"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Marco Polo
Devam Ediyor
9.1 290 kişi Puan Ver

Marco Polo dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Marco Polo

Ümit Burnu'na adını veren Marco Polo'nun gençlik yıllarını anlatan dizi, Polo'nun Venedikli bir tüccar olan babasıyla beraber Kubilay Han'ın egemenliğindeki Moğolistan'a gelişiyle başlıyor. Dönemin İpek Yolu ticareti onun hayatını derinden etkiliyor, ta ki dünyanın keşfedilmemiş kısımlarına doğru zorlu bir yolculuğa çıkıp dünyanın güç dengelerini değiştirecek yeni bir yol bulana kadar. 13. yüzyılda geçen bu tarihi dizide dönemin savaşları, güç kavgaları ve saray entrikaları yanında sonradan adını dünyaya duyuracak bir gencin aşkları ve ümitleri ekrana geliyor.

Ünlü Venedikli gezginin gençlik yıllarını ekranlara getiren dizi, Kubilay Han’ın hüküm sürdüğü 13. yüzyıl Çin’inde geçmekte... İtalyan aktör Lorenzo Richelmy'nin başrolde olduğu yapım; Malezya, Kazakistan ve İtalya gibi farklı ülkelerde çekildi.
Hikayenin devamını oku
Marco Polo Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 96 yorum

gezer
gezer 7 gün önce

hala ümidim var üçüncü sezonla ilgili. 2. sezonu az önce bitirdim ve baktım ki üçüncü sezon onay almamış.

0
CaptainEnes
CaptainEnes 2 ay önce

ulan netflix, tamam üyeliğim yoktu ama sana sempatiyle bakıyordum. bir gün diyordum, belki üye olurum ama bu karardan sonra nah olurum. zalımlar be.

0
D.
D. 3 ay önce

Baya maliyetli dizi haliyle zarar etmiş. İptal edilmesine üzüldüm. Piyasadaki kaliteli yapımlardan biriydi.

0
freedom or death
freedom or death 3 ay önce

İptal edilmesi hoş olmadı

0
Sadık Bishop
Sadık Bishop 3 ay önce

tam diziye başlayacaktım iptal edilmiş sevenlerine üzüldüm ha netflix'den böyle bişey beklemezdim

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 3 ay önce

Marco Polo İptal Edildi

The Hollywood Reporter'un haberine göre Netflix tarihi drama dizisi Marco Polo'yu iptal etti. Marco Polo, Netflix'in üçüncü sezon onayı almayan ilk orjinal serisi oldu.

Lorenzo Richelmy ve Benedict Wong'un başrolünü paylaştığı "Marco Polo"küresel bir oyuncu topluluğundan oluştu.Lorenzo Richelmy, İtalya'dan Çin'e seyahat eden efsanevi tüccar "Marco Polo" olarak rol aldı ve sonunda Moğol hükümdarı Kubilay Han'ın (Benedict Wong) emrinde görev yaptı.

Marco Polo'nun ilk sezonu 12 Aralık 2014 tarihinde yayınlandı. 400 yapım ekibi ve 160 kişilik sanat departmanına sahip olan dizinin ilk sezonuna toplam 90 milyon dolar bütçe harcandı ve HBO'nun Game of Thrones'u ile yarıştı.
İkinci sezon ise 1 Temmuz 2016 tarihinde gösterime sunuldu. Üretimi The Weinstein Company TV tarafından yapılan dizinin, iki sezonda yayınlanan yirmi bölümü için toplam 200 milyon dolardan fazla harcandığı söyleniyor. Netflix ve The Weinstein Co ortak bir karar alarak diziyi üçüncü sezon için yenilemedi.

Netflix yetkilisi Cindy Holland yaptığı açıklamada "Ortaklarımıza minnetarız ve mükemmel performans sergileyen tüm oyunculara, üretimde görev alan ve diziye kendini adayan John Fusco, Dan Minahan, Patrick Macmanus ile birlikte tüm mürettebatateşekkür ederiz. Ve elbette kiHarvey, David ve TWC'de ki tüm dostlarımız baştan sona kadar mükemmel işbirliği gösterdiler." sözlerini söyledi.

0
Yabgu Khan
Yabgu Khan 3 ay önce

Dizi iptal oldu arkadaşlar 3. sezonu gelmeyecek maalesef.

0
Mskvabere
Mskvabere 6 ay önce

dizi güzelde çok çeviri hatası var kimisi klavyeye oturuyor galiba
yinede elinize sağlık

3
MyKingRobbStark
MyKingRobbStark 7 ay önce

Abi bir Moğol Han'ı bu kadar müsamahalı, sessiz, merhametli, zayıf olamaz. Herkes sanki kahvedeymiş gibi Han'ının yanında fikrini beyan ediyor ve öldürülmeyi geçtim ceza bile almıyor. Adam karşısına geçip ben sana baş kaldırdım diyor, sürüldün diyor Han da. Moğolları iyi gösterme çabası var ama anlamadım.

4
Neal
Neal 8 ay önce

khan ı han değilde kağan diye ceviren cahil cevirmene saygılarımla

27