"sen plan yaparken tanrı yukardan güler." -supernatural
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Stan Against Evil
Devam Ediyor

Stan Against Evil dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Stan Against Evil

Amerikalı stand-up komedyeni Dana Gould tarafından oluşturulan 'Stan Against Evil' IFC kanalının komedi-korku türündeki dizilerinden biridir.
Dana Gould'un yapımcısı olduğu önceki projeleri arasında "Parks and Recreation" ve "The Simpsons" animasyon serisi bulunmaktadır. Gould ile birlikte Tom Lassally, Frank Scherma ve Justin Wilkes yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Yönetmenliğini Jack Bishop ve Justin Nijm'in yaptığı dizinin bölümleri ortalama 22 dakika sürmektedir. Üretimi ise 3 Arts Entertainment ve Radical Media şirketleri tarafından yapılmaktadır.
İlk sezonu 8 bölümden oluşan ve geçtiğimiz Haziran ayında Atlanta'da çekimlerine başlanan dizinin gösterimine 31 Ekim 2016 tarihinde başlanmıştır. Yayınlanan ilk bölüm "Dig Me Up, Dig Me Down" başlığını taşımaktadır. "Know, Know, Know Your Goat" başlıklı ikinci bölüm 2 Kasım'da gösterime girmiştir. Diğer bölümler ise 9, 16 ve 23 Kasım'da ikişer ikişer gösterime girecektir.
İlk değerlendirmelere baktığımızda IMDB'den 207 oy karşılığı 10 üzerinden 6.6 puan almıştır. Metacritic sitesi 7 inceleme ile başarı performansını %56 olarak değerlendirmiştir. Rotten Tomatoes sitesinden ise 9 inceleme karşılığı %67 dereceye sahiptir.
Oyuncu kadrosundaki isimler "Scrubs" dizisinde canlandırdığı "Dr. Perry Cox" karakteri ile bilinen ABD'li komedyen John C. McGinley, Janet Varney (You're the Worst, The Legend of Korra), Nate Mooney (It's Always Sunny in Philadelphia, American Odyssey), Deborah Baker Jr. (The Great Indoors) ve Mick Ignis olarak sıralanmaktadır.
"Stan Against Evil" New England isimli küçük bir kasabada emekliliğe zorlanan huysuz şerif Stan Miller'i (McGinley) merkezine alır. Miller, makamını otoriter ve güzel yeni şerif Evie Barret'e (Janet Varney) kaptırmaktan pek mutlu değildir. Ancak kasabada meydana gelen bazı olaylar ikisi arasında bir ittifak oluşmasına yol açar. Kasabaya musallat olan ve ele geçirmeye çalışan iblislere karşı birlikte cesurca mücadele ederler.
Hikayenin devamını oku
Stan Against Evil Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, mesaj

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

8 yorum

BLACKCATS35
BLACKCATS35 3 ay önce

Stan Against Evil 2. Sezon Onayı Aldı

IFC, Stan Against Evil'ı bırakmıyor. Şebeke kanalı dün yaptığı açıklama ile absürt korku serisini ikinci sezon için yeniledi.

Stan Against Evil, IFC'nin bugüne kadar oluşturduğu en başarılı orijinal dizisinden biridir. Arada dalgalanmalara olsa da, ilk bölümden itibaren sürekli büyüme kaydetti. Cadılar Bayramı'nda gösterime girdi ve 23 Kasım'da yayınlanan sekizinci bölüm ile sezon finalini yaptı. 18-49 yaş arası yetişkinlerde bölüm başına ortalama 0.07 reyting derecesi elde etti ve 186 bin izleyici topladı. Oluşturulan fan tabakası ile ikinci sezondan beklentilerin büyük olduğu kesin.

IFC Başkanı Jennifer Caserta, "IFC izleyicileriyle sıkı bağlar kuran Stan Against Evil, bugüne kadar ağın en popüler orijinal dizilerinden biri haline geldi" dedi. "Canavarlar ve iblislerle dolu bu tuhaf dünyayı yaratan Dana Gould'un müthiş senaryosu, Willard's Mill kasabasını iblislerden koruyan John C. McGinley ve Janet Varney'in müthiş oyunculukları için müteşekkiriz. İkinci sezon için heyecanlıyız." diyerek sözlerini tamamladı.

0
Lab-f4n
Lab-f4n 4 ay önce

Dizinin ismini en başta Satan against Evil diye okuyup gelenler

0
amcreedusdead
amcreedusdead 4 ay önce

abi izlemesenizde abone olun ya yeni sezon gelsin istiyorum lütfen dcjskvvjksdbv

0
ahmetyasir
ahmetyasir 4 ay önce

izlenilmeyecek bir dizi değil, eğlenceli ama çeviride saçmalıklar var.

0
hbplus
hbplus 4 ay önce

bu diziyi bana gosterme secenegi neden yok yarabbiiii!

0
blueAngel78
blueAngel78 4 ay önce

Vasatın üzerinde bir kara mizahDizi'nın keyif vermesi için özelikle çeviriye daha özenli olması gerek..Komedi unsurları var,cidden keyıf alıyorsunuz,

0
Mrs.Supernatural
Mrs.Supernatural 4 ay önce

boş verin bence direk ash vs evil ı ızleyın bu onun kotu bır kopyası olmus

0
blueAngel78 4 ay önce

@mrs-supernatural, Ash vs Evil dizisini öneriyorsun yani

0
batesefil
batesefil 5 ay önce

ne diziler çıkıyor yav

0
Mrs.Supernatural 4 ay önce

@batesefil, ash vs evili izle derim

0