"başkalarının düşüncelerini dinlemekten kalbinin sesini duyamıyorsun." -supernatural
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Star-Crossed
İptal Edildi!
9.2 40 kişi Puan Ver

Star-Crossed dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Star-Crossed

Emery 6 yaşındayken yaşadığı kasabaya bir uzay aracı düşer ve Atrian denilen grup ne kadar barışçıl amaçlarla geldiklerini söyleseler de insanlıkla aralarında bir savaş başlar. Bu kargaşada 6 yaşındaki uzaylı çocuk Roman, Emery’nin evine sığınır. Emery ailesinden ve diğerlerinden gizli bir süre Roman’a yardım eder ve arkadaş olurlar. Ama Roman sonunda yakalanıp götürülür. Emery de o gece onu öldürdüklerini düşünür.

Aradan geçer 10 yıl… Uzaylılar bu sürede insanlıktan ayrı, Sektör denilen bir kampta tutulurlar. Ama uzaylı-insan entegrasyonu çerçevesinde Roman dahil toplamda 9 gencin ilk geldikleri kasabadaki liseye gönderilmesine karar verilir. Bu sayede iki genç de birbirini yeniden bulmuş olur. Ama engeller vardır: Başta ikisinin ailesi ve arkadaşları olmak üzere politik ve sosyal çevre. Dizi, 9 gencin okula gelmesi üzerine yaşananlar üzerine kurulu olacak.

Dizinin kadrosunda The CW’nun 90210‘undan Matt Lanter, The Secret Sircle‘ından Grey Damon ve The Vampire Diairies‘inden Malese Jow da var. Kadro zaten gençlik dizisi oyuncularından toplanmış.
Hikayenin devamını oku
Star-Crossed Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

13 yorum

missgraham
missgraham 5 ay önce

Bu dizinin senaryosu cidden çok güzeldi bence ve aşırı sürükleyici bir diziydi. Televizyondan izlediğim için bayağı yeni sezon aradım, iptal kararına bayağı üzülmüştüm. Bence kesinlikle devam etmeliydi.

0
DylanDelisii
DylanDelisii 8 ay önce

Açıkçası, kurgusu çok güzel bir dizi. Gençlere yönelik zaten. Reytingler tutabilirdi gerçekten ama, bilinen bir oyuncu oynamıyorken kimse takmadı diziyi. CW kanalıda fazlasıyla dizi yayınladığından tek 1 günde karar vermiş ve Star-Crossed ile birlikte 2 güzelim diziyi daha iptal etmiş. Yapım değil direkt kanal sebep olmuş bitmesine. 13. bölüm normalde sezon finali olduğu için o kadar gizemli bitti ki içim içimi yedi şurda devamı yok diye..

0
WrithQuars
WrithQuars 1 yıl önce

Beğenmedim

0
beyza155
beyza155 2 yıl önce

2.sezonun gelmeyişi ve iptal edilişi beni yıkmıştı :(

0
fatih34
fatih34 2 yıl önce

harbi diyom 10 üzerin den 10 2 ci sezonu iple çekiyorum inşallah gelir dizi harika olmuş

0
feniks
feniks 2 yıl önce

iptal edildiğini öğrendiğim halde içimde buruk bir acıyla izlemeye devam ediyorum.En sevdiğim dizi olma yolunda - keşke 2.sezonu olsaydı

0
shesbitt
shesbitt 2 yıl önce

yine güzelim bi dizi reyting kurbanı gitti. çok güzeldi konusu falan. gençlere yönelik olmasa o konuyu daha kaliteli işleyebilirlerdi ama yinede keyifliydi

0
wierce
wierce 2 yıl önce

ben bu diziyi burda görmeyince şaşırdım kaç ay önce izlemiştim sezonu izledikten sonra 2.sezona geçeyim dedim iptal edildiğini okuduktan sonra çok üzüldüm burada olmadığını görünce şaşırdım yüklemeniz iyi oldu

0
asosskardes
asosskardes 2 yıl önce

bu dizi foxlife da devam etcek mi

1
LuciferEaz
LuciferEaz 2 yıl önce

Reyting kurbanı bir dizi daha keşke devam etseydi :'(

0