"ne zaman bir erkek yanlış bir şey yapmadım derse yanlış bir şey yapmıştır." -teen wolf
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Slasher
Devam Ediyor
7.8 22 kişi Puan Ver

Slasher dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Slasher

Doğduğu küçük kasabaya geri dönen Sarah Bennet (Katie McGrath) adındaki genç bir kadını merkezine alır. Yıllar önce anne ve babasını tüyler ürpertici bir cinayette kaybetmiştir. Şimdi taklitçi bir katilin odak noktası kendisidir.
Hikayenin devamını oku
Slasher Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 9 yorum

Betof_TR
Betof_TR 6 ay önce

Sırf hayatımın aşkı katie mcgrath için başlıyorum yoksa korku ve gerilimden özellikle gerilimden nefret ederim haydi bismillah.

0
seblatanik
seblatanik 8 ay önce

dizinin 5. bölümü ne zaman gelecek?

0
pofudukmavi
pofudukmavi 9 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

slasher cam çıkıyor

1
cisem3
cisem3 9 ay önce

adamlar final yaptı burada hala 4. bölümde gerçekten çok hızlısınız

0
Tezacan
Tezacan 10 ay önce

16

0
ddenizaltun
ddenizaltun 10 ay önce

bölümler başka sitede yayınlandı burda neden yok anlamadım

1
altemur
altemur 10 ay önce

4. bölüm ne zaman gelcek acaba

1
refx2
refx2 11 ay önce

Dizi Konusu: doğduğu küçük kasabaya geri dönen Sarah Bennet (Katie McGrath) adındaki genç bir kadını merkezine alır. Yıllar önce anne ve babasını tüyler ürpertici bir cinayette kaybetmiştir. Şimdi taklitçi bir katilin odak noktası kendisidir.

2
Tituba
Tituba 11 ay önce

Güzel bir başlangıçtı,fakat dizi klişe,bilinmeyen bir seri katil ve cinayetler.Güzel fakat klişe.American Horro Story ve Scream dizisinin karışımı bir dizi olmuş.İzlerken American Horror Story 1. sezonu izliyorum sandım,bir eşcinsel çift,huysuz bir komşu,kimin yaptığı bilinmeyen cinayetler.Fakat cinayetleri kimin işlediğini AHS ve Scream izleyenler hemen anlayabilir açıkçası.Dizinin klişe olması izlenmeyeceği anlamına gelmiyor yine de 7/10

4
WORRAA
WORRAA 11 ay önce

Bu tarz dizilerin alıcısı pek yoktur.Ben buna benzer konuda birçok film izlediğim için bana güzel geldi.Dizi bu konuda ne derece başarılı olcak bunu ilerleyen bölümlerde görücez bu yüzden diziye ilk bölümden çamur atmayın.Unutmayın ki birçok efsane dizinin ilk bölümleri o kadar güzel değildir,birçok ilk bölümlerinden efsane olcak denilen dizlerde hüsranla bitmiştir...

3