"geçmişiniz, geleceğinizin önsözü müdür?" -dexter
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Person of Interest
Final Yaptı
9.5 912 kişi Puan Ver

Person of Interest dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Person of Interest

En iyi suç henüz işlenmeyendir. Lost’un yaratıcısı J.J. Abrams ve The Dark Knight'ın senaristi Jonathan Nolan'dan yepyeni bir gizem öyküsü.

Kameralar her yerde! İzliyorlar, dinliyorlar, kaydediyorlar... Sizin hakkınızda her şeyi biliyorlar! Peki siz onlar hakkında ne biliyorsunuz? Gizemli bir işadamı olan Mr. Finch, ileride işlenecek suçları önceden önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. İlginç bir karaktere sahip bu milyoner işadamı elindeki programı hayata geçirebilmek için resmi kayıtlarda ölü olarak geçen Reese adlı eski bir CIA ajanıyla anlaşır. Kendi kaynakları ve teknolojisiyle, Reese'in yetenekleri ve sezgilerini birleştiren Mr. Finch'in amacı; gelecekte işlenecek olan suçları henüz suçlular eyleme geçmeden önlemektir.

Dizinin başkarakteri Mr. Finch rolünü son yılların en sevilen aktörlerinden biri olan Michael Emerson üstleniyor. Emerson, Abrams'ın da en gözde oyuncularından biri. Usta oyuncuyu tüm dünyada üne kavuşturan, J.J. Abrams'ın yapımcılığını üstlendiği Lost dizisinde canlandırdığı Ben Linus karakteri olmuştu. Dizinin diğer başrolü ise 1991 yılından bu yana sinemalarda izlediğimiz Jim Caviezel'e ait. Caviziel, son olarak geçtiğimiz yıl mini dizi The Prisoner'ın başkarakteri olarak ekrana gelmişti.
Hikayenin devamını oku
Person of Interest Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 131 yorum

hurtugert
hurtugert 1 hafta önce

bana yeni bi pencere kazandırıp 'acaba lan?' dedirten dizidir kendileri. Başlayıp da pişman olan görmedim. Yerin dolmuyor Haroldcum

0
akdrhmz
akdrhmz 3 hafta önce

özlüyoruz harold reyizz, özlüyoruz

0
granger18
granger18 1 ay önce

Özlüyoruz topal reyizzzz

0
Coulsonn
Coulsonn 2 ay önce

dostum 1 bölüm daha izleseydin nasıl harika olduğunu anlardın

1
dolares
dolares 2 ay önce

çok ama çok özlediğim dizidir kendisi

0
Kimliksiz izleyici
Kimliksiz izleyici 2 ay önce

Ya Lost taki Benjamin , The 100 taki Abby var diye başlamak istiyorum. Güzel mi? Başlamalı mıyım? diye düşünüyorum. Söyler misiniz?

0
Epica 1 ay önce

@heda-lt-3, Ben bu diziden sonra sırf Micheal Emerson için Lost başladım. Hep başlayıp sıkılınca bırakırdım.Benjamin için bırakmadım, 4. sezona geldim bile. The 100'ı da Person of Interestten önce izlemiştim. Zoe Morgan karakterini az görsek de Abby Griffin karakterine bin basar diyebilirim. Kısaca başla, başlaman şart. Uzunluğu gözünü korkutmasın Chuck ve Person of interest ne kadar uzun olursa olsun asla bıkmayacağım 2 diziydi ikisinin de bitiminde kalbim paramparça oldu. İnsanlara değil dizilere aşık oluyorum sanırım.

0
EgoistSeyirci 2 hafta önce

@heda-lt-3, reyting kurbanı ama 10 sezonluk dizilere bile taş çıkartır, izlemezsen çok şey kaçırırsın

0
Epica
Epica 2 ay önce

İnsan harbi boşlukta kalıyor başka diziden tat alamaz hale geliyor.
Üşüyoruz Harold reyiz...

0
Kingsmann
Kingsmann 2 ay önce

Ağlamıyorum gözüme sadece gözüme bir şey kaçtı :/

2
burcindilaras
burcindilaras 2 ay önce

https://www.change.org/p/save-person-of-interest?source_location=petitions_share_skip
imzalayın gençler, geri dönsün dizi

0
msnngnc
msnngnc 3 ay önce

kardeşim bu nedir 22 hazirandan beri dizinin yeni sezonu gelcekte millet izliyecek!!insanlar diziyi unutur be 7 ay olmuş nerdeyse!!!!!!!!!

1
4 yanıtın tümünü görüntüle
BayCorçen 1 ay önce

@msnngnc, kardeş az sabret yeni bölüm çıkacak , 2 3 saate bir kontrol et

0