"ölüm hepimizin kapısını çalacak. bir daha kafamı bozarsan, senin kapını erken çalar." -spartacus
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Rizzoli & Isles
Devam Ediyor
9.4 287 kişi Puan Ver

Rizzoli & Isles dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Rizzoli & Isles

Açılın! Polisiyeye taze kan geliyor! Yeni polisiye dizisi Rizzoli & Isles, biri acar bir dedektif diğeri işinde usta bir adli tıp uzmanı olan iki kadın karakterin maceralarına uzanıyor.

Jane Rizzoli ve Dr. Maura Isles, el ele verip Boston’daki suçlulara göz açtırmamaya kararlı. Aynı zamanda iki iyi dost olan Rizzoli ve Isles farklı alanlardaki uzmanlıklarını kullanarak, masumların en büyük umudu olacak. Çin asıllı Amerikalı yazar Tess Gerritsen’in sekiz kitaplık Rizzoli & Isles kitap serisinden TV’ye uyarlanan dizi, Amerika’da büyük bir izleyici kitlesini TV’nin başına çekince ikinci sezonu da şimdiden garantiledi. Jane Boston’daki cinayet masasının tek kadın dedektifi olarak, sert yaradılışlı, etrafına ördüğü koruma kalkanını sadece Maura ile birlikteyken kaldıran, erkeksi bir kadın. Diğer yandan Maura, Jane’den daha zengin bir ailede yetişmiş, ölülerle yaşayanlarla olduğundan çok daha iyi anlaşan, erkeklerle ilişkilerinde oldukça başarısız, hep tasarımcılar tarafından hazırlanmış kıyafetler giymeye özen gösteren bir kadın. Jane ve Maura’nın zıtlıkları ne kadar çoksa, dostlukları da o kadar derin. Uzmanlıklarını birleştirince, karmaşık cinayet davalarını çözmekte hiç zorlanmıyorlar.
Hikayenin devamını oku
Rizzoli & Isles Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 44 yorum

kobeyoce19
kobeyoce19 2 ay önce

çok güzeldi be.

0
BİRİM GELİPGİDEN
BİRİM GELİPGİDEN 4 ay önce

Tess GERRİTSEN okuruyum tüm kitaplarını okudum hatta yeni çıkan kitabını Ateşin şarkısını okumaya başlayacağım.Yazarla Türkiye / İzmir'e imza günü için geldiğinde tanıştım.Kitaplarının baş kahramanlarını ete kemiğe bürünmüş hallerini seyretmek okumak kadar zevk verdi.Dizinin her karakterini seviyorum bu dizinin devam etmesini isterim.

0
effu
effu 6 ay önce

bitmiş olması beni kahrediyor

1
Siyahlı Kadın
Siyahlı Kadın 6 ay önce

Merak etmeyin arkadaşlar bir Tess G. okuyucusu olarak tavsiyemdir, kitaplardan önce diziyi izleyin. Aynı olup olmaması önemli değil. Asıl sorun olan kitapta hayalinizde canlanan karakter ile filmdeki karakterlerin biraz benzemeyişi. O nedenle önce filmi izleyinki karakterler kafanızda otursun. Kitaplar daha zevkli olur. Aynı gitmiyor elbette ama olsun, filmin de kitabın da yeri başka!

1
bayanjapon
bayanjapon 7 ay önce

Gerçekten bitti mi ? o kadar saçma dizinin içinde iyilerin bitmesi üzüyor.

1
wöw
wöw 7 ay önce

İzleyin güzel dizi,nasıl bitirdiğimi anlayamadım.

1
sam_sam
sam_sam 8 ay önce

Tess in bütün kitaplarını bitirdim hepsi muhteşem ancak dizinin sadece ilk bölümünü izleyebildim.. kitapların tadını bozmasın diye izlemiyorum ancak okumayanlar izleyebilir.

9
Suwdy
Suwdy 8 ay önce

dizinin biteceğini öğrenince anında bir daha başladım...ilk kez başlayanlara tek tavsiyem değerini bilin

1
MelikeDönmez
MelikeDönmez 8 ay önce

Benim tavsiyem önce dizinin kitaplarını okumanız . Fakat kitaplardan sonra dizi çekiciliğini birazcık kaybediyor

3
Epica
Epica 9 ay önce

Sonunda 4 sezon eklendiği için teşekkürler dizilab ekibi, başka yerden izlememek için ara vermiştim diziye artık tekrar başlayabilirim

1