"birini seviyorsan onu asla incitmemelisin. asla." -american horror story
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The 4400
Final Yaptı

The 4400 dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The 4400

Yetmiş yıl boyunca, binlerce kişi gizemli şekilde ortadan kayboldu. Her birinin kaybolmasının ardından yapılan araştırmalar sonuç vermedi. Sonra bir 11 Temmuz günü, ansızın ve açıklanamayan bir şekilde 4400'ü birden aynı anda geri döndü. Dönüşleri de kaybolmaları gibi gizem doluydu. Döndüklerinde, hepsi kayboldukları yaştaydı ve aradan geçen zamanda neler olduğu hakkında hiçbir fikirleri yoktu. Nerede olduklarını da, nasıl döndüklerini de hatırlamıyorlardı.

Dünya ise dönmeyi sürdürmüş ve onların kaybolduğu günden bu yana pek çok şey değişmişti. Ama sadece dünya değil, onlar da değişmişti. Artık telepati ya da geleceği görme gibi özel yeteneklere sahiptiler. Kaçırılmalarının bir nedeni vardı. Onlar gelecekte insanoğlunu bekleyen korkunç sonun önüne geçmek için görevlendirilmişlerdi. Ancak kimse bunun nasıl gerçekleşeceğini bilmiyordu.
Hikayenin devamını oku
The 4400 Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, mesaj

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

4 yorum

Leeshuss
Leeshuss 9 ay önce

Sanırım bu diziyi 3.sezonun ortalarında bırakmıştım. Sebebi her baktığım sitede altyazı kayması olmasıydı. Gerçekten harika bir dizi, sarıyor yani. Düşünene tavsiye edebilirim... Kaliteli bir dizi ve yaratıcı özel yetenekler vardı diye hatırlıyorum, mesela bir adam tükürük yoluyla insanlara kilo verdirebiliyordu (Yanlış hatırlamıyorsam)

0
dylan
dylan 1 yıl önce

dizi final yapmadı. kaldırıldı çünkü o sırada amerikada olan grevden etkilendi. konusu müthişti:( ve her şeyin asıl başlayacağı sırada dizi bitti. sanırım 5 sezon sürmüştü. İZLEMEYİN İZLETMEYİN. FİNALSİZ DİZİ,ÜZÜLÜRSÜNÜZ.

0
nilim_
nilim_ 1 yıl önce

dizi final yapmış ama bölümler eklenmemiş :/

1
Epica
Epica 1 yıl önce

Konusu güzele benziyor başlayalım bakalım

0