"ben tekim. birkaçından biriyim, ailemde yok. kimim ben?" -orphan black
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Six
Devam Ediyor
8.6 28 kişi Puan Ver

Six dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Six

Vietnam askeri özel harekat gazisi William Broyles tarafından yazılan dizi modern Amerikan Ordusu'nun Navy SEAL özel kuvvetlerinde görev yapan, sınıfının en iyisi bir takımı merkezine alır. Teröristlerle çalışan bir ABD vatandaşının ortaya çıkması ile birlikte takım Afganistan'da bir Taliban liderini ortadan kaldırmak için görevlendirilir. Gerçek anılardan esinlenerek uyarlanan drama dizisinde karakterlerin karmaşık kişisel yaşamlarına ve yaşamak ile ölmek arasında iken verdikleri kararların psikolojik etkilerine de yer verilecektir.
Hikayenin devamını oku
Six Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 37 yorum

BLACKCATS35
BLACKCATS35 15 saat önce

Sağlam bir ilk sezon izledik. Başlarda biraz dini konularla konusunu yanlış aksettirse de ilerleyen bölümler de bunu toparlayıp asıl konuyu izleyiciye izlettirdiğini düşünüyorum.
Tavsiye edilir. Özellikle askeri dizilerden hoşlanıyorsanız beğenerek izleyebilirsiniz. Final bölümü dizinin en başından beri olması gereken bir bölüm aslında. 2.sezon da kesinlikle daha çok çatışma ve iyi kurgulanmış konular izleyeceğiz gibi.

0
ghosts_ronin
ghosts_ronin 1 hafta önce

Navy SEAL algısını tamamen oluşturması ve kurgu bakımından sapmadan ilerlemesi gayet doyurucu his veriyor. Batı-Doğu çatışmasının kesin, net cevaplarından kaçarak iki tarafında acısını insani duygular bakımından eleştirmesi de gayet başarılı. Yanlış anlaşılmasın fanatik müslüman veya fanatik batılı ideoloji beslemem asla. Fakat Terorizm'in Anası da Babası da başrol oyuncusu olduğu için gerçek hayatta gerçekleşen sivil kayıpların filmde açık perde bırakılarak anlatılması bir hava katmış.

Kullanılan modern taktik ekipmanlar gayet başarılı ve günümüz Loadoutlarına uygun halde, birkaç hata dışında -susturucu takılı ak47'nin susmayıp bağırması- History gereken değeri vermediğini düşünüyorum. Sonuç olarak TÜRK insanı SAT&SAS dizisi yapsa daha beter olurdu fakat bu insanlar bizim kahramanlarımız diyerekten daha çok önem verilmesi gerekirken - History vermemiş - yeterli para harcanmayınca ve tepki göremeyince sanırım ekipmanlarla doyurmayı tercih etmişler.

+18 yetişkin sahnelerine gelicek olursak modern hayatın cilveleri, olmazsa olmazımız... Halbuki bunlar özel şeyler, bir askerin hayatında hanımını yatak odasında ilişki yaşaması bizi pek ilgilendirmemeli, basit bir durum. Savaşçıları tanıtmak istiyorsanız döktükleri ter ile tanıtmanız gerekir. Savaş ortamında çatışma anında, savaşır gibi spor yaptıklarını anlatmaları gerekirdi... Neyse demek ki gözler +18 illa görecek . 10/10

0
miyavyav
miyavyav 2 hafta önce

başta kLasik emerikan pRop. gibi geLiyor ama sOnra bağLıyor keNdiNE.

0
Ferooo
Ferooo 2 hafta önce

ama lütfen arkadaşlar şuralara buralara hebele huvele hübele

1
BLACKCATS35
BLACKCATS35 4 hafta önce

Six 2. Sezon Onayı Aldı

İkinci sezon için 10 bölüm sipariş verilen dizinin üretimine yaz aylarında başlanacak. Gösterimi ise muhtemelen 2018 yılında yapılacak.

Kanalın en iyi yeni sezon dizilerinden sayılan Six, bölüm başına 2.9 milyon izleyici ortalamasına sahip.

0
AnalImpaler
AnalImpaler 4 hafta önce

Turkiyenin sahibi amerika olduguna göre bu dizi çok tutar bu gevsek ulkede

4
xfalcon 2 hafta önce

Woooovvv Manda ve Himaye diyorsun :'( Gözler yaşlı...

0
Karo
Karo 1 ay önce

Lütfen şuradan siktirin gidin.

1
IFieryCool
IFieryCool 1 ay önce

bu yorumlar ne la

1
withodenonourside 2 hafta önce

@ifierycool, dkfkjhfkdjhsdjkfs

0
enesdegirmenci93
enesdegirmenci93 1 ay önce

hayir insan kendini bi olcer ben der hayatimda neyi basarmisimda adamlarin emegine sole bi goz gezdirip cop diyorum. lan daha iyisini cek izlemessem serefsizim.anca bk atin

1
AnalImpaler 2 hafta önce

@enesdegirmenci93, sittir lan amerikanci kopek git fetoyla birlikte yaşa ozaman pensylvania'da

2
Nactrem
Nactrem 1 ay önce

CS:Go,Rainbow oynayanlar burayaaa

2
miyavyav 2 hafta önce

@nactrem, ahaNda raiNbow siX' ten geLenzo isMi

0