"sen plan yaparken tanrı yukardan güler." -supernatural
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Kill Point
Final Yaptı

The Kill Point dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Kill Point

A group of military veterans, who recently returned home from serving in Iraq, band together to pull off a major bank heist.
Hikayenin devamını oku
The Kill Point Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, mesaj

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

3 yorum

Morgue666
Morgue666 11 ay önce

Keşke diğer bölümlerini de koysaydınız

0
Converse45
Converse45 1 yıl önce

Tamamda zaten dizi tek sezon kalan bölümleri nerede

0
jhklhjkl
jhklhjkl 1 yıl önce

The Kill Point (Ölüm Noktası), 2007 yapımı tek sezon ve 8 bölümden oluşan Amerikan yapımı mini dizi. Banka soygunculuğunu konu ediniyor. Ve bir banka soygununun ne kadar ileri gidebileceğini, ne tür aksaklıklar olabileceğini teker teker göreceksiniz. Kesinlikle sıkıcı bir dizi değil, aksine oldukça sürükleyici bir dizi. Dram ve Aksiyonu bir arada barındırıyor.

İzlemek isteyenler kesinlikle izlesin, asla pişman olmayacağınızı garanti ediyorum. Daha önceden ülkemizde ATV dizisinde de Türkçe dublajlı olarak yayınlanmıştı. Bu diziyi İnternet'te uzun bir süre aradım fakat tam olarak bulamadım. Dizilab'a eklendiğini görünce açıkçası sevindim, tüm bölümlerin de bir anca eklenmesini istiyorum. Oyuncu kadrosuna da bakarsanız ne kadar iyi bir yapım olduğunu görebilirsiniz. İmdb puanını ise üç aşağı beş yukarı karşıladığı kanaatindeyim.

Sözün kısası izleyin, pişman olmazsınız.

0