"Sol elinle taş tutarken, sağ elinle tokalaş." - Frank Underwood
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Scorpion
Devam Ediyor
8.9 30 kişi Puan Ver

Scorpion dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Scorpion

Üstün zekaya sahip bir grup eksantrik insan, modern çağın getirdiği tehditleri ve dünyanın sorunlarını birlikte çözmeye karar verirler.
Hikayenin devamını oku
Scorpion Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 23 yorum

BLACKCATS35
BLACKCATS35 2 gün önce

Scorpion 4. sezon onayı aldı

1
cyolacan
cyolacan 3 gün önce

güzel dizi ben severek ve eğlenerek izliyorum. bence dizi işini yapıyor demektir kaliteli zaman. dizilab ekibi sezon 3 bölüm 20 oldu ama devamını yükleseler çok güzel olacak. ilgi istiyoruz ;)

0
oznakn
oznakn 3 hafta önce

3. sezonun tüm bölümlerini yükleyebilir misiniz?

0
metehan06
metehan06 2 ay önce

yeni bölümleri ne zaman koyacaksınız.Şuan 15. bölüm cıktı.

1
lunetty
lunetty 2 ay önce

dizilab admini lütfen artık bölümleri yükleyin. sizin yüklediğiniz son bölümden sonra 7 bölüm daha yayınlandı. nolursunuz yav?

0
enx
enx 3 ay önce

Başlardan beri takip ediyordum ikinci sezonun sonunu izlemedim üçte yine kontrol ettim aynı- izlemeye değmez arkadaşlar amerikan propagandası mı deseniz dokuzuncu sınıf fen bilimleri mi deseniz çizgi film tarzı çözümler mi ya sıkıcı ya noksan karakter gelişimi mi deseniz... Oyuncular göze batmıyor ama ellerindeki kişilere haklarını vermiş olamazlar. İşiniz yoksa 'zeki zeki neler yapıyorlarmış bakayım' diye izleyebilirsiniz, dahasına gerek de motivasyon da bulamazsınız.

3
PandaBear
PandaBear 3 ay önce

Güzel güzel sadece baştaki her 5 saniyede bir "bonom ayküm 160" diye ego kasmasa güzel olcak. Ama siz gene de izleyin kaliteli sayılabilecek dizilerden ve çok akıcı sıkılmak gibi bir sorununuz da olmuyor. Çok şükür dizilab'e gelebildi

1
burkii13 3 ay önce

@pandabear, 197*

0
bendisarz
bendisarz 3 ay önce

3.sezon 9 bölüm oldu ama henüz burada bölümler tamamlanmadı ???

0
lunetty
lunetty 4 ay önce

scorpion'u ilk bölüm çıktığından beri takip ediyorum ve harika bir dizi son iki haftadır bölümleri gelmediği için deliriyorum mesela. salak saçma ergen dizileri yüzünden değeri fark edilmiyor. aslında o ergenlerin böyle iyi dizileri bulup bunları da ot'a çevirmelerini istemem ama bu dizi hakettiği değeri görmeli.

1
mburakata
mburakata 4 ay önce

2.sezon 22,23 ve 24. bölümlerin çevirisi yapılmamış.

0