"seninle olduğum zamanlar dışında hep yalnızdım." -spartacus
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Leftovers
Devam Ediyor
7.8 30 kişi Puan Ver

The Leftovers dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Leftovers

Tom Perrotta’nın aynı isimdeki romanın uyarlanacak olan dizi, “Ani Dönüş” olarak bilinen bir baygınlık olayı sonrası insanların bir anda yok olduğu görülen küçük bir kasabayı konu alıyor.

Ana hikaye kasabanın başkanı Kevin Garvey’nin (Justin Theroux) ailesinin engellemelerine rağmen 100 insanın kaybolduğunu gören halkına yardım etmeye çalışması etrafında toplanıyor.

Garvey’nin eşi Guilty Remnant (Amy Brenneman) kafayı tarikatla bozmuş, oğlu ise kendini peygamber ilan eden Holy Wayne adında birinin peşinden gidiyor. Sadece kızı, Kevin’in yanında durmaktadır, ancak o da olaydan sonra değişimler yaşıyor.
Hikayenin devamını oku
The Leftovers Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 21 yorum

Grindelwald
Grindelwald 3 ay önce

az önce hiç birşey anlamadan 2. sezonuda bitirdim ne oluyor bilmiyorum bendemi sıkıntı bilmiyorum ama 2 sezon hiç birsey anlamadan izlettirdiyse dizi iyidir heralde sanırım bilmiorum anlamadım yani kafam karışık bir sürü soru ne oluo abi :S:S:S

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 4 ay önce

HBO tarafından doğrulanan habere göre, sekiz bölümden oluşacak üçüncü ve son sezon 2017 Nisan ayında yayınlanmaya başlayacak.

Dizinin yaratıcıları Twitter'dan yayınladıkları video ile, son sezonun Nisan ayında döneceğini hayranları ile paylaştı.

https://twitter.com/TheLeftoversHBO

0
ancientmind
ancientmind 5 ay önce

Henüz başlarındayım ve bu kadar tuhaf bişi izlediğimi hatırlamıyorum.

0
huysuzyorumcu
huysuzyorumcu 6 ay önce

Başlamayı düşünenler için: Dizi dünyasının progressive rock albümü versiyonu bu dizi. Öyle hafif - lineer - benzer nakaratlı - kafa boşaltan tür müzik severseniz bu diziye başlamayın. 2 sezon boyunca canınıza okuyacak. Perişan edecek. Yorup kasacak. "Eeyhh geyik geyik pop dizilerine geri dönsem mi" diye düşündürecek. Ama sabırla devam edenler için; 2.ci sezonunun 8.ci bölümü daha önce eşi benzeri olmayan bir deneyim sunacak arkadaşlar. Ben daha önce yavaş yavaş ilmek ilmek örülüp de #2.8'deki gibi adamın aklını uçuran bir zirve noktası hiç görmemiştim. Damon Lindelof fazlasıyla popüler hale gelen Lost'da yapamadığı herşeyi burada yapmış. Olağanüstü..

0
Görkem
Görkem 7 ay önce

başlıyoruz bakalım

0
ayarless
ayarless 1 yıl önce

puanı niye bu kadar düşük anlam veremedim. inanılmaz sarıyor.

0
oneydi
oneydi 1 yıl önce

2. sezonun geri kalan bölümlerini yüklemeyi düşünüyor musunuz

0
oneydi
oneydi 1 yıl önce

hayatımda daha güzel bişey izlemedim

0
heidi
heidi 1 yıl önce

Jeneriğiyle konusuyla müzikleriyle diğer dizilerden gerçekten farklı, sürekli başka soru işaretleri çıkarsa da kafamızda severek izliyoruz, kendimizi gerçekten içinde hissediyoruz, hayran kitlesinin zamanla çoğalacağına da eminim, izleyin seveceksiniz cevapları bulmadıkça delirmek yok ama.

1
heidi
heidi 1 yıl önce

İngilizce altyazıyla izleyerek de anlayabiliyormuşum , bunu öğrendim teşekkürler dizilab

2