"barışı sadece adaletle sağlayabilirsin." - avatar the last airbender
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Following
İptal Edildi!
8.4 89 kişi Puan Ver

The Following dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Following

Ünlü seri katil JOE CARROLL (James Purefoy) ölüm hücresinden kaçar ve yeni bir çılgınlığa soyunur. Bunun üzerine FBI, eski ajan RYAN HARDY'i (Kevin Bacon) davaya danışmanlık yapması için departmana geri çağırır. Artık göz önünde olmayan Hardy, edebiyat öğretmenliği yaptığı Virginia Üniversitesi'nin kampüsünde 14 kız öğrenciyi öldüren Carroll'ın dokuz yıl önce yakalanıp hapse atılmasından sorumludur. Hardy, Carroll'la ilgili her şeyi bilmektedir. Belki psikolojik ve entelektüel anlamda tek dengidir. Ancak yıllar önce Carroll davasını çözen Ryan Hardy artık farklı bir adamdır.

Bu seri katili yakalamak için harcadığı süre boyunca hem fiziksel hem de zihinsel olarak yaralanmış olan Hardy sahadan ayrılalı uzun zaman olmuştur. Bu soruşturma Hardy'nin kurtuluşudur, harekete geçme çağrısıdır.
Hikayenin devamını oku
The Following Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 26 yorum

magnesium
magnesium 1 ay önce

Elimdeki iki dizi bittikten sonra başlayacağım dizidir. Abimin günde 13 bölüm izlediği bir dizi olduğuna göre sarıyor

0
furky41
furky41 3 ay önce

Cumhurbaşkanlığı, Fethullahçı Terör Örgütü ve 15 Temmuz darbesini anlama kitapçığı hazırladı. Kitapçıkta, FETÖ'yü anlamak isteyenlere Amerika'da yayınlanan "The Following" dizisini önerildi.
Kaynak:
http://www.ntv.com.tr/turkiye/bestepeden-fetoye-dizi-ornegi,zgTBSpNW8Eia8NXOAMXI9g

1
dizimanyağı
dizimanyağı 7 ay önce

ne diziymiş be çok iyi.

0
gulayturan
gulayturan 8 ay önce

neden bu kadar az izlendiğine hala anlam veremediğim bir dizidir kendileri,, izleyin izlettirin

0
nellnfinite
nellnfinite 9 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

(Buradan sonrası gerçekten spoiler içermektedir. Okuyup da sonrasında sinirlenmeyin lütfen.)

Başlangıçta kendisine bir başka tanrı seçen bir psikopatımız ve onun takipçileri vardı. Hatta öyle ki başrolümüz Ryan'ın bile onun bir takipçisi olduğunu hissedebilirsiniz. Sonra psikopatımız tanrısından sıkıldı ve kendisini tanrı ilan etti. Aslında konumuz sıradan görünse de işlenişi hiç de öyle değildi. İyi ve kötü rolün bu şekilde iç içe olmasını seviyorum. Zira Ryan da ne kadar inkar etse de tıpkı Joe gibiydi.

Joe yakalanıp da idam edildiğinde artık her şeyin bittiğini, hatta o bölümün final olarak verilmesi gerektiğini düşünmüştüm. Çünkü dizi hep ikisi arasındaki bağa dayalıydı. Joe olmadığında dizinin de bir anlamı yoktu. Ancak bölümlere devam ettiğimde fark ettiğim şey aslında çok da güzel devam edebileceğiydi. Başta da dediğim gibi Ryan, Joe gibiydi. Öyle ki ölse bile bağı kopmadan etrafında hayalini yaşatmaya devam etti. Takip edilecek insan da boldu. Kendisi de bir takip edilendi. Dizi çok güzel devam edebilirdi. Keşke iptal olmasaydı.

1
nellnfinite
nellnfinite 9 ay önce

Dizinin iptal olmasına aldanmadan izleyebilirsiniz diye düşünmekteyim. Eğer polisiye seviyor ve biraz da sabırlıysanız. Zira çoğu olay karşısında çıldıracak gibi olabilirsiniz. Beklediğiniz şeyler olmayabilir. "Hadi ama nasıl olur ki?" diyebilirsiniz. Ama şahsen izlenmesini öneririm. Tabi bittiğin de iptal olması canınızı sıkabilir.

1
hadess
hadess 9 ay önce

bence izleyen maldır arkadaşlar. hayatı boyunca saçma türk dizileriyle zaman geçirmiş kişiler gelip yorum yapmasın. ülkenin özel eğitimli FBI ajanları bu kadar küçümsenebilir. her şey çok saçma. yıl olmuş 2016 nano teknoloji kullanılırken bu dizide hala cep telefonu ve sıradan pc ler var ne mantık yahu.TAMAMEN ZAMAN KAYBI..

7
Bartowski47
Bartowski47 10 ay önce

Gizem, Dram, Suç konusunu efsane işleyen bir dizi. Mutlaka izleyin derim.

0
Satouji
Satouji 10 ay önce

Müzikleri bile yeter diziye başlamak için sebep arayanlar varsa.

0
Makavelix
Makavelix 1 yıl önce

Klişelerden harika bir yapıt çıkmıştı. Oyuncularda çok iyiydi böyle bitmesi çok sikici bir durum

0