"mükemmel bir adam değildi ama benimdi." -friends
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The 100
Devam Ediyor
9.3 2363 kişi Puan Ver

The 100 dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The 100

Kass Morgan’ın yakında çıkacak olan aynı adlı kitap serisinden uyarlanan bir kıyamet sonrası draması...

97 yıl önce nükleer Armageddon, Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Hayatta kalan 12 farklı ulustan, toplam 400 kişi ise dünyayı terk etmiştir. Yıllar içinde uzayda kaldıkları bu yerde 3 nesil yetişmiştir ve insan sayısı 4000′e ulaşmıştır. Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi sert uygulamalarla kurulan bir düzen vardır.

Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilmemektedirler. Bunu test etmek için de 100 adet mahkum genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekmektedir.
Hikayenin devamını oku
The 100 Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Fan sayfasına git.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 441 yorum

TEEN WOLFian
TEEN WOLFian 2 gün önce

bi bölümünü izliyorum en heyecanlı yerinde bitiyo diğer bölümüde izlemek zorunda kalıyorum sınıfta kalcam bu dizi yüzünden adafadayfj

1
panpa
panpa 4 gün önce

öncelikle 4.sezon 6.bölüümü izlemeyenlere spoiler:

------
Tavuk yumurtadan çıkar

0
asderx
asderx 1 hafta önce

tavsiye ederim arkadaşlar
İYİ SEYİRLER

1
PeaLs
PeaLs 2 hafta önce

Bir daha böylesi gelmez.

3
Kimliksiz izleyici 4 gün önce

@peals, Gerçekten çook sevdiğim bir dizi ama dediğiniz gibi ''Efsane'' '' Tüm dizilere bin basar.'' ''Bir daha böylesi gelmez.'' denilemez bence. Tamam çok güzel bir dizi , konusu heycan verici ve güzel , özellikle 2. sezon süperdi ama böyle denilmez.

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 2 hafta önce

The CW, kıyamet senaryolu bilimkurgu serisi The 100 ile yoluna devam ediyor. Kanal Başkanı Mark Pedowitz diziye 5. sezon onayı verdiklerini açıkladı.

Dördüncü sezonu devam eden dizinin yayınlanan beş bölümü, 18-49 yaş arası yetişkinlerde 0.40 reyting derecesi ve 1.23 milyon izleyici ortalamasına sahiptir. Üçüncü sezon ile kıyaslandığında %20 oranında bir düşüş bulunuyor.

2
dilarademiirci
dilarademiirci 2 hafta önce

neden yeni bölüm gelmedi

1
class
class 2 hafta önce

efsanelerin efsanesi, the 100

7
Kimliksiz izleyici 4 gün önce

@class, Çoook sevdiğim bir dizi fakat '' Efsaneler efsanesi'' falan da değil.

0
mylifelikeshit
mylifelikeshit 2 hafta önce

sıkmaya başladı dördüncü sezon bence!

7
gintokii
gintokii 2 hafta önce

Bu dizi ne ara ergen dizisi oldu ya saçma sapan shipler yapmalar Bellarke'lar falan ne saçmalıyosunuz siz ? Teen wolf'a çevirmeyin şu diziyi , dizinin ana konusunda aşk yok eğer aşk istiyorsanız izlemeyin bu diziyi katlanamıyorum sizin şu shiplerinize

4
alcapone54
alcapone54 3 hafta önce

dünyanın tansu çillerden sonra gördüğü en büyük kadın lider clarketır...ama tansu çiller>clarke https://www.youtube.com/watch?v=eHTH3PDQeBE

6