"erkekler metro gibi. birini kaçırıyorsun, 5 dakika sonra diğeri geliyor." -how i met your mother

Shadowhunters tartışma forumu

Tüm Forumlar > Shadowhunters > DİZİYE BAŞLAMAKTA KARARSIZ OLANLAR BAKSIN!

yeni konu aç DİZİYE BAŞLAMAKTA KARARSIZ OLANLAR BAKSIN!

simaysofya 11 ay önce

Eğer diziye başlamak konusunda kararsız kaldıysanız size birazda yardımcı olmak için bunu yazıyorum. İlk önce filmi beğendiyseniz, bu diziyi BAZI KONULARDA daha çok severseniz. Benim için efekt önemlidir fakat bu dizi film gibi efektleri güzel değil. Biraz efektleri Flash gibi. Efekt sizin için çok önemliyse belki size bu dizi izlemek zor gelebilir.

Ama dizide normal olarak karakterler daha çok işleniyor. Ve bence bu iyi bir şey Alec mesela filmde tek Clary nefret eden birisi olarak görüyoruz ama dizide çok daha iyi işleniyor. Bu yüzden filmden daha çok bunu sevebilirsiniz.

Bu sırada dizide ki bazıların oyuncukların eleştiren var. Bence o kadar sorun değil çok kafaya takmazsanız. Ve birazda anlayış göstermek lazım çünkü oyuncuları çok yeni *Harry dışında onun baya oyunculuğu var* hatta bazıların ilk dizisi. Şimdi bu yüzden filmi daha iyi bulabilirsiniz ama dizi DÜŞÜK BÜTÇELİ BİR DİZİ. FİLM İSE YÜKSEK BÜTÇELİ BİR FİLM karışlaştırmak doğru değil ama bence izlemeye değer bir dizi.

noora_ 5 ay önce

2. sezon efektleri çok çok daha iyi konusu çok değişik bir dizi. Kitaplarını okudum mükemmel bir yazarın mükemmellikle oluşturduğu bir seri. Filmi gibi dizisi de çok güzel ve başarılı. Oyuncu kadrosu filme göre bence daha iyi. Kesinlikle başlayın derim. Konusunu kesinlikle başka bir dizide bulamazsınız :)

simaysofya 4 hafta önce

kitaplari çok güzel ona bir şey demiyorum zaten 2 sezonda efektler daha iyi

konuya abone kullanıcılar 3