"sana güvenen bir insana yalan söyleme. sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme." -dexter
Çevirmen alımlarımız başlamıştır. Başvurularınızı "çevirmenlik" kısmından gönderebilirsiniz.
(Daha önceden başvurmuş olanların tekrar başvuru göndermeleri gerekmektedir.)

Shadowhunters tartışma forumu

Tüm Forumlar > Shadowhunters > DİZİYE BAŞLAMAKTA KARARSIZ OLANLAR BAKSIN!

yeni konu aç DİZİYE BAŞLAMAKTA KARARSIZ OLANLAR BAKSIN!

Eğer diziye başlamak konusunda kararsız kaldıysanız size birazda yardımcı olmak için bunu yazıyorum. İlk önce filmi beğendiyseniz, bu diziyi BAZI KONULARDA daha çok severseniz. Benim için efekt önemlidir fakat bu dizi film gibi efektleri güzel değil. Biraz efektleri Flash gibi. Efekt sizin için çok önemliyse belki size bu dizi izlemek zor gelebilir.

Ama dizide normal olarak karakterler daha çok işleniyor. Ve bence bu iyi bir şey Alec mesela filmde tek Clary nefret eden birisi olarak görüyoruz ama dizide çok daha iyi işleniyor. Bu yüzden filmden daha çok bunu sevebilirsiniz.

Bu sırada dizide ki bazıların oyuncukların eleştiren var. Bence o kadar sorun değil çok kafaya takmazsanız. Ve birazda anlayış göstermek lazım çünkü oyuncuları çok yeni *Harry dışında onun baya oyunculuğu var* hatta bazıların ilk dizisi. Şimdi bu yüzden filmi daha iyi bulabilirsiniz ama dizi DÜŞÜK BÜTÇELİ BİR DİZİ. FİLM İSE YÜKSEK BÜTÇELİ BİR FİLM karışlaştırmak doğru değil ama bence izlemeye değer bir dizi.

2. sezon efektleri çok çok daha iyi konusu çok değişik bir dizi. Kitaplarını okudum mükemmel bir yazarın mükemmellikle oluşturduğu bir seri. Filmi gibi dizisi de çok güzel ve başarılı. Oyuncu kadrosu filme göre bence daha iyi. Kesinlikle başlayın derim. Konusunu kesinlikle başka bir dizide bulamazsınız :)

kitaplari çok güzel ona bir şey demiyorum zaten 2 sezonda efektler daha iyi

ben filmi diziden sonra aradaki farkı görmek için izledim bence dizinin efektleri filme oranla çok daha iyi. filmde oyuncu seçimi berbat mesela dizideki Alec e bakıyorum bide filmdekidizideki tam Alec olmuşken filmdeki çok kötü seçim. 1.sezon efektleri evet biraz amatör ama 2.sezonda düzelttiler bence

Shadow Hunters izlemek isteyenlere shame on you diyorum. Nasıl dayanıyorsunuz? Oyunculuklar stv düzeyinde, berbat.

@childonthemoon ben de zaten sırf kitap serisini çok sevdiğim için izliyorum. Tabi kitapların yanında çok yetersiz kalıyor ama bence bu karakterleri ekranda görmek için katlanılır.

konuya abone kullanıcılar 6