"geçmişiniz, geleceğinizin önsözü müdür?" -dexter
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Reklamı Geç

Mom Mom Dizinin profil sayfasına git. Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

/ Dizinin diğer bölümleri

Hata bildir!
Altyazı Kaynağı: Divxplanet

Bölüm hakkında ne dediler?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

16 yorum

mazu
mazu 2 ay önce

Pek gülmediğim bi bölümdü Violetin mallıklarından diziden soğumaya başladım

0
akabueze
akabueze 7 ay önce

bir komedi dizisine gerçekten hiç yakışmıyor violet. gıcık komik olur o da değil bu. annesi hep yanında olmaya çalışıyor hep alttan alıyor ama bunun kaşarlıkları gerçekten baydı

0
BaySejan
BaySejan 7 ay önce

3) Bunlar Marjorie'de kalırken kız pılını pırtını alıp gitti, ama sonra kendisi gibi bir kaşarla arkadaş olan tek kişinin bok içinde yaşadığını görünce (abartmıyorum hatırlıyorsunuzdur) koşa koşa annesine döndü. Kız da tabi hal böyle olunca ev aramaya devam etti ve çok güzel bir ev olmasına karşın ''AYH BÖYLE EV Mİ TUTUTLURRR .SS.S'' diye ayrı bir laf etti. Yarram, istersen siktir git böcekli evde kal. Ama hayıııır, olur mu? İlla bir şey yapmadan oturup, millete laf etmesi lazım.
4) ''Ben bu bebeği vericem kariyer yapıcam senin gibi olamam'' diye terbiyesiz terbiyesiz konuştuktan sonra yaptığı tek kariyer göt büyütmek oldu. Hiçbir icraat göremedik kendisinden. Tekrar ediyorum, bir şey yapmadan oturup millete laf etmesi lazım.
5) Bebeği tutmak istediği zamanki gerizekalılığına da değinmezsem olmaz. O kadar annene laf ediyorsun ve bunun sebepleri
a) Uyuşturucu kullanıyor olması
b) Orospular gibi sevişiyor olması.
c) Alkol kullanıyor olması.
Ama gel gör ki bunların üçünü de yapıyordu ve eğer bebek yanında kalsaydı ANNESİNİN AYNISI OLACAKTI. Tamam, anlarım. Büyürken annen yanında olmadığı için laf edersin ama onun yaptığı her şeyi sen de yapıyorsan ne hakla yaparsın böyle bir yorum?

0
BaySejan
BaySejan 7 ay önce

Violet'ı sevmememizin sebebi yaşadıkları değil ki. attığı saçma tripler.
1) Çatur çutur sevişim hamile kaldığında annesi çocuğu verelim dedi. Bu kezban hayır dediğinde annesi ne kadar üzülse de tamam o zaman kalsın dedi ve bu fikre alışmaya başladı ama sonra HOOOP bizim yollu kaşar tekrar fikrini dğeiştirince kalbi kırıldı.
2) Violet'ın her şeye fix cevabı ''BN BÜYÜRKEN YNIMDA SOKTN .S.S.S.S!!!!'' ama şuan annesi yanında olmaya çalışınca, biraz öğüt verince ya da erkek arkadaşını aldatma, korunmasız seks yapma diyince onu yanında istemiyor. Bi karar verebilir mi artık annesini yanında isteyip istemediğine?

0
bloodeagle2112
bloodeagle2112 8 ay önce

Herkes Violet'in tavırlarından hoşlanmadığını belirtmiş ama o kızın yaşadıklarının -kötü bir aile, alkolik bir anne, babasız büyüyen bir kız çocuğu, evladından vazgeçmiş olmak- çeyreğini yaşasaydınız intihar etmiştiniz. Kız yine iyi dayanıyor.

1
HWells
HWells 1 yıl önce

Violet'in tavırlarına gerçekten katlanamıyorum.

3
MrWorldWide07
MrWorldWide07 1 yıl önce

Bu Violet ne zaman B*tch gibi davranmayı bırakacak!? Acayip uyuz oldum kıza.

4
RosePond
RosePond 2 yıl önce

Cnbc-e sayesinde 162727197019102 kez izledim bu bölümü. Herneyse sonu çok güzeldi.❤️❤️

0
rascalnikov
rascalnikov 2 yıl önce

harika bir bölümmmüş beklediğimize değmiş

0
kikula
kikula 2 yıl önce

şu bölüm isimleri ne zaman düzeltilir acaba? İsimler tekrar ediyor sürekli

0

  • Bu haftanın popüler dizileri
  • The Originals The Originals 4. sezon 2. bölüm
  • The 100 The 100 4. sezon 7. bölüm
  • Legion Legion 1. sezon 7. bölüm
  • DCs Legends of Tomorrow DCs Legends of Tomorrow 2. sezon 15. bölüm