"sevdiğin işi yaparsan hayatın boyunca bir gün bile çalışmış hissetmezsin." -person of interest
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Americans
Devam Ediyor
8.6 43 kişi Puan Ver

The Americans dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Americans

Soğuk Savaş döneminde 1980'li yılların başlarında, Ronald Reagan'ın ABD başkanlık koltuğuna geçmesinin hemen ardından gelen zaman diliminde geçecek The Americans; Washington, DC'de bir banliyöde çevreye iki Amerikalı görünümü veren, ebeveynlerinin gerçek kimliklerinden habersiz durumdaki iki çocuğa sahip ancak gerçekte iki KGB ajanı olan evli bir çift (Matthew Rhys ve Keri Russell) üzerine odaklanıyor.

Anlaşmalı evliliklerine rağmen, Soğuk Savaş dönemi daha yoğun ve hararetli bir hal aldıkça ikilinin birbirlerine olan bağlılık ve duyguları her geçen gün daha gerçekçi bir hal almaya başlayacaktır.

Altın Küre ödülü (1999 en iyi kadın oyuncu drama TV, Felicity) sahibi Keri Russell, Elizabeth Jennings olarak dizinin ana kadın karakterini canlandırırken, Elizabeth'in kocası Phillip Jennings karakterini Matthew Rhys (Brothers & Sisters) canlandıracak. Noah Emmerich (White Collar, The Walking Dead) ise aynı mahalleye taşınan, casuslarımız için bir tehdit olarak olarak beliren ve karşı istihbarat için çalışan FBI ajanı Stan rolüyle dizinin oyuncu kadrosunda yer alan bir diğer isim olacak.
Hikayenin devamını oku
The Americans Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 10 yorum

papaHet
papaHet 2 ay önce

Başlarken acaba ABD propagandası mı? diye sormadan edemedim fakat izleyince bırakın Sovyetleri kötülemeyi sempatik dahi gösteriyor.Savaşı Sovyetlerin gözünden anlatan ender dizilerden kesinlikle başlayın seveceksiniz.

1
BLACKCATS35
BLACKCATS35 2 ay önce

The Americans'ın 5. sezon başlama tarihini açıkladı. Dizi 7 Mart 2017 Salı günü yayınlanacak.

0
Epica
Epica 10 ay önce

pilot bölümü izledim biraz durgundu dizi ilerde hızlanıyor mu yoksa hep pilot bölümdeki gibi ortalarda bişey olarak mı kalıcak?

4
ReMe
ReMe 1 yıl önce

Dizi gerçekten çok iyi,özellikle casus filmlerini seviyorsanız bayılacaksınız,eksi tarafı biraz daha tarih de gerçekleşmiş olayları konu edebilirlerdi,bir arada da ailevi ilişkilerini bizim çatlak kimyacı HEİNBERG'e benzettim,Braking Bad'e de selam olsun burdan.

6
Bakbak
Bakbak 2 yıl önce

Dizi çok iyi fakat altyazıda özel isimlere büyük-küçük harfe dikkat edilmemiş. karışıklık yaratabiliyor.

0
G.M.
G.M. 2 yıl önce

Dizilab'da ki Film afişinin değişmesi gerektiğini düşündüğüm. Çok sürükleyici bir dizi. Eğer casusluk ve realiteden hoşlanıyorsanız bu dizi tam size göre. Oyuncu kadrosu beklediğimden iyi performans sergiliyor. Yalnız daha da iyi olabilir. Umarım zamanla geliştirirler.
Not: Ayrıca bu dizi sayesinde Rusça öğrenmeye başladım

3
ozzyozzy
ozzyozzy 2 yıl önce

3.sezonun 10.bölümü nerede arkadaşlar direl 11.bölüme atlanmış ??

0
serkanulusoy
serkanulusoy 2 yıl önce

Yeni bölüm ne zaman gelecek?

1
adam23 2 yıl önce

@serkanulusoy, ocakta seneye

0
Adam
Adam 2 yıl önce

Muhteşem bir dizi. Böyle bir diziyi nasıl kaçırmışım bilemiyorum. Biraz da iyi oldu kaçırmam. Yoksa peş peşe izleme zevkinden mahrum olacaktım İzleyin izlettirin efendim.

0
josephine
josephine 2 yıl önce

izleyici kitlesi ülkemizde düşük olsa da ki her izleyen takibe ekliyor mu ya da netten takip ediyor mu bilmiyorum ama dizi mükemmel. oyuncalar harika. dönemini mükemmel bir şekilde görsellemişler.

0