"tüm cüceler, babalarının gözünde birer piçtir." -game of thrones
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Masters of Horror
Final Yaptı
7.6 15 kişi Puan Ver

Masters of Horror dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Masters of Horror

Masters of Horror, yani "Korkunun Ustaları" adını taşıyan diziye, birer saatlik korku filmlerinden oluşan bir proje olarak bakılabilir. Her "bölüm"de ayrı bir öykü anlatılıyor, bu öykü o bir saat içinde başlayıp bitiyor ve her "bölüm" korku sinemasının kalburüstü bir ismi tarafından çekiliyor.

Bu projenin beyni, korku filmleriyle, özellikle de Stephen King'in öykülerinden yaptığı uyarlamalarla tanıdığımız Mick Garris. Garris yapımcılığının dışında, projede kendi de yönetmen olarak yer alıyor. Mesela ilk sezonda Chocolate adlı bölümü çekmişti. Bu sezonda ise ünlü korku yazarı Clive Barker'ın senaryosunu yazdığı Valerie on the Stairs adlı bir saatlik filmle karşımıza çıkacak. Ama daha Garris'in bölümüne var. Onunki sekizinci bölüm. İkinci sezonun açılışını ise Texas Chainsaw Massacre ve Poltergeist gibi korku filmlerinin yönetmeni Tobe Hooper'ın çektiği bölümle yapıyoruz, The Damned Thing ile...
Hikayenin devamını oku
Masters of Horror Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 8 yorum

simplyevak
simplyevak 4 ay önce

Her bölüm altıma sıçtığım bir dizidir. Tabi ilk kez izlediğimde 5.sınıftaydım o yüzden kdjhjöjk

0
waddams
waddams 7 ay önce

ilk yayınlanmaya başladığında izlediğimde, daha önce hiç bu kadar uçlarda, absürt, korkutucu şeyler görmediğim için ben ve bunu cnbc-e'den neredeyse sansürsüz izleyen nesil olarak söyleyebilirim ki bilinçaltım ve hayalgücümün gelişmesine, kaliteli korku öğelerini sevmeme neden olmuştu bu dizi. belki daha önce hiç izlememiş biri bu seriyi şuan izlediğinde aynı tadı alamaz belki her dizinin bi zamanı vardır ama yinede böyle güzel bi şeyin varlığından habersiz yaşamanın yazık olacağını düşünüyorum. evet hepsi mükemmel değil ama ilk sezondan özellikle Imprint sonra da John Carpenter's cigarette burns mutlaka izlenmesi gereken bölümlerden.

0
serap35
serap35 1 yıl önce

Diziyi stediğiniz yerden açıp izleyebilirsiniz. Bazıları sıkıcı bazılarıysa puff bitmeseydi dediğim bölümlerdiii....

0
duyqu2p
duyqu2p 2 yıl önce

Cnbc-e zamanında çok severek takip ederdim. Genelde gece vakitlerinde verilirdi, alarm kurup uyandığımı çok net hatırlıyorum. Bu diziye başlayacaksanız öncelikle uç noktalarda bir dizi olduğunu bilmelisiniz. Aslında dizi demek bile yanlış geliyor bana her bölümü birer tv movie kategorisine girer. Bölümler en iyi korku yönetmenlerinin elinden çıkma. Bölümleri istediğiniz gibi rastgele izleyebilirsiniz. Her bölümü beğeneceksiniz diye bir kaide yok. Her okuduğunuz kitabı da beğenmeyebilirsiniz. Bu tekrar denemenize engel değil. O bölümü kapatıp, bir diğer bölümde şansınızı tekrar deneyin. Direk baştan kesip atmayın.

0
bluEnchanter
bluEnchanter 2 yıl önce

Yorumlarda çok abartmışlar. Kötü bir dizi değil. Ön yargılı olmayın en azından ilk bölümü izleyin.

2
Paperyaktu 2 yıl önce

@bluEnchanter, Kötü olanda ilk bölümdü zaten

6
ölühavuz 2 yıl önce

@Paperyaktu, sana göre kötü

2
Paperyaktu 2 yıl önce

@ölühavuz, Kendi yorumumu yapıyorum zaten.

0
ısabelle
ısabelle 2 yıl önce

bu dizi tnt zamanlarında american horror story'nin hemen ardından veriliyodu ve arkadaşlar yapım yılına göre gerçekten ürkütücü bi diziydi şimdi beğenmemeniz gayet normal ki gerçekten o saçma grafikler vasatın altında, vakit geçirmek için bile dönüp bakmam şu an

5
Paperyaktu
Paperyaktu 2 yıl önce

Film tadında yapmak istemişler ama sadece istemişler,yapamamışlar ne yazık ki.

12
Paperyaktu
Paperyaktu 2 yıl önce

Çok affedersiniz ama bu diziyi başka bir şekilde ifade edemiyeceğim,hayatımda izlediğim en siktiriboktan dizi.

16
Rust
Rust 2 yıl önce

Showtime bu dizi için sadece 2 kural koymuş.

1. Hiçbir erkeğin ön kısmı tamamen çıplak gösterilemeyecek.
2. Çocuklar arasında şiddet unsuru içeren şeyler olmayacak. (Yetişkinin çocuğa uyguladığı şiddet gösterilebilir veya çocuğun yetişikine uyguladığı şiddet gösterebilir. Sadece çocuğun çocuğa uyguladığı şiddet gösterilemez.)

1
caffrey
caffrey 2 yıl önce

@dizilab kalitesiyle sizlerle

0
serraklcp 2 yıl önce

@caffrey, teşekkürler

2