"insanlık fazla büyütülüyor." -house m.d.
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Star Wars: The Clone Wars
Final Yaptı
9.3 196 kişi Puan Ver

Star Wars: The Clone Wars dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Star Wars: The Clone Wars

Klon Savaşları’nın geçtiği dönemi ele alan çizgi dizi, henüz karanlık tarafa geçmeyen Anakin Skywalker’a ve diğer Star Wars karakterlerine derinlik katıyor.

Star Wars film serisinden uyarlanan çizgi dizi Klon Savaşları, Bölüm II ile Bölüm III arasındaki zaman diliminde yaşanan olayları konu ediyor.

Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Padmé Amidala, Yoda, Yüce Başkan Palpatine ve General Grievous bu seride de karşımızda olacak. Olay örgüsü, Galaktik Senato ile Bağımsız Sistemler Konfederasyonu arasındaki anlaşmazlığa odaklanıyor. Her iki tarafı da kontrolü altında bulunduran Yüce Başkan Palpatine, diğer adıyla Darth Sidious, Jedi Şövalyesi Anakin Skywalker’ı kötülerin tarafına çekmeyi planlamaktadır. Yoda, Mace Windu, Obi-Wan Kenobi ve diğer Jedi Şövalyeleri’nin liderliğindeki Cumhuriyet Ordusu ise General Grievous’a karşı büyük bir mücadele vermektedir.
Hikayenin devamını oku
Star Wars: The Clone Wars Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 39 yorum

Mustang61
Mustang61 2 ay önce

Dizi çok başarılı yapılmış fakat bazı bölümler sitede yok gibi. hatırladığım kadarıyla anakinin rüyalarında padmenin ölümünü görmesi ve bunla ilgili palpadinle konuştuğu palpatininde onu geleceği değiştirebilmekle ilgili bir yere yönlendirdiği bölümleri göremedim. anakinin sith e dönüşmesinde etkisi olan bölümlerdi gibi geliyor bana. ve bu kadar önemli bölümlerin olmaması büyük hata.

0
Goddesss
Goddesss 3 ay önce

Yeni başladım ama Ashoka'yı pek sevemedim ya ben daha çok Obi-Wan ve Anakin görmek istiyordum umarım ileriki bölümlerde ikilinin sahneleri sıklaşır

0
Blackout
Blackout 4 ay önce

Şu dizinin 1. bölümünü ilk kez izlediğim(şimdi 10'u geçmiştir) günü hatırlarım daha ortaokulda çocuktum. Bölümlerin çıkacağı gün kafamda eski bölümler dönüp dururdu, izleminizi tavsiye ederim. 3.filmle ilgili bir spoiler vereceğim ama Anakin'in Darth Vader olma sürecindeki Cumhuriyeti ve Jedi düzenini sorgulama serüvenine de iyi değinmişler... İYİ SEYİRLER...


--DİZİNİN SENARYOSU GEORGE LUCAS TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. ---

0
Jason ve Machete
Jason ve Machete 7 ay önce

Star Warsu sevenlerin pas geçmemesini tavsiye ederim çünkü bu dizinin baya etkisi oluyor. Açıkçası benim pek düşkünlüğüm olmadığından pek de hakim değilim bu evrene sadece filmlerden keyif almış bir izleyiciyim fakat bu dizi Jediları çok daha iyi tanımamı sağlamıştı diyebilirim. Ayrıca Dookunun görüşü bozukken bile nightsisterları tokatladığı çok cool bir sahnesi vardır. İzlemelisiniz

0
kividinyo
kividinyo 7 ay önce

La bu nasıl son kafayı yicem aga hani execute order 66 hani gerivious ın ölümü ulan hani anakin vs obi wan la hani darth vader hani luke leia 6. sezon izledik ayıp değilmi bize kardeşim

3
Blackout 4 ay önce

@kividinyo, konusunun ikinci ve üçüncü film arasında olacağı belliydi zaten niye öyle bir beklentin oldu ki

0
Akreal
Akreal 8 ay önce

Animasyon olduğuna bakmayın gayet başarılı bir yapım olmuş. Bazı sahneler (Fives ve Ahsoka) her ne kadar fanlar tarafından hoş karşılanmasada 2. ve 3. filmlerin arasını anlattığı için yaptıkları doğruydu. Kesinlikle pişman olmazsınız.

0
erenaksu98
erenaksu98 10 ay önce

sezon 6 13 bolumdenmı olsuuyor sezon 7 ne zaman cıkar bılgısı olan varmı

0
bayramlord039
bayramlord039 1 yıl önce

disney içine etti ahsoka jedaylıktan felan atıldı ama her seye ramen izlenmeli

0
mr.koray
mr.koray 1 yıl önce

animasyon başyapıtlarından.rebelsi sevemedim ama bu bi efsane!

0
Egemorningg
Egemorningg 1 yıl önce

Filmini bence su sirayla izleyin 1 2 3 4 5 6 7 diye izleyin daha mantıklı olur ayrıca animasyon bayağı güzel

6