz bu sezona ait bölümler eklenmedi. Yakın zamanda arşivimize ekleyeceğiz.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 7 yorum

BLACKCATS35
BLACKCATS35 2 ay önce

Major Crimes 6. Sezon Onayı Aldı

20 Eylül'de yayınlanan on üçüncü bölümün ardından sezon arasına giren dizi 22 Şubat Çarşamba günü ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Beşinci sezon toplam 21 bölümden oluşuyor.

2012 yılından beri gösterimde olan ve Warner Bros. Television tarafından üretilen Major Crimes, TNT'nin en çok izlenen suç draması dizileri arasında yer alıyor. Oyuncu kadrosunda iki kez Oscar'a aday gösterilen Mary McDonnell, G.W. Bailey, Tony Denison, Michael Paul Chan, Raymond Cruz, Phillip P. Keene, Kearran Giovanni, Jonathan Del Arco ve Graham Patrick Martin rol alıyor. Tüm ekip 13 bölümden oluşacak altıncı sezon için geri dönecek.

Major Crimes, geçtiğimiz yaz tüm platformlarda bölüm başına 10 milyondan fazla izlendi. 18-49 yaş arası yetişkinlerde en çok izlenen 10 drama dizisi arasında yer aldı. 2012 yılında yayınlanan ilk sezonunda kanalın bir numaralı yeni drama dizisi oldu ve o zamandan beri kablolu kanallarda en çok izlenen drama dizileri arasına girdi.

0
UgurGL7 4 hafta önce

@blackcats35, sonunda ya bekliyordum o kadar

0
a LotrFan
a LotrFan 9 ay önce

foreverden sonra pek iyi gelmiyor ama yine de güzel

0
baykuskalpli
baykuskalpli 1 yıl önce

4. sezonun devamı neden yok???

0
Ece_Nefsgldi
Ece_Nefsgldi 2 yıl önce

tv de gördüm sıkıcı bişey e benziyor aksiyon delisi değilim o anlamda değil
dizinin tadı yok bence

16
QueenofUranus
QueenofUranus 2 yıl önce

3. sezon ve 4. sezonun altyazılarını bekliyoruz. Ayrıca The Closer'ı da ekleseydiniz keşke.

0