"ucube olmanın avantajı, daha güçlü hissetmen." -house md
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Pure Genius
Devam Ediyor
8.7 55 kişi Puan Ver

Pure Genius dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Pure Genius

  • Ortalama 60 dakika
  • Dram
Emmy ödüllü Amerikalı senarist Jason Katims tarafından oluşturulan 'Pure Genius' CBS kanalının medikal drama türündeki dizilerinden biridir.
Amerikalı senarist ve yapımcı Jason Katims "Friday Night Lights" ve "Parenthood" dizi çalışmaları ile bilinir. Ayrıca "The Path" dizisinin yapımcılarından Michelle Lee ve Cary Jones yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. Çeşitli bölümlerin çekimleri Emmy adaylığı da bulunan ABD'li yönetmen David Semel (Code Black, Madam Secretary, Heroes) tarafından yapılmaktadır. True Jack Productions, CBS Television Studios ve Universal Television ise dizinin prodüksiyon şirketleridir.
Oyuncu kadrosundaki isimler Dermot Mulroney (Shameless), Augustus Prew (Major Crimes), Reshma Shetty (Royal Pains), Brenda Song (Scandal, New Girl), Odette Annable (Rush, Banshee, The Astronaut Wives Club), Aaron Jennings, Ward Horton (One Life to Live), Guilford Adams, Matthew John Armstrong (American Horror Story), Hector Luis Bustamante, Cullen Douglas, Marisa Echeverria, Drew Fonteiro (The Last Ship), Noelle Therese Mulligan, Anthony Muniz, Stephane Nicoli ve Afsheen Olyaie olarak sıralanmaktadır.

Dizi, Silikon Valley'de isim yapmış, teknoloji milyarderi ve aynı zamanda uzman bir cerrah olan James Bell'i (Augustus Prew) merkezine alır. Bell, "Bunkerhill" adında son teknoloji cihazlarla donatılmış ve alanında en iyi uzmanların çalıştığı bir hastane kurar. Ancak zamanla tüm bu yatırımların ve çabaların arkasındaki sırlar ortaya çıkar.
Hikayenin devamını oku
Pure Genius Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

14 yorum

pivot
pivot 2 ay önce

dizi gerçekten çok güzel karakterler aşırı oturmuş gayet kaliteli ve neden anlamıyorum ama sürekli gözüm dolarken buluyorum kendimi

0
pivot
pivot 2 ay önce

Brenda Song u çocukluğumdaki London Tipton dan tanıdım hemen,hiç mi yaşlanmaz bir insan inanılmaz

0
sakız
sakız 2 ay önce

Bu dizi, insana, mucizelerin gerçek olabileceği hissini veriyor. Mucizelere tam olarak inanmayıp, inanmak isteyenleri tatmin ediyor hayalde. Tamda yapılacak bir şey kalmadı derken...

1
aquarius
aquarius 3 ay önce

Yeni bölüm neden çıkmıyor?

0
tensionss
tensionss 3 ay önce

Harika bir dizi. Her yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum.

0
hacko9
hacko9 4 ay önce

Herkesin hayatın acımasızlığı üstüne attığı nutuklardan sıkılıp bunun kolaya kaçmak olduğunun bilincinde olanlar için bir umut bir ışıktır bu yapım.Teşekkürler Jason&Sarah

1
Globocnik
Globocnik 4 ay önce

Çok güzel işlenmiş bir dizi. Başlamak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

0
sametin8
sametin8 4 ay önce

Sıradan bir mühendis olmak yerine insanların hayatlarını değiştirebilen bir mühendis olmamı düşündüren dizi ! Fevkaladeninde fevkinde !

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 4 ay önce

CBS, hastane temalı drama dizisi Pure Genius'a yeni siparişler vermeyerek iptal edecek gibi görünüyor.

Deadline'ın haberine göre, üretimi devam eden ve 15 Aralık'ta tamamlanacak diziye, kanal yeni siparişler vermiyor ve yayınlayacağı 13 bölümün ardından sessizce fişini çekecek.

Jason Katims ve Sarah Watson tarafından oluşturulan dizinin başrolleriniDermot Mulroney, Augustus Prew, Odette Annable, Reshma Shetty, Aaron Jennings, Ward Horton ve Brenda Song paylaşmaktadır.

27 Ekim'de ekranlara giriş yapan dizinin pilot bölümü, 18-49 yaş arası yetişkinlerde 1.05 reyting derecesi elde etmiş ve 6,229 milyon izleyici toplamıştır. Sonraki bölümler ise sürekli izleyici kaybı yaşamıştır.

Yayınlanan toplam dört bölüm 0.94 reyting ve 5,617 milyon izleyici ortalamasına sahiptir. Bu da oldukça düşük oranlar olduğundan iptal edilmesi sürpriz olarak görünmüyor.

Resmi olarak henüz iptal edilmese de ikinci sezon çok zor gibi görünüyor.

0
Globocnik 4 ay önce

@blackcats35, Yazık olur valla. Gerçekten üzülürüm devamı gelmezse.

0
bizdeniz 4 ay önce

@blackcats35, üzücü

0
ebihacelik
ebihacelik 4 ay önce

Modern tıptan beklediğimiz şeyleri sadece dizide görmek hayal kırıklığına uğratıyor insanı açıkçası dizide oldukça gelişmiş gösterilen teknolojiye ne zaman ulaşacağız acaba? Hoş burada oturmuş diziyi izlerken pek ilerleme kaydedemeyiz haydi bakalım.

0